Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  C-TECH KB-102 PS/2

C-TECH KB-102 PS/2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Klávesnice CZ/SK, PS/2 Klávesnice C-TECH KB-102 se dodává v praktickém slim provedení, které ušetří místo na všem stole. Hodí pro běžné použití v kanceláři i doma. Klávesnice je vybavena technologií omezující namáhání kloubů se středním zdvihem tlačítek.C-TECH KB-102 dodáváme s českým a slovenským rozložením kláves, v černém provedení. Klávesnice se připojuje do PS/2 portu....

Doporučujeme

Všechny nabídky pro C-TECH KB-102 PS/2

Popis C-TECH KB-102 PS/2

SOFTCOM.cz píše:

Kvalitní moderní klavesnice C-TECH ve slim provedení. I zde je přítomna technologie pro minimální namáhání kloubů se středním zdvihem tlačítek.
Model KB-102 je určen pro standarní použití doma i v kanceláři. Všechny modely klávesnic C-TECH mají kompletní český a slovenský layout.
SPECIFIKACE:
- layout: český / slovenský
- slim design
Podporované OS: Windows ME/98/XP/2000/Vista/7/8

Alza.cz píše:

Klávesnice CZ/SK, PS/2
Klávesnice C-TECH KB-102 se dodává v praktickém slim provedení, které ušetří místo na všem stole. Hodí pro běžné použití v kanceláři i doma. Klávesnice je vybavena technologií omezující namáhání kloubů se středním zdvihem tlačítek.C-TECH KB-102 dodáváme s českým a slovenským rozložením kláves, v černém provedení. Klávesnice se připojuje do PS/2 portu.

Parametry C-TECH KB-102 PS/2

Výrobce C-Tech
Připojení Drátové
Konektor Typ konektoru pro připojení k počítači PS2

Podobné produkty

Podobné fráze: