Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  Connect It EVOGEAR

Connect It EVOGEAR

Načítám galerii...
Předchozí
Další
; Klávesnice connect IT EVOGEAR je splněný sen všech hráčů,; protože tato klávesnice má vše potřebné. Má lineární mechanické spínače; Kailh Red, funkce N-key rollover a antighosting, a zámek klávesy; Windows.; ; Samostatnou kapitolou je pak modré LED

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Connect It EVOGEAR

Popis Connect It EVOGEAR

ElektroCR píše:

CONNECT IT EVOGEAR podložka pod myš, malá

Protiskluzová gumová základna
Antistatický povrch z jemné textilie s velmi dobře snímatelnou strukturou pro nejjemnější práci optických senzorů myší
Optimalizovaná kluznost povrchu
Nízká nasákavost materiálu proti pocení rukou
Obšité okraje pro delší životnost
Rozměry (š × h × v): 320 × 245 × 3 mm

Alza.cz píše:

Podložka pod myš a klávesnici a klávesnici, herní, profesionální, rozměr 886×245×3mm, protiskluzová gumová základna, antistatický povrch z jemné textilie s velmi dobře snímatelnou strukturou pro nejjemnější práci optických senzorů myší, optimalizovaná kluznost povrchu, nízká nasákavost materiálu proti pocení rukou, obšité okraje pro delší životnost
Profesionální podložka pod myš a klávesnici CONNECT IT EVOGEAR je určena pro hráče, kteří chtějí vyčnívat, má totiž protiskluzovou základnu a stylové obšité okraje, které zajišťují delší životnost. Nejen že opravdu dobře vypadá, navíc se všude, kde ji ukážete, okamžitě stane středem pozornosti. Látkový povrch s nízkou nasákavostí, díky kterému nedochází k pocení ruky, je vhodný pro dlouhodobé používání. Komfort zvyšuje také 3mm vrstva měkké gumy, která zároveň zabraňuje pohybu podložky po stole. Nadstandardní rozměry podložky zajistí dostatečný prostor pro myš i klávesnici zároveň...

MADER computer píše:

CONNECT IT EVOGEAR herní USB sluchátka s odnímatelným mikrofonem, USB
Profesionální gamingová USB sluchátka s odnímatelným mikrofonem EVOGEAR SERIES edition pro hráče počítačových her
Specifikace sluchátek
Potlačení hluku: pasivní
Velikost měničů: 40 mm
Typ měničů: elektrodynamické
Zkreslení:
Frekvence: 20 Hz - 20 kHz
Citlivost: 104 dB +/- 3 dB
Impedance: 32 Ohm
Specifikace mikrofonu
Směrová charakteristika: všesměrová
Typ: odnímatelný
Frekvence: 100 Hz - 10 kHz
Citlivost: -33 dB +/- 3 dB
Impedance: 2.2 kiloohm
Systémové požadavky: Windows XP/7/8/8.1/10
Rozhraní: USB
Délka kabelu: 2.0 m
Rozměry: 200 x 170 x 80 mm
Hmotnost: 285 g
Balení obsahuje:
USB sluchátka s odnímatelným mikrofonem
CD s ovladačem

Expert Elektro píše:

Profesionální ocelová gamingová klávesnice EVOGEAR SERIES edition pro hráče počítačových her 3 barevné regulovatelné LED podsvícení všech kláves i znaků pro použití večer, v noci nebo obecně za zhoršených světelných podmínek 12 multimediálních kláves (F

ONLINESHOP.cz píše:

CONNECT IT EVOGEAR herní USB sluchátka s odnímatelným mikrofonem, USB Profesionální gamingová USB sluchátka s odnímatelným mikrofonem EVOGEAR SERIES edition pro hráče počítačových her Specifikace sluchátek Potlačení hluku: pasivní Velikost měničů: 40 mm Typ měničů: elektrodynamické Zkreslení:

Electro World s.r.o. píše:

Herní headset Connect IT Evogear v černém provedení nabídne kvalitní, čistý a věrný zvuk. Disponuje polstrovanou čelenkou a měkkými náušníky pro maximální pohodlí i při delším nošení. 40 mm měniče zprostředkují zvuk s frekvenčním rozsahem 20Hz až 20kHz, citlivostí 104 dB +/- 3 dB a impedancí 32 Ohmů. Pro čistou online komunikaci se spoluhráči jsou sluchátka vybavená odnímatelným mikrofonem. K zařízením připojíte headset prostřednictvím 2 m dlouhého kabelu s USB 2.0 rozhraním.

KASA.cz píše:

Profesionální gamingová USB sluchátka s odnímatelným mikrofonem EVOGEAR SERIES edition pro hráče počítačových her
Specifikace sluchátek
Potlačení hluku: pasivní
Velikost měničů: 40 mm
Typ měničů: elektrodynamické
Zkreslení:
Frekvence: 20 Hz - 20 kHz
Citlivost: 104 dB +/- 3 dB
Impedance: 32 Ohm
Specifikace mikrofonu
Směrová charakteristika: všesměrová
Typ: odnímatelný
Frekvence: 100 Hz - 10 kHz
Citlivost: -33 dB +/- 3 dB
Impedance: 2.2 kiloohm
Systémové požadavky: Windows XP/7/8/8.1/10
Rozhraní: USB
Délka kabelu: 2.0 m
Rozměry: 200 x 170 x 80 mm
Hmotnost: 285 g
Balení obsahuje:
USB sluchátka s odnímatelným mikrofonem
CD s ovladačem

SOFTCOM.cz píše:

KLCO022
CONNECT IT EVOGEAR mechanická klávesnice pro hráče
Tato klávesnice má vše potřebné: lineární mechanické spínače Kailh Red, funkce N-key rollover a antighosting, a zámek klávesy Windows. Samostatnou kapitolou je pak modré LED podsvícení s několika režimy. Příjemnými detaily jsou odnímatelná opěrka zápěstí, pozlacený USB konektor a tlustý opletený kabel. A pokud nebudete zrovna hrát, oceníte i její multimediální funkce a jednoduché ovládání hlasitosti.
Klávesnice je vybavena lineárními mechanickými spínači pro hráče se střední aktivační silou 50 cN a bez rušivého klikavého zvuku při stisknutí. Spínače Kailh Red mají vysokou životnost, jsou testovány na 50 miliónů stisknutí. Můžete bez obav drtit své protivníky!
Stiskněte libovolné množství kláves najednou a všechny budou naprosto bez problému rozeznány. Sprintujte, skákejte a přebíjejte ve stejném okamžiku!
Zamezte tomu, aby nechtěný stisk klávesy Windows zkazil váš herní zážitek nechtěným otevřením nabídky start. Prostě ji pomocí klávesové zkratky vypnete a už nebudete bušit zlostí do stolu.
Vyberte si z pěti režimů podsvícení kláves: plného, dvou částečných – kdy jsou podsvíceny nejdůležitější klávesy pro hraní, podsvícení jednotlivých kláves aktivované stisknutím nebo zcela vypnutého. Režim podsvícení snadno změníte pomocí klávesové zkratky. Díky podsvícení budete vždy vědět, kam sáhnout.
Díky pozlacenému USB konektoru jsou signály z mechanické herní klávesnice EVOGEAR optimálně přenášeny do vašeho počítače. Oceníte i tlustý opletený kabel s vysokou odolností.
Pro co nejsnazší ovládání hlasitosti je klávesnice vybavena speciálním kolečkem, díky kterému nastavíte hlasitost podobně, jako kdybyste ji ovládali kolečkem myši. Pro rychlé ztlumení zvuku můžete stisknout tlačítko hned vedle.
Součástí balení je i opěrka, která udrží vaše zápěstí v přirozenější poloze. Pokud by vám náhodou překážela, můžete ji snadno odepnout.
V kombinaci s kláveso...

Parametry Connect It EVOGEAR

Výrobce Connect IT
Mechanická Ano
Konektor Typ konektoru pro připojení k počítači USB
Herní Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: