Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  Corsair STRAFE

Corsair STRAFE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mechanická herní klávesnice CORSAIR STRAFE RED LED + Cherry MX BROWN Herní klávesnice CORSAIR jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů a materiálů a nabízejí optimalizovanou ergonomii a citlivost, které potřebujete k vítězství. Poskytují vynikající pohodlí, přizpůsobitelnost a přesnost pro dokonalý herní zážitek. Mechanická herní klávesnice CORSAIR STRAFE RED LED + Cherry MX BROWN poskytuje ...

Všechny nabídky pro Corsair STRAFE

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Corsair STRAFE

Mechanická herní klávesnice CORSAIR STRAFE RED LED + Cherry MX BROWN
Herní klávesnice CORSAIR jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů a materiálů a nabízejí optimalizovanou ergonomii a citlivost, které potřebujete k vítězství. Poskytují vynikající pohodlí, přizpůsobitelnost a přesnost pro dokonalý herní zážitek. Mechanická herní klávesnice CORSAIR STRAFE RED LED + Cherry MX BROWN poskytuje profesionální herní prvky, mezi něž patří Cherry MX BROWN, nastavitelné červené LED podsvícení a anti-ghosting obvody pro přesné ovládání při rychlé hře.
Kvalitní konstrukce
CORSAIR STRAFE RED LED + Cherry MX BROWN je opravdová mechanická klávesnice, kdy najdete Cherry MX BROWN spínače pod každou klávesou. Získáte tak optimální hmatovou zpětnou vazbu a reakce. Profesionální vzhled a dojem pak přináší texturování tlačítek a robustní konstrukce, což přesně potřebujete pro dlouhé hodiny hraní.
Pokročilé podsvícení jednotlivých kláves
Vestavěné červené LED diody umožňují programovatelné osvětlení dle přednastavených šablon nebo tvorbu vlastního stylu podsvícení.
Optimalizované anti-ghosting obvody a plně programovatelné klávesy
Díky optimalizovaným anti-ghosting obvodům se každý stisk klávesy promítá do přesné hry, i když je stisknuto více tlačítek. Nechybí ani možnost využít softwaru CUE (Corsair Utility Engine) a naprogramovat si veškeré klávesy.
Klíčové vlastnosti
Mechanická herní klávesnice CORSAIR STRAFE RED LED je kvalitním příslušenstvím pro každého profesionálního hráče. Z herních prvků nabízí Cherry MX BROWN klávesy a nastavení červeného LED podsvícení. Jistě také oceníte přítomnost USB portu, který slouží např. pro připojení myši či headsetu.
* Klávesnice VYŽADUJE připojení na JEDEN aktivní port USB3 nebo DVA porty USB2.

Parametry Corsair STRAFE

Výrobce Corsair
Mechanická Ano
Konektor Typ konektoru pro připojení k počítači USB
Herní Ano
Připojení Drátové
Podsvícené Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: