Kde jsem:     >  Katalog   >  Počítače a příslušenství   >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  Logitech K230

Logitech K230

Logitech Keyboard K230 Logitech Keyboard K230 je kompaktní klávesnice, která šetří místem. Klávesnice poskytuje dostupnou eleganci, vysokou životnost a pohodlné ovládání i na dálku. Nabízí bezdrátové připojení i dlouhou výdrž na baterii díky automatické úspoře energie. Přednosti   Předností je až o 36% menší velikost oproti klasickým klávesnicím, díky čemuž ji snadno využijete např. jako ...

Popis Logitech K230

Logitech Keyboard K230
Logitech Keyboard K230 je kompaktní klávesnice, která šetří místem. Klávesnice poskytuje dostupnou eleganci, vysokou životnost a pohodlné ovládání i na dálku. Nabízí bezdrátové připojení i dlouhou výdrž na baterii díky automatické úspoře energie.
Přednosti
 
Předností je až o 36% menší velikost oproti klasickým klávesnicím, díky čemuž ji snadno využijete např. jako náhradu klávesnice u netbooků. Netbooky kvůli menší velikosti postrádají numerický blok, který si můžete vynahradit v případě klávesnice K230. Další předností je i vysoká výdrž na baterii, která je dle výrobce až 2 roky. Uživatelé rovněž ocení i téměř absolutní tichost při psaní.
Logitech Unifying
Klávesnice komunikuje s počítačem speciálním miniaturním přijímačem s označením Logitech Unifying, který můžete v USB portu ponechat. O napájení se stará dvojice tužkových baterii typu AAA. Pokročilé bezdrátové připojení Logitech 2.4 GHz nabízí spolehlivost, pohodlí a volnost pohybu bezdrátové technologie – rychlý přenos dat, prakticky žádné prodlevy a výpadky.
 
Kvalita Logitech
Logitech je celosvětově známou společností zabývající se výrobou počítačových periferií, zejména reproduktorů, klávesnic, myší, webkamer a drobného příslušenství. Poskytuje vysokou kvalitu a mimořádnou spolehlivost za odpovídající cenu, která však odpovídá kvalitě, kterou s produkty Logitech obdržíte.
Klíčové vlastnosti
Elegantní klávesnice drobného vzhledu bez přidaných multimediálních tlačítek je ultratenká se standardním rozvržením tlačítek. Klávesnice je kompatibilní s operačními systémy Windows XP, Windows Vista a Windows 7 a nabízí české rozložení kláves.
Technické parametry
Obecné informace
Rozhraní:
USB
Bezdrátová technologie:
Radio Frequency
Klávesnice
Layout:
CZ...

Parametry Logitech K230

Výrobce Logitech
Konektor Typ konektoru pro připojení k počítači USB
Připojení Drátové

Podobné produkty

Podobné fráze: