Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  LOGITECH G610

LOGITECH G610

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 590 Kč
Porovnat 2 obchody
STVOŘENA PRO HRANÍ Naším cílem je výkon Klávesnice G610 Orion Red – výkonné herní technologie integrované v provedení zasvěcené výkonnosti. Tato odborně zkonstruovaná, jedinečným způsobem zpracovaná klávesnice G610 Red disponuje špičkovou technikou a kvalitou provedení Logitech G. Každý detail byl mistrovsky zpracován – matná struktura zabraňující vzniku otisků prstů, odolný opletený kabel ...

Všechny nabídky pro LOGITECH G610

Popis LOGITECH G610

STVOŘENA PRO HRANÍ
Naším cílem je výkon
Klávesnice G610 Orion Red – výkonné herní technologie integrované v provedení zasvěcené výkonnosti. Tato odborně zkonstruovaná, jedinečným způsobem zpracovaná klávesnice G610 Red disponuje špičkovou technikou a kvalitou provedení Logitech G. Každý detail byl mistrovsky zpracován – matná struktura zabraňující vzniku otisků prstů, odolný opletený kabel a výkonné funkce.
MECHANICKÉ SPÍNAČE KLÁVES CHERRY MX BROWN
Klasická mechanika
Mechanické spínače Cherry MX jsou standardem pro mechanické klávesnice. Mechanické spínače vydrží déle a poskytují více konzistentní citlivost a odezvu než klávesnice s gumovou membránou. Tiché spínače Cherry MX Brown disponují hmatovým dorazem pro zpětnou vazbu během psaní.Předpokládaná životnost spínačů Cherry MX přesahuje 50 milionů stisků, a přesnost jejich aktivace zaručuje spolehlivost při hraní.
PŘIZPŮSOBENÍ PODSVÍCENÍ
Přizpůsobitelné podsvícení každé klávesy
Pomocí Logitech Gaming Software si zvolte svou úroveň přizpůsobení s možností vybírat a přizpůsobit si podsvícení jednotlivých kláves. Označte si klávesy barvami a mějte tak přehled o kouzlech a ostatních příkazech. Logitech Gaming Software rovněž umožňuje sesynchronizovat světelné vzorce s ostatními zařízeními Logitech G.
OVLÁDÁNÍ MÉDIÍ NA DOSAH RUKY
Už nepřijdete ani o jediný tón
Mějte hru pod kontrolou a zároveň ovládejte hudbu na pozadí. Klávesnice G610 Orion Red je vybavena speciálními ovládacími prvky pro média, které lze využívat pro přehrávání, pozastavení a ztlumení skladeb či videí během okamžiku. Přejděte na další skladbu stiskem tlačítka nebo pomocí posuvníku regulujte hlasitost.
PŘIZPŮSOBIT POMOCÍ LOGITECH GAMING SOFTWARE
Snadné přizpůsobení
Mějte klávesnici G610 zcela pod kontrolou pomocí Logitech Gaming Software. Přiřaďte vlastní tlačítková makra klávesám F1 až F12 a přizpůsobte si tak svou oblíbenou hru. Zcela pod kontrolou bude...

Parametry LOGITECH G610

Výrobce Logitech
Herní Ano
Připojení Drátové
Podsvícené Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: