Kde jsem:     >  Katalog   >  Počítače a příslušenství   >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ

A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ

od 1 439 Kč
Herní klávesnice A4tech Bloody B865 s modrým podsvícením A4tech Bloody B865 je herní klávesnice, která má příjemné ledově modré podsvícení. Klávesnice je navržena pro hráče a disponuje mechanickými klávesami, které jsou schopny okamžitě reagovat na úhoz tak, jak je to při hře důležité. * Modré regulovatelné podsvícení * Herní klávesnice * Mechanické klávesy * Ergonomický design Ergonomie A4...

Všechny nabídky pro A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ

Popis A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ

Herní klávesnice A4tech Bloody B865 s modrým podsvícením
A4tech Bloody B865 je herní klávesnice, která má příjemné ledově modré podsvícení. Klávesnice je navržena pro hráče a disponuje mechanickými klávesami, které jsou schopny okamžitě reagovat na úhoz tak, jak je to při hře důležité.
* Modré regulovatelné podsvícení
* Herní klávesnice
* Mechanické klávesy
* Ergonomický design
Ergonomie
A4tech Bloody B865 je herní klávesnice, která má ergonomický tvar. Je vysoce precizní a je osazena předními technologiemi. Jde o důležitou část vaší herní sestavy, a tak je navržena na precizní kontrolu ze strany vašich prstů.
Povrch
A4tech Bloody B865 je herní klávesnice, která má povrch ošetřen nano vrstvou, která je odolná vůči polití. Komu se nikdy nestalo, a obzvlášť v zápalu hry, že utrpěl kolizi se svým nápojem, jako by nebyl. Ochrana proti korozi prodlužuje výdrž vaší klávesnice.
Zvuk
Herní klávesnice A4tech Bloody B865 disponuje technologií LK Sound Creator, která byla navržena, aby typický zvuk psaní na klávesnici vydržel déle oproti obvyklému kovovému tření, které tento typický zvuk vydává a za nějaký čas slábne.
Klíčové vlastnosti
A4tech Bloody B865 je herní klávesnice s ergonomickým designem. Trvanlivost 100 milionů úhozů. Technologie LK Sound Creator pro typický zvuk psaní na klávesnici. Nano ochrana proti polití. Délka kabelu je 1,8 m. Kompatibilita s Windows 7, 8, 8.1, 10. Rozměry klávesnice jsou 460 x 190 x 35 mm.

Technické parametry
Jazyk klávesnice:
CZ
Typ spínače:
Opto-Mechanical
Doba odezvy [ms]:
1
Rollover:
N-key
Barva podsvícení:
Modrá
Obecné informace
Barva:
Černá, Stříbrná
Barva kláves:
Černá
Připojení:
Drátové
Délka kabelu [m]:
1,8
Určení:
Herní
Klávesnice
Typ spínače:
Opto-Mechanical
J...

Parametry A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ

Výrobce A4tech Bloody

Podobné produkty

Podobné fráze: