Kde jsem: Katalog > Mobilní klimatizace REMKO MKT 251 - rozbaleno

Mobilní klimatizace REMKO MKT 251 - rozbaleno

Obrázek není k dispozici
Koupit za 11 240 Kč
Dostupnost: Skladem
11 240 Kč
Mobilní klimatizace Remko MKT 251 je ideálním řešením do firem i domácností. Vyznačuje se nízkou spotřebou (energ. třída A) a bezúdržbovým provozem díky automatické regulaci výkonu, nastavitelné době provozu a také automatickému výparníku kondenzátu. Praktická je také bezproblémová instalace mobilních klimatizací - nejsou třeba žádné úpravy, stačí klimatizaci jen zapojit do zásuvky. Kolečka na p...

Doporučujeme

Popis Mobilní klimatizace REMKO MKT 251 - rozbaleno

Mobilní klimatizace Remko MKT 251 je ideálním řešením do firem i domácností. Vyznačuje se nízkou spotřebou (energ. třída A) a bezúdržbovým provozem díky automatické regulaci výkonu, nastavitelné době provozu a také automatickému výparníku kondenzátu. Praktická je také bezproblémová instalace mobilních klimatizací - nejsou třeba žádné úpravy, stačí klimatizaci jen zapojit do zásuvky.
Kolečka na přístroji usnadňují manipulaci a přemísťování. Ovládání je možné na klimatizaci i pomocí dalkového ovládání s LED displejem.
Na frekventovanějších místech potěší i elegantní design.
Příslušenství: Dálkový ovladač s LED displejem, trubice pro odvod horkého vzduchu, nástavec trubice do přivřeného okna, úchytka do pootevřeného okna.

Podobné fráze: