Kde jsem: Katalog > Mobilní klimatizace REMKO RKL 360 S-line

Mobilní klimatizace REMKO RKL 360 S-line

Obrázek není k dispozici
Koupit za 20 470 Kč
Dostupnost: Skladem
20 470 Kč
Mobilní klimatizace RKL 360 S-line je německým výrobkem skvělých referencí. Chladicí, odvlhčovací a vzduchový výkon patří k nejvyšším hodnotám na trhu, zatímco decibely hlučnosti k nejnižším. Energetická třída A zaručuje ekonomický provoz a množství rozlišných funkcí zase váš komfort. Klimatizace má příjemný design, flexibilní kolečka a pohyblivé lamely pro směrování vzduchu. Součástí produktu j...

Doporučujeme

Popis Mobilní klimatizace REMKO RKL 360 S-line

Mobilní klimatizace RKL 360 S-line je německým výrobkem skvělých referencí. Chladicí, odvlhčovací a vzduchový výkon patří k nejvyšším hodnotám na trhu, zatímco decibely hlučnosti k nejnižším. Energetická třída A zaručuje ekonomický provoz a množství rozlišných funkcí zase váš komfort.
Klimatizace má příjemný design, flexibilní kolečka a pohyblivé lamely pro směrování vzduchu. Součástí produktu je automatický výparník kondenzátu, vyjímatelný vzduchový filtr a digitální termostat. Jednoduchost ovládacích prvků zajišťuje snadnou obsluhu přístroje.
Mobilní Klimatizace RKL 300 S-line má dost silný výkon pro chlazení místností s rozměry až 100 m3.
Příslušenství: Infračervený dálkový ovladač, trubice pro odvod horkého vzduchu, nástavec trubice do přivřeného okna, úchytka do pootevřeného okna.

Podobné fráze: