Kde jsem:     >  Katalog   >  Počítače a příslušenství   >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  SteelSeries Apex Pro TKL

SteelSeries Apex Pro TKL

od 5 388 Kč
Mechanická herní klávesnice SteelSeries Apex Pro TKL s opravdu pevnou hliníkovou konstrukcí, nastavitelnými mechanickými spínači OmniPoint, RGB podsvícením kláves a optimalizovaným herním výkonem, díky které můžete hrát doslova jako o život. Apex Pro TKL posune vaše herní výkony na novou úroveň. Hlavní přednosti Revoluční mechanické spínače OmniPoint. OLED displej zobrazuje důležité informac...

Všechny nabídky pro SteelSeries Apex Pro TKL

Popis SteelSeries Apex Pro TKL

Mechanická herní klávesnice SteelSeries Apex Pro TKL s opravdu pevnou hliníkovou konstrukcí, nastavitelnými mechanickými spínači OmniPoint, RGB podsvícením kláves a optimalizovaným herním výkonem, díky které můžete hrát doslova jako o život. Apex Pro TKL posune vaše herní výkony na novou úroveň.
Hlavní přednosti
Revoluční mechanické spínače OmniPoint.
OLED displej zobrazuje důležité informace.
Exkluzivní mechanické spínače s životností 100 milionů stisknutí.
Pevná základna z hliníku řady 5000.
Dynamické RGB osvětlení každé klávesy samostatně.
Prémiová magnetická opěrka rukou.
Průchozí USB port.
Vyhrazené klávesy pro multimédia.
Revoluční mechanické spínače
Apex Pro je revoluční skok v mechanických klávesnicích od vynálezu mechanického přepínače před více než 35 lety. Každé tlačítko může být nastaveno tak, aby vyhovovalo vaší preferované úrovni citlivosti, ať už je to pro hry, práci nebo cokoliv jiného. Mechanické spínače OmniPoint se mohou pochlubit životností až 100 milionů stisků.
Malý formát
Jedná se o klávesnici v kompaktním tvaru, který klávesnice získala především díky chybějící numerické části. Velikost klávesnice ocení především ti, kteří chtějí maximalizovat plochu podložky pod myš.
Inteligentní displej OLED
Integrovaný OLED displej průběžně zobrazuje užitečné informace pro úpravu nastavení, změnu profilů a zobrazení aktualizací. Nechte si zobrazit důležité detaily na chytrém displeji.
Anti-ghosting a N-Key Rollover
Díky optimalizovaným anti-ghosting obvodům a N-Key Rollover s plným pokrytím kláves se každý stisk klávesy promítá ihned do vaší hry, která je tak přesná i když stisknete více tlačítek. Mějte vše pod kontrolou díky spolehlivému ovládání.
Podsvícení RGB
Tato herní klávesnice vám nabízí plně podsvícené klávesy s možností individuálního přizpůsobení podsvícení jednotlivých kláves prostřednictvím softwaru SteelSeries Engine....

Parametry SteelSeries Apex Pro TKL

Výrobce SteelSeries

Podobné produkty

Podobné fráze: