Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  Logitech K800

Logitech K800

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 280 Kč
Porovnat 10 obchodů
Logitech Illuminated Keyboard K800 Logitech představuje bezdrátovou klávesnici K800 se zajímavým designem a podsvícenými klávesami. Speciálně upravený povrch klávesnice vede Vaše ruce do správné polohy a přirozeně kopíruje tvar prstů. Díky tomu budete moci psát snadno a s jistotou. Klávesnice je vybavena speciální detekcí podsvícení, které se aktivuje v momentě, kdy se přiblížíte. Snadné přip...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Logitech K800

Popis Logitech K800

T.S.BOHEMIA píše:

klávesnice, bezdrátová, Unifying nano přijímač na USB umožňující spárování až se 6 zařízeními, senzorem zapínané bílé podsvícení detekující přítomnost rukou, ultra tenká, výdrž až 10 dní, nabíjení USB, klávesnice neobsahuje podsvětlené české znaky

KASA.cz píše:

Logitech® Wireless Illuminated Keyboard K800 přináší vynikající zážitek ze psaní ve dne i v noci. Psaní je velmi snadné a to i ve tmě díky jasnému podsvícení, laserem tvarovaným klávesám, které poskytují přesné a nastavitelné prosvětlení. Díky elegantnímu tvaru, čistým hranám a nízkoprofilovým klávesám dodá tento zmodernizovaný design pracovnímu prostoru osobitý vzhled – ať už ve spojení s přenosným či stolním počítačem. Také si budete moci vychutnat pohodlné, plynulé a tiché psaní díky klávesovému systému PerfectStroke™ a trvanlivým klávesám Logitech Incurve keys™, na kterých se špičky prstů jen zhoupnou. Tato klávesnice bude vždy v případě potřeby v pohotovosti díky kabelu mikro-USB, který umožní nabíjení i během psaní, a díky miniaturnímu přijímači Logitech Unifying, který jednoduše zasunete a zapomenete na něj.

Psaní je velmi snadné, a to i ve tmě
Díky jasnému podsvícení, laserem tvarovaným klávesám, které poskytují přesné prosvětlení, které si můžete nastavit tak, aby vyhovovalo Vašim potřebám. Prosvětleny jsou pouze znaky, takže vidíte přesně to, co potřebujete, aniž by docházelo k odvádění pozornosti.
Klávesový systém PerfectStroke™
Zjišťuje měkké a tiché úhozy, zatímco klenutý tvar a měkce zaoblené hrany trvanlivých kláves Logitech® Incurve keys™ přesně nasměrují prsty a umožní špičkám prstů klouzat od klávesy ke klávese, celé hodiny.
Flexibilní nabíjení
Díky rychlému a flexibilnímu nabíjení se už nemusíte zabývat likvidací nehospodárných baterií. Místo toho jen jednoduše zapojíte univerzální kabel mikro-USB: Na jedno nabití baterie vydrží funkční až 10 dní. Dokonce i během nabíjení můžete s klávesnicí pracovat. Úplné nabití baterie vyžaduje tři až šest hodin. Skutečná životnost baterií se bude lišit v závislosti na způsobu použití, nastavení a vlastnostech prostředí.
Elegantní vzhled
Díky elegantnímu tvaru, čistým hranám a nízkoprofilovým klávesám dodá tato modernizovaná klávesnice pracovnímu pr...

SOFTCOM.cz píše:

920-002394 - US
klávesnice Logitech Wireless Illuminated K800, US layout !!!
Pouze na objednávku.
Podsvícení bezdrátové klávesnice K800 automaticky přizpůsobuje svou intenzitu v závislosti na množství světla v místnosti díky využití světelných čidel. Čidla pohybu naproti tomu detekují, když se vaše ruce ke klávesnici přiblíží, a podsvícení zapnou – nebo jej naopak vypnou, jakmile dáte ruce z klávesnice pryč. Výsledkem je, že budete mít vždy k dispozici jasné a zřetelné podsvícení, a přitom baterie klávesnice vydrží déle – až 10 dnů bez dobíjení. (Skutečná výdrž baterií se může lišit v závislosti na způsobu používání, nastavení a okolních podmínkách.)
Při používání podsvícené bezdrátové klávesnice K800 vás nikdy nezaskočí vybité baterie – klávesnici můžete používat neustále díky připojovacímu kabelu s konektorem micro-USB, který umožňuje klávesnici během psaní dobíjet. Dobíjení je rychlé a bezproblémové, takže baterie nebudete muset nikdy měnit. Stačí připojit univerzální kabel s konektorem micro-USB, který interní baterie dobije.
Protože u dobré klávesnice je důležitý příjemný pocit při psaní, je klávesnice Logitech Wireless Illuminated K800 vybavena systémem uložení kláves PerfectStroke™ a samotné klávesy mají tvar označovaný jako Logitech Incurve keys™. Systém PerfectStroke zajišťuje, aby každý úhoz byl pohodlný, plynulý a naprosto tichý. A Logitech Incurve – čili prohloubený design ve spojení s měkce zaoblenými hranami odolných kláves – napomáhá udržovat správné umístění prstů na klávesnici, přičemž prsty mohou hladce a pohodlně sklouzávat z jedné klávesy na jinou bez ohledu na dobu, po kterou budete klávesnici používat. Popisky písmen a znaků na klávesách jsou navíc velmi odolné a nehrozí, že by se používáním setřely.
Bezdrátová klávesnice s podsvícením Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 je rovněž nejnovějším přírůstkem do řady klávesnic a myší, které jsou kompatibilní s technologií Logitech Unifying®, a vyznačuj...

ELKRAM.cz píše:

Díky automatickému podsvícení a detekci přiblížení rukou tato elegantní a pohodlná klávesnice přináší vynikající zážitek ze psaní - ve dne i v noci.


Popis výrobku
Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 - klávesnice - USA mezinárodní /EER

Typ zařízení
Klávesnice - bezdrátový

Rozhraní
2.4 GHz

Bezdrátový přijímač
Bezdrátový přijímač USB

Uspořádání
USA mezinárodní /EER

Vlastnosti
Zadní osvětlení,PerfectStroke,klávesy Logitech Incurve,přijímač Logitech Unifying

Připravenost
Kompatibilní s Windows 7Vlastnosti produktu
Podsvícené klávesy vyleptané laserem
Psaní je velmi snadné - a to i ve tmě - díky jasně podsvíceným klávesám,které tak jsou dobře viditelné. Podsvíceny jsou pouze znaky,takže vidíte přesně to,co potřebujete,aniž by docházelo k odvádění pozornosti.
Nastavitelné podsvícení
Klávesnice automaticky přizpůsobuje podsvícení okolním světelným podmínkám. V případě potřeby můžete míru podsvícení také nastavit stiskem tlačítka.
Detekce přiblížení rukou
Jakmile se vaše ruce přiblíží ke klávesnici,senzor automaticky zapne nebo vypne podsvícení.
Klávesový systém PerfectStroke
Klávesový systém PerfectStroke umožňuje rovnoměrnou distribuci síly stisků na povrch kláves,díky čemuž je každý stisk klávesy pohodlný,plynulý a tichý.
Klávesy Logitech Incurve keys
Odolné vyduté klávesy podporují správnou polohu prstů,a jejich jemně zaoblené hrany umožňují konečkům prstů po celé hodiny plynule přecházet mezi klávesami.
Rychlé a snadné nabíjení
Stačí jednoduše zapojit univerzální kabel mikro-USB na tři až šest hodin;na jedno nabití vydrží baterie funkční až 10 dní. V průběhu nabíjení můžete dokonce i psát.
Elegantní modernizovaný tvar
Díky elegantnímu tvaru,čistým hranám a nízkoprofilov...

Digiboss.cz píše:

Logitech Wireless Illuminated K800 V2 (920-002380) najdte na Digiboss.cz. Logitech Wireless Illuminated K800 V2 (920-002380) nabízíme i na splátky. Popis produktu
Vlastnosti produktu:
Logitech Advanced 2,4 GHz
Rychlé, snadné dobíjení
Elegantní zaoblená konstrukce
Snadné nastavení bezdrátového připojení
. Poplatky : 0.000000

Alza.cz píše:

Klávesnice bezdrátová, nastavitelné podsvícení, detekce přiblížení rukou, Unifying USB nano přijímač (české znaky jsou dodatečně laserované)
 Dlouhé texty už budou vyloženě potěšením. Kvalitní bezdrátová a navíc podsvícenou klávesnice se stane vaší dokonalou společnicí. Klávesnice je kompatibilní s technologií Unifying a využívají bezdrátovou technologii Logitech Advanced 2.4 GHz, která zaručuje stabilní spojení téměř bez zpoždění nebo výpadků.Potřebujete kvalitní bezdrátovou a navíc podsvícenou klávesnici, která bude schopna vyslyšet vašim náročným požadavkům? V tom případě je tento produkt od společnosti Logitech tím co potřebujete. Klávesnice je nejnovějším přírůstkem do řady klávesnic a myší, které jsou kompatibilní s technologií Logitech Unifying, a vyznačuje se miniaturním přijímačem, jenž po zapojení může bez obav zůstat zapojený v USB portu vašeho notebooku. Klávesnice...

Parametry Logitech K800

Výrobce Logitech
Konektor Typ konektoru pro připojení k počítači USB
Herní Ne
Připojení Bezdrátové
Podsvícené Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: