Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  A4tech Bloody B540

A4tech Bloody B540

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 255 Kč
Porovnat 2 obchody
Mechanická herní klávesnice A4tech B540 může znamenat rozdíl mezi výhrou a prohrou, protože s touto výkonnou klávesnicí budete vždy blíže vítězství. Provedení s kvalitní konstrukcí pro dlouhou životnost a dobrou stabilitu, kompaktní design, podsvícení kláves a řada dalších vylepšení jsou ideální především pro hráče na LAN párty. Jedná se o herní klávesnici bez kompromisů s kvalitními mechanickým...

Všechny nabídky pro A4tech Bloody B540

Popis A4tech Bloody B540

Mechanická herní klávesnice A4tech B540 může znamenat rozdíl mezi výhrou a prohrou, protože s touto výkonnou klávesnicí budete vždy blíže vítězství. Provedení s kvalitní konstrukcí pro dlouhou životnost a dobrou stabilitu, kompaktní design, podsvícení kláves a řada dalších vylepšení jsou ideální především pro hráče na LAN párty.
Jedná se o herní klávesnici bez kompromisů s kvalitními mechanickými snímači a promyšleným tvarem kláves zamezující nechtěnému zmáčknutí jiné klávesy. Mezi skvělá herní vylepšení patří silikonové směrové šipky W,A,S,D a odnímatelná podložka zápěstí. Nechybí ani možnost nastavení automatické střelby.
K připojení slouží rozhraní USB 2.0 s vynikající odezvou 1 ms. Součástí klávesnice je USB kabel s délkou 1.8 metru..Hmotnost klávesnice činí 1158g.
Technické parametry
Obecné informace
Rozhraní:
USB
Klávesnice
Layout:
US
Herní:
Ano

Parametry A4tech Bloody B540

Výrobce A4Tech
Herní Ano
Připojení Drátové
Podsvícené Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: