Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Chladničky  >  Kombinované s mrazákem  >  ETA 236490010

ETA 236490010

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 8 990 Kč
Porovnat 3 obchody
Překvapí prostorem i nízkou spotřebou Kombinovaná chladnička ETA2364 je prostorná chladnička s nízkou spotřebou energie v energetické třídě A++. Díky univerzální šířce 60 cm se bez problémů vejde do každé kuchyně. Výhodou je také speciální úprava vnějšího nerezového povrchu, který je odolný vůči otiskům prstů. Nebudete tak muset chladničku neustále leštit, a přesto bude vypadat dokonale čistě. ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ETA 236490010

Popis ETA 236490010

Překvapí prostorem i nízkou spotřebou Kombinovaná chladnička ETA2364 je prostorná chladnička s nízkou spotřebou energie v energetické třídě A++. Díky univerzální šířce 60 cm se bez problémů vejde do každé kuchyně. Výhodou je také speciální úprava vnějšího nerezového povrchu, který je odolný vůči otiskům prstů. Nebudete tak muset chladničku neustále leštit, a přesto bude vypadat dokonale čistě.
Uchová dostatek potravin pro celou rodinu Velká vnitřní kapacita chladničky poskytuje dostatečný prostor pro uskladnění velkého množství potravin. K přehlednému uskladnění potravin do chladničky slouží tři police z bezpečnostního skla, které jsou výškově nastavitelní a umožňují přizpůsobení prostoru velikosti skladovaných potravin. Nechybí ani dva velké šuplíky na ovoce a zeleninu. Potraviny můžete uskladnit také ve dveřních přihrádkách chladničky, kde se díky nastavitelným bočním přihrádkám bez problémů vejdou i dvoulitrové lahve.
Fresh zóna pro čerstvé potraviny Ke skladování čerstvých nebo špatně udržovatelných potravin slouží zásuvka s Fresh zónou, ve které je teplota konstantně udržována teplota nižší, než je v chladničce, a to těsně nad bodem mrazu. Tento box umožňuje uchovávat například maso, ryby nebo uzeniny déle čerstvé. Zajisté také oceníte, že nežádoucí pachy potravin se z této zóny nedostanou do celé chladničky.
Dlouhodobé mrazení bez narušení kvality Prostor mrazáku je systematicky rozdělen třemi šuplíky, do kterých si můžete potraviny přehledně uskladnit a mít tak vždy dobrý přehled o skladovaných mrazených potravinách. Mrazící kapacita je 4 kg / 24 hodin, což znamená, že mrazák je schopen za 24 hodin zmrazit až 4 kilogramy potravin o pokojové teplotě na teplotu nastavenou v mrazáku. Díky klimatické třídě * * * * je možné uchovávat potraviny po dlouhou dobu při velmi nízkých teplotách, aniž by byla ovlivněna jejich kvalita. Výhodou mrazáku je také praktické tvořítko na led, které oceníte zejména v letních měsících.
Vždy dobrý přeh...

Parametry ETA 236490010

Výrobce ETA

Podobné produkty

Podobné fráze: