Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Klasické fotoaparáty  >  Fujifilm Instax Mini 8

Fujifilm Instax Mini 8

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Fotoaparát malých rozměrů s přímým vyvoláváním fotografií řady Instax mini, velikost obrázku 62x46 mm, objektiv se zaostřením od 60cm, nastavitelný jas tisku barev, blesk s rozsahem 0.6 - 2.7 metru, napájení dvě baterie LR6/AA 1.5V, kapacita pro 10 filmových balení, hmotnost 307g (bez baterií). Fotoaparát Instax Mini 8 od společnosti Fujifilm vnese do Vašeho každodenního života během okamžiku ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Fujifilm Instax Mini 8

Doprava: 89 Kč
= 2 688 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis Fujifilm Instax Mini 8

Fotolab.cz píše:

Pouzdro je určené pro pohodlné přenášení a ochranu přístroje Fujifilm INSTAX Mini 8 / Mini 9 Pouzdro je určené pro pohodlné přenášení a ochranu přístroje Fujifilm INSTAX Mini 8 / Mini 9

ElektroCR píše:

Velikost filmu: 86 mm × 54 mm
Objektiv: 2 komponenty, 2 prvky, f = 60mm, 1:12.7
Hledáček: Real-hledáček 0,37-krát s cílovým bodem
Zaostřování: 0,6 m - nekonečno
Ovládání expozice: Manuální spínací systém (LED indikátor expozimetr)
Blesk: Sériové snímání s bleskem (automatické vyvážení světla)
Doba nabití blesku: 0,2 sec až 6 sekund (při použití nových baterií)
Efektivní dosah blesku: 0,6 m - 2,7 m
Napájení: 2x1,5 V LR6/AA

Electro World s.r.o. píše:

Jedinečný fotoaparát Fuji Instax Mini Minion s nezaměnitelným designem Mimoně umožňuje vytvořit v režimu high-key fotografie na počkání ve formátu 62 x 46 mm. Napájení probíhá prostřednictvím dvou AA baterií a balíčkem filmů s počtem 10 ks. Fotoaparát s minimální ohniskovou vzdáleností 30 mm disponuje integrovaným automatickým bleskem, který dokáže osvětlit objekty až do vzdálenosti 2,7 m. Na zadní straně se nachází počítadlo, které během fotografování umožňuje sledovat kolik filmů je ještě k dispozici. Kromě fotoaparátu se v balení nacházejí 2x AA baterie, popruh na ruce, plastová postava, nálepka Instax a širokoúhlá předsádka.

Patro.cz píše:

FujiFilm Instax Mini 8 Medium Kit Grape (20 náplní, pouzdro, popruh a fotoalbum v balení) fialová
Fotoaparát pro okamžitou fotografii na barevné filmy – Instax Mini 8 v balení s 20 náplněmi, pouzdrem, popruhem a fotoalbem.

Fotoaparát

KASA.cz píše:

Fujifilm Instax Mini 8, Mimoni design
Fujifilm Instax Mini 8 je stylový fotoaparát, se kterým zažijete mnoho zábavy. Jedná se totiž o tzv. instantní fotoaparát s vestavěnou tiskárnou, takže dokáže během pár sekund vytisknout právě pořízenou fotografii – například z dětské či rodinné oslavy.
Možnosti nastavení
Fotoaparát disponuje jak funkcí automatického ostření, aby fotografie nebyly rozmazané, tak i bleskem. Ten zajišťuje vylepšení světelných podmínek, abyste mohli fotit například i v noci. Z další výbavy se nabízí například high-key režim pro jemnější zachycení fotografií.
Důležitá výbava
Instax dokáže vyvolat fotografie ve velikosti 62 × 46 mm. Disponuje výsuvným objektivem s ohniskovou vzdáleností 60 mm a nechybí mu ani průhledový hledáček. Napájení je přitom řešeno bateriemi typu AA LR6, které najdete v balení. To navíc obsahuje ještě popruh a jednoduchý návod. Velkou předností tohoto modelu jsou také kompaktní rozměry, jež činí pouhých 116 × 118 × 68 mm, takže se snadno vejde i do malé kapsy.

Okay.cz píše:

Roztomilý a funkční Tento spolehlivý, funkční a zároveň roztomilý instatní fotoaparát FujiFilm Instax mini 8 je dokonalým společníkem při jakékoli zábavě. Fotoaparát pořizuje instantní fotografie, což znamená, že pořízenou fotografii budete mít vyvolanou během okamžiku. Tento systém vyvinula firma Polaroid Corporation před mnoha lety a v poslední době se instantní fotografie dostávají opět do módy. Snímání Fotoaparát FujiFilm Instax mini 8 umožňuje focení a okamžité vyvolání jakéhokoli okamžiku....

Parametry Fujifilm Instax Mini 8

Výrobce Fujifilm
Typ Instantní
Napájení AA
Blesk Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: