Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  Connect IT CI-210

Connect IT CI-210

Načítám galerii...
Předchozí
Další
CONNECT IT CI-210 je bezdrátová klávesnice s touch padem kombinovaným s num padem pro počítače, Smart TV, Android systémy, PlayStation a dalšími zařízeními. Klávesnice obsahuje základní blok kláves a 13 multimediálních kláves. Bezdrátová klávesnice má rozměry 260 x 83 x 24 mm. Dodává se s USB nano přijímačem pro bezdrátový přenos na frekvenci 2,4 GHz s maximálním dosahem 10 metrů. Klávesnice je...

Všechny nabídky pro Connect IT CI-210

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Connect IT CI-210

CONNECT IT CI-210 je bezdrátová klávesnice s touch padem kombinovaným s num padem pro počítače, Smart TV, Android systémy, PlayStation a dalšími zařízeními. Klávesnice obsahuje základní blok kláves a 13 multimediálních kláves.
Bezdrátová klávesnice má rozměry 260 x 83 x 24 mm. Dodává se s USB nano přijímačem pro bezdrátový přenos na frekvenci 2,4 GHz s maximálním dosahem 10 metrů.
Klávesnice je napájena pomocí dvojice AAA baterií a kompatibilita je zaručena s operačními systémy Windows 8, 7, Vista, XP.
Multifunkční klávesnice KW-3100 kromě podpory velkého množství nejrůznějších zařízení nabízí kompaktní velikost, a zároveň dokonce i touchpad.
Pro pohodlné ovládání multimédií na klávesnici naleznete 13 multimediálních kláves. Díky univerzálnímu USB konektoru stačí dongle zasunout do USB portu a instalace je hotova. Pro okamžité používání naleznete v balení dvě značkové alkalické baterie.
Touch pad
Jednoduchým tahem prstu můžete pohodlně přepínat režim pravé části klávesnice. Díky tomu máte po ruce jak touchpad, tak i numerickou klávesnici.
Používání touchpadu je velmi intuitivní. Příjemným bonusem je podpora gest, například pro pohyb po internetových stránkách.
Technické parametry
Obecné informace
Bezdrátová technologie:
Radio Frequency
Funkce
Multimediální klávesy:
ano
Touchpad:
ano
Fyzické charakteristiky
Lokalizace:
česká
Barva:
černá
Nízkoprofilová klávesnice:
ano
Numerický blok:
ano
Backspace:
úzký
Enter:
jednořádkový
Levý shift:
úzký
Výška [mm]:
24
Šířka [mm]:
260
Hloubka [mm]:
83
Napájení
Typ napájení:
baterie
Typ baterie:
2x baterie AAA
Operační systém
Podpora OS:
Android, Windows 7
Průvodce výběrem
Kompaktní:
ano
Ro...

Parametry Connect IT CI-210

Výrobce Connect IT
Touchpad Klávesnice obsahuje i touchpad. Vhodný například k chytré televizi. Ano
Připojení Bezdrátové

Podobné produkty

Podobné fráze: