Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Chladničky  >  Kombinované s mrazákem  >  BEKO CSA 24022

BEKO CSA 24022

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 6 380 Kč
Kombinovaná chladnička BEKO CSA24022X nabízí opravdu dostatečně velký objem pro uskladnění vašich potravin. Její celkový hrubý objem je 240 litrů, z čehož lze využít až 217 litrů pro vaše potraviny. Čistý objem její chladící části je 145 litrů a čistý objem mrazící části je 72 litrů. Chladící část Mezi funkce chladící části patří např. automatické rozmrazování této části, díky čemuž se s ní...

Všechny nabídky pro BEKO CSA 24022

Popis BEKO CSA 24022

Kombinovaná chladnička BEKO CSA24022X nabízí opravdu dostatečně velký objem pro uskladnění vašich potravin. Její celkový hrubý objem je 240 litrů, z čehož lze využít až 217 litrů pro vaše potraviny. Čistý objem její chladící části je 145 litrů a čistý objem mrazící části je 72 litrů.
Chladící část
Mezi funkce chladící části patří např. automatické rozmrazování této části, díky čemuž se s ním nebudete muset trápit manuálně. Nastavit si můžete i regulaci výkonu této části. Vnitřní vybavení chladničky je přizpůsobeno pro pohodlné a praktické uložení vašich potravin. K dispozici jsou dvě poličky, které jsou vyrobeny ze skla a jedna zásuvková část, která je ideální pro uskladnění zeleniny a ovoce. Přihrádky se nacházejí také v dvířkách chladničky a to celkem tři. Spodní přihrádka je ideální i pro uložení velkých lahví.
Mrazící část
Mrazící část kombinované chladničky BEKO CSA24022X nabízí pro uložení vašich potravin až tři zásuvky, vyrobené z průhledného materiálu. K dispozici je také zásobník na ledové kostky. Mrazící část se odmrazuje manuálně. Při poruše nebo výpadku proudu udrží díky její odolnosti vaše mražené potraviny v bezpečí až po dobu 18 hodin. Její mrazicí výkon je 5 kg potravin za 24 hodin.
Provedení
Kombinovaná chladnička BEKO CSA24022X je díky svému účinnému a šetrnému chodu zařazována do energetické třídy A+. Její spotřeba elektrické energie je 0,641 kWh za 24 hodin. Její provoz je velmi tichý a nebude vás rušit zbytečnými zvuky. Navíc je designově příjemná a její povrchové provedení je v nerezové barvě.
Provedení výrobku: bílá barva
Čistý objem chladničky: 145 l
Čistý objem mrazáku: 62 l
Celkový hrubý objem: 240 l
Výkon
Klasifikace: ****
Klimatická třída: SN
Třída energeticé učinnosti: A+
Spotřeba energie: 0.6 kW/24h
Kapacita mrazeni: 5 kg/24h
Odolnost proti výpadku proudu: 16 h
Řídící systém: mechanický
Systém chlazení: statický < br /...

Parametry BEKO CSA 24022

Výrobce Beko
Energetická třída Zařazení do třídy podle náročnosti na spotřebu elektřiny. Stupnici tvoří písmena A-F, kde A označuje spotřebič nejméně náročný na spotřebu elektrické energie, F pak nejméně šetrný produkt. A+
Hlučnost Čím nižší hodnota, tím tišší chladnička. Tišší chladničky se hodí především do ložnic či garsonek. 41dB
No frost Tento systém zabraňuje tvorbě námrazy a také přispívá k rychlejšímu zmrazení potravin. Ne
Objem mrazáku Vnitřní objem mrazáku.

Výběr mrazáku je vhodné podřídit velikosti vaší rodiny (množstvím skladovaných potravin), a samozřejmě také skutečnosti jak často chodíte nakupovat a jaké pořizujete zásoby.
62l
Objem chladničky Vnitřní objem chladničky.
Výběr chladničky je vhodné podřídit velikosti vaší rodiny (množstvím skladovaných potravin), a samozřejmě také skutečnosti jak často chodíte nakupovat a jaké pořizujete zásoby.
140l
Automatické osvětlení Ano
Výška Celková výška chladničky. 152cm
Hloubka Hloubka lednice 60cm
Šířka Šířka lednice 54cm

Podobné produkty

Podobné fráze: