Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Chladničky  >  Kombinované s mrazákem  >  Hisense RL120D4AW1

Hisense RL120D4AW1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Hisense RL120D4AW1 Moderní volně stojící chladnička s mrazícím prostorem se hodí do kanceláře, na chalupu či do různých barů nebo malých kuchyní. Využít ji můžete také jako doplňkovou chladničku v domácnosti pro účely rodinných oslav nebo nutnosti krátkodobě uskladnit nadbytek potravin. Jedná se o malý, ale přesto velmi praktický a výkonný spotřebič. Patří do energetické třídy A+ a spotřeba en...

Všechny nabídky pro Hisense RL120D4AW1

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Hisense RL120D4AW1

Hisense RL120D4AW1
Moderní volně stojící chladnička s mrazícím prostorem se hodí do kanceláře, na chalupu či do různých barů nebo malých kuchyní. Využít ji můžete také jako doplňkovou chladničku v domácnosti pro účely rodinných oslav nebo nutnosti krátkodobě uskladnit nadbytek potravin. Jedná se o malý, ale přesto velmi praktický a výkonný spotřebič. Patří do energetické třídy A+ a spotřeba energie je pouhých 113 kWh/rok. S maximální hlučností 40 dB vás provoz chladničky nebude nijak rušit. Výhodou tohoto spotřebiče jsou pak oboustranná dvířka, která nastavíte podle vašich dispozičních potřeb v domácnosti i nastavitelné přední nožičky.
Praktické rozčlenění
Vnitřní prostor chladničky je účelně rozdělen do dvou poliček z tvrzeného sklad a objemného šuplíku na ovoce a zeleninu. Dále můžete využít 5 přihrádek ve dvířkách na uložení lahví a dalších potravin. K zamrazení zmrzliny, zeleniny nebo masa a ryb pak slouží mrazicí šuplík, který je situován v horní částí spotřebiče. Odmrazování lednice i mrazáku je mechanické, ovšem nezabere vám příliš času a celková údržba spotřebiče je velice komfortní.
Kombinovaná chladnička Hisense RL120D4AW1
Kompaktní a velice praktická kombinovaná chladnička Hisense je ideální například do kanceláře, na chatu či do různých barů a malých kuchyní. Využít ji můžete také jako doplňkovou chladničku k vaší lednici. Díky svému provedení v ní s přehledem uskladníte ty nejdůležitější potraviny. Její hlučnost nepřesáhne hranici 40 dB a překvapí i nízkou spotřebou.
Technické parametry:
Barva bílá
Klimatická třídaN, ST, T
Celkový objem (v litrech) 91
Technologie No Frost ne
Roční spotřeba (kWh/rok) 113
Energetická třída A+
Hlučnost (dB(A)) 40
Elektronické ovládání teploty ne
Oddělené ovládaní teploty ne
Dotykové ovládaní ne
Nastavitelné prední nožičky Ano
LED displej ne
Oboustranná dvířka ano
Chladnička
Poličky z tvrzen...

Parametry Hisense RL120D4AW1

Výrobce Hisense

Podobné produkty

Podobné fráze: