Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  Rapoo E9070

Rapoo E9070

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Společnost Rapoo byla založena roku 2002 a nabízí nejmodernější bezdrátové periferie uživatelům po celém světě. Společnost klade velkou důležitost na připomínky uživatelů a své výrobky vyvíjí podle jejich reakcí, tak aby splňovaly požadavky jejich běžných potřeb. Mezi její výrobky patří i velice stylová klávesnice s odolným tělem vyrobená z nerezového materiálu. Rozměry klávesnice jsou velmi k...

Doporučujeme

Doprava: 99 Kč
= 748 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Rapoo E9070

Popis Rapoo E9070

MADER computer píše:

Ultra-tenké tělo je vyrobeno z kovového materiálu a klávesnice je jen 5,6 mm tenká. Technologie nůžkového klíče zajišťuje dokonalé a přesné stisky kláves.
5,6 mm ultra-tenká
Spolehlivé 2.4G bezdrátové připojení s dosahem až 10 metrů.
Fn tlačítka umožňují rychlý přístup k funkcím, jako je přehrávač médií, homepage, nastavení hlasitosti, atd.
Spolehlivé nůžkové klávesy pro dokonalý stisk kláves

MALL.CZ píše:

Ultratenká bezdrátová klávesnice Rapoo E9070 v bílém provedení, která má přizpůsobené klávesy do českého jazyka. Zaujme kompaktními rozměry a nízkým zdvihem tlačítek, zaručujícím velmi pohodlné psaní. Nejtenčí 5,6 mm silná struktura nůžkového typu a deska z nerezové oceli, přináší nejenom skvělý a příjemný pocit při psaní, ale díky materiálu ze kterého je vyrobena je také velice odolná proti poškození.

T.S.BOHEMIA píše:

Velmi tenká bezdrátová klávesnice; s bezkonkurenční výdrží baterie – 24měsíců; Ultratenká bezdrátová klávesnice, která má přizpůsobené klávesy do českého jazyka zaujme kompaktními rozměry a nízkým zdvihem tlačítek, zaručujícím velmi pohodlné psaní. Ne...

Electro World s.r.o. píše:

Bezdrátová klávesnice RAPOO E9070 USB White s kovovým télem hrubým pouze 5,6 mm a klávesy nůžkového typu pro přesné stisky. Dosah bezdrátového připojení činí 10 metrů. Tlačítka FN vám spřístupní sekundární funkce některých kláves. jako hlasitost nebo ovládání přehravače.

Parametry Rapoo E9070

Výrobce Rapoo
Připojení Bezdrátové
Podsvícené Ne
Konektor Typ konektoru pro připojení k počítači USB
Herní Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: