Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Příslušenství pro tablety  >  Klávesnice pro tablety  >  Microsoft Surface Pro Type Cover

Microsoft Surface Pro Type Cover

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 214 Kč
Porovnat 7 obchodů
Druh připojení: bez kabelu připojení: 1x Surface Connect Přenosová technika: - Barva: černá Lateralita: pravoruký i levoruký Nabíjecí: ne Hmotnost: 0,310kg typ produktu: klávesnice Compatible with all third generation and later Surface Pro models Dimensions (W x D x H): 295 x 217 x 4.65 mm Weight: 285 grams Interface: magnetic Keyboard: Mechanical keys + touchpad Záruka výrobce:1 ro...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Microsoft Surface Pro Type Cover

Popis Microsoft Surface Pro Type Cover

Digiboss.cz píše:

Nová generace krytu Type Cover s klávesnicí, vytvořená pro Surface Pro, nabízí nejpokročilejší možnosti psaní než kdy dřív. Klávesnice disponuje také lepší stabilitou díky magnetickému upevnění do podoby notebooku. Uspořádání kláves umožňuje rychlé a plynulé psaní. Touchpad poskytuje ještě lepší ovládání a navigaci.
Z tabletu laptop lusknutím prstu
Redesignovaný Type Cover je lehčí a tenčí než kdy předtím, navíc má vylepšené magnetické upevnění pro položení na klíně. Pro rychlé a plynulé psaní má optimální rozložení kláves se zvětšeným touchpadem s dvěma tlačítky.
Pracujte tak, jak vám to vyhovuje
Klávesnice Type Cover je robustní s pevným magnetickým uchycením, takže svůj Surface můžete používat na klině, v letadle nebo na stole. Pro tichou a pohodlnou práci je Type Cover vytvořen z prémiových materiálů a jeho klávesnice je také podsvícená pro práci se zhasnutými světly.
Ochranný a praktický
Pro použití Surface jako tablet můžete Type Cover složit jako časopis. V této poloze vzadu jsou klávesy deaktivovány. Když klávesnicí Type Cover zavřete displej, funguje jako ochranná schránka, chránící displej od poškrábání a nárazů.

Kompatibilita
* Surface Pro 3
* Surface Pro 4
* Surface Pro
* Surface Pro 6
*Surface Pro 7
Rozměry 295x 216x4.65 mm
Váha 292 gramů
Barva Černá
Rozhraní Magnetické
Více na stránkách výrobce: https://www.microsoft.com/en-ca/store/d/microsoft-surface-pro-type-cover/8rvh4dvr2989/K8K5?activetab=pivot:overviewtab

MALL.CZ píše:

Microsoft Surface Pro Type Cover je pouzdro s klávesnicí určené pro tablet Surface Pro. Klávesnice má tiché klávesy, je vybavena touchpadem, LED podsvícením kláves, funkčními klávesami a má US popisky kláves. Po skončení práce stačí klávesnici zaklapnout a vzniká praktické ochranné pouzdro displeje. Rozměry klávesnice 522 × 220 × 298 mm. Hmotnost 522 g.

CZC.cz píše:

Originální ochranné pouzdro pro tablet Microsoft Surface Go s českou klávesnicí. Dokonale ochrání vaše zařízení před poškrábáním a navíc skvěle poslouží jako stojánek s nastavitelným úhlem. Vašemu tabletu tak dodá větší stabilitu. Rozměr 20 x 30 x 5 cm.

Alza.cz píše:

Klávesnice kompaktní, magnetická, podsvícená, chiclet klávesy, česká a slovenská lokalizace kláves, modrá
Pokud pracujete často s textem, určitě využijete kvalitní klávesnici. Lepší rozmístění kláves a lepší ergonomie je jednoznačná výhoda. Na startu budete výběr omezovat podle určení. Microsoft Surface Pro Type Cover Ice Blue CZ/SK je klávesnice Kompaktní. Již podle názvu poznáte, jak obdržela klávesnice Microsoft Surface Pro Type Cover Ice Blue CZ/SK takové označení. Tím je užitečná, když potřebujete více místa na stole. Implementovaný touchpad v klávesnici plnohodnotně nahradí vaší počítačovou myš. Tvar tlačítka Enter je Jednořádkový. Podsvícené klávesy vám dovolí psát za tmy, aniž byste si museli rozsvítit.

Parametry Microsoft Surface Pro Type Cover

Výrobce Microsoft

Podobné produkty

Podobné fráze: