Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  MICROSOFT Wired 600

MICROSOFT Wired 600

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Typická klávesnice Microsoft Wired Keyboard 600 je v dnešní době jednou z mála klávesnic s klasickým kabelovým připojením - je vhodná pro domácí i kancelářské použití. Jedná se klasický typ klávesnice, rozšířený o další speciální klávesy např. pro media center, nebo klávesa kalkulačky. Klávesnice se připojuje k počítači přes klasické USB rozhraní a samozřejmostí je také odolnost proti polití. Zm...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro MICROSOFT Wired 600

Popis MICROSOFT Wired 600

SOFTCOM.cz píše:

ANB-00020
Microsoft Wired Keyboard 600 USB CZ
Kombinace elegantního designu a výjimečné hodnoty — Tato polití odolná klávesnice má všechny prvky a funkce, které potřebujete — a nejen je — s veškerou kvalitou a hodnotou značky Microsoft. Zpříjemněte si život díky nastavení plug-and-play, funkcím Windows Vista®, kompatibilitě s Microsoft® Xbox 360® a tichými klávesami Quiet Touch, jejichž prostřednictvím máte rychlý přístup k ovládání médií a kalkulátoru.
Český i slovenský návod.
Centrum médií
Čtyři rychlé klávesy pro ovládání nejpoužívanějších činností s médii (hraj/pauza, zesílení hlasitosti, zeslabení hlasitosti a ztlumení).
Klávesy s tichým stiskem
Tiché citlivé klávesy s nízkým profilem.
Klávesa kalkulátoru
Jediným stiskem klávesy si rychle zobrazíte Kalkulátor.
Kapalinám odolný design
Během práce se můžete bez obav napít – tato klávesnice odolá náhodnému polití.
Tlačítko Start systému Windows®
Při používání systému Windows Vista můžete stisknutím tohoto tlačítka otevřít nabídku Start a prohledat počítač nebo web.
Plug and Play
Nepotřebujete žádný software. Jen připojte k PC a je to!
Tříletá záruka
Kompatibilita s konzolou Xbox 360®
Perfektní pro psaní rychlých zpráv a listování seznamy skladeb.

MALL.CZ píše:

Klasická klávesnice pro běžné použití s odolným designem, komfortní tiché klávesy, čtyři klávesy pro ovládání nejpoužívanějších prvků multimédií, klávesa pro tlačítko Start a kalkulačku, odolnost proti polití, konektor USB, CZ znaková sada.

ONLINESHOP.cz píše:

Kombinace elegantního designu a výjimečné hodnoty — Tato polití odolná klávesnice má všechny prvky a funkce, které potřebujete — a nejen je — s veškerou kvalitou a hodnotou značky Microsoft. Zpříjemněte si život díky nastavení plug-and-play, funkcím Windows Vista®, kompatibilitě s Microsoft® Xbox 360® a tichými klávesami Quiet Touch, jejichž prostřednictvím máte rychlý přístup k ovládání médií a kalkulátoru. Funkce: Centrum médií Čtyři rychlé klávesy pro ovládání nejpoužívanějších činností s médii...

Parametry MICROSOFT Wired 600

Výrobce Microsoft
Voděodolná Ano
Konektor Typ konektoru pro připojení k počítači USB
Připojení Drátové

Podobné produkty

Podobné fráze: