Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  Connect IT CI-45

Connect IT CI-45

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 449 Kč
CONNECT IT se pouští do produkce netradičních klávesnic a vedle kontrastní klávesnice pro seniory nebo děti představuje další zajímavou klávesnici CI-45 s LED podsvícením.   CONNECT IT CI-45 přijde vhod všem, kteří nepíší všemi deseti a za horšího osvětlení hledají písmenka při rozsvícené lampičce. S klávesnicí CONNECT IT CI-45 už nebudete hledat písmenka po tmě, ale uvidíte je díky modrému LED...

Všechny nabídky pro Connect IT CI-45

Popis Connect IT CI-45

CONNECT IT se pouští do produkce netradičních klávesnic a vedle kontrastní klávesnice pro seniory nebo děti představuje další zajímavou klávesnici CI-45 s LED podsvícením.
 
CONNECT IT CI-45 přijde vhod všem, kteří nepíší všemi deseti a za horšího osvětlení hledají písmenka při rozsvícené lampičce. S klávesnicí CONNECT IT CI-45 už nebudete hledat písmenka po tmě, ale uvidíte je díky modrému LED podsvícení, které se aktivuje pomocí speciální klávesy. Klávesnice je zároveň multimediální, jako tomu je u většiny notebooků. Stiskem klávesy Fn a F1 - F12 dosáhnete rychlé obsluhy Vašeho přehrávače. Pod klávesami F1 - F12 se skrývají přístupy k multimédiím.
 
Elegance této klávesnici rozhodně nechybí. Provedena je v černé barvě se stylovým lemováním. K počítači ji připojíte pomocí USB rozhraní. Délka kabelu dosahuje 1,4 metru.
 
 
 
Technické parametry
Obecné informace
Rozhraní:
USB
Klávesnice
Layout:
CZ
Podsvícené:
Ano

Parametry Connect IT CI-45

Výrobce Connect IT
Připojení Drátové
Podsvícené Ano
Konektor Typ konektoru pro připojení k počítači USB

Podobné produkty

Podobné fráze: