Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  Connect IT CI-71

Connect IT CI-71

Načítám galerii...
Předchozí
Další
CONNECT IT se pouští do produkce netradičních klávesnic a vedle kontrastní klávesnice pro děti představuje další zajímavou klávesnici CI-71 s LED podsvícením a velkými čitelnými písmeny v českém rozložení.   CONNECT IT CI-71 přijde vhod všem, kteří nepíší všemi deseti a za horšího osvětlení hledají písmenka při rozsvícené lampičce. S klávesnicí CONNECT IT CI-71 už nebudete hledat písmenka po tm...

Doporučujeme

Doprava: 58 Kč
= 607 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Všechny nabídky pro Connect IT CI-71

Popis Connect IT CI-71

CONNECT IT se pouští do produkce netradičních klávesnic a vedle kontrastní klávesnice pro děti představuje další zajímavou klávesnici CI-71 s LED podsvícením a velkými čitelnými písmeny v českém rozložení.
 
CONNECT IT CI-71 přijde vhod všem, kteří nepíší všemi deseti a za horšího osvětlení hledají písmenka při rozsvícené lampičce. S klávesnicí CONNECT IT CI-71 už nebudete hledat písmenka po tmě, ale uvidíte je díky bílému LED podsvícení, které se aktivuje pomocí speciální klávesy.
 
Elegance této klávesnici rozhodně nechybí. Provedena je v matné černé barvě se stylovým lemováním. K počítači ji připojíte pomocí USB rozhraní. Délka kabelu dosahuje 1,4 metru.
 
 
 
Technické parametry
Obecné informace
Rozhraní:
USB
Klávesnice
Layout:
CZ
Podsvícené:
Ano

Parametry Connect IT CI-71

Výrobce Connect IT
Připojení Drátové
Podsvícené Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: