Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  Rapoo E9070

Rapoo E9070

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Společnost Rapoo byla založena roku 2002 a nabízí nejmodernější bezdrátové periferie uživatelům po celém světě. Společnost klade velkou důležitost na připomínky uživatelů a své výrobky vyvíjí podle jejich reakcí, tak aby splňovaly požadavky jejich běžných potřeb. Mezi její výrobky patří i velice stylová klávesnice s odolným tělem vyrobená z nerezového materiálu. Rozměry klávesnice jsou velmi k...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Rapoo E9070

Popis Rapoo E9070

MALL.CZ píše:

Ultratenká bezdrátová klávesnice Rapoo E9070 v bílém provedení, která má přizpůsobené klávesy do českého jazyka. Zaujme kompaktními rozměry a nízkým zdvihem tlačítek, zaručujícím velmi pohodlné psaní. Nejtenčí 5,6 mm silná struktura nůžkového typu a deska z nerezové oceli, přináší nejenom skvělý a příjemný pocit při psaní, ale díky materiálu ze kterého je vyrobena je také velice odolná proti poškození.

T.S.BOHEMIA píše:

Velmi tenká bezdrátová klávesnice,; s bezkonkurenční výdrží baterie – 24měsíců; Ultratenká bezdrátová klávesnice, která má přizpůsobené klávesy do českého jazyka zaujme kompaktními rozměry a nízkým zdvihem tlačítek, zaručujícím velmi pohodlné psaní. Ne...

TimKutil píše:

Ultra-tenké tělo je vyrobeno z kovového materiálu a klávesnice je jen 5,6 mm tenká. Technologie nůžkového klíče zajišťuje dokonalé a přesné stisky kláves.
5,6 mm ultra-tenká
Spolehlivé 2.4G bezdrátové připojení s dosahem až 10 metrů.
Fn tlačítka umožňují rychlý přístup k funkcím, jako je přehrávač médií, homepage, nastavení hlasitosti, atd.
Spolehlivé nůžkové klávesy pro dokonalý stisk kláves

Electro World s.r.o. píše:

Bezdrátová klávesnice RAPOO E9070 USB White s kovovým télem hrubým pouze 5,6 mm a klávesy nůžkového typu pro přesné stisky. Dosah bezdrátového připojení činí 10 metrů. Tlačítka FN vám spřístupní sekundární funkce některých kláves. jako hlasitost nebo ovládání přehravače.

Alza.cz píše:

Klávesnice bezdrátová, ultratenká, USB mini přijímač, vypínač pro úsporu energie
  Ultratenká bezdrátová klávesnice Ultratenká bezdrátová klávesnice Rapoo E9070 nabízí bezkonkurenční výdrží baterie po dobu 24měsíců. Další výbavou klávesnice je sada 12 horkých kláves pro pohodlné ovládání multimédií a internetu. Bezdrátová konektivita probíhá na frekvenci 2,4GHz a je zajištěna prostřednictvím nano receirevem a funguje až do vzdálenosti deseti metrů bez zpoždění nebo padání. Také díky těmto atributům získalo Rapoo v roce 2012 ocenění na IF Design Awards.  Elegantní design Klávesnice Rapoo E9070 vás především zaujme, bílím elegantním designem, který se projevuje kompaktními rozměry a nízkým zdvihem tlačítek. Díky těmto vlastnostem je zaručené velmi pohodlné psaní i po delší době. Klávesnice Rapoo E9070 je díky použitému materiálu velmi odolná proti poškození.  Samozřejmostí jsou přizpůsobené klávesy do českého jazyka.

Parametry Rapoo E9070

Výrobce Rapoo
Herní Ne
Připojení Bezdrátové
Podsvícené Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: