Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Klasické fotoaparáty  >  Fujifilm Instax Mini 70

Fujifilm Instax Mini 70

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vybavení: Nastavení ostrosti: Autofokus Vestavěný blesk: ano Samospoušť: ano Elektrický zdroj: Elektr. napájecí zdroj: 2x CR2 všeobecný: Barva: žlutá Šířka (mm): 99,2 Výška (mm): 113,7 Hloubka (mm): 53,2 Hmotnost (g): 281

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Fujifilm Instax Mini 70

Popis Fujifilm Instax Mini 70

Alza.cz píše:

Digitální fotoaparát pro okamžité snímky, rychlost závěrky 1/400 sec. min vzdálenost 0.6m, LCD, napájení 2x CR2
Fujifilm Instax Mini 70 je digitální fotoaparát pořizující instantní fotografie. Ty se po stisknutí spouště vysunou a k vyvolání dojde během pár minut. Ve výbavě fotoaparátu nechybí selfie mód, automatická expozice nebo závit na stativ. O napájení se starají úsporné lithiové baterie.Hmotnost fotoaparátu: 281 gVypnutoVynechat z LightBoxuParametry tohoto zbožíRychlost závěrky:až 1/400 sVelikost pořízeného snímku62 × 46 mmSamospoušť:10 sDosah blesku:0,3 - 2,7 mBarva:bíláMaximální rozlišení videa:-Výdrž baterie:-Pokročilé funkce:- VypnutoVynechat z LightBoxu Krátce po vyfocení vyjede snímek z postranního otvoru fotoaparátu Okamžitě zvěčněné momentkyFujifilm Instax Mini 70 je...

Fotolab.cz píše:

Fujifilm Instax Mini 70 je fotoaparát polaroidního typu, který dokáže okamžitě vytisknout analogovou fotografii přímo po stisknutí spouště. Objevte i Vy ono jedinečné kouzlo časů dávno minulých, které opět ožívá díky řadě fotoaparátů INSTAX. Fujifilm Instax Mini 70 je fotoaparát polaroidního typu, který dokáže okamžitě vytisknout analogovou fotografii přímo po stisknutí spouště. Fotoaparát automaticky detekuje stupeň jasu snímaného prostředí a volí optimální množství světla v blesku včetně optimální doby e

Electro World s.r.o. píše:

Fujifilm Instax Mini 70 je kompaktní a mezi uživateli mimořádně oblíbený model fotoaparátu, který můžete se sebou vzít kamkoli. Svou nízkou hmotností a malými rozměry Vás nijak neobtěžuje. Spolu s ním můžete vytvořit množství instantních fotografií rozměrů 62x46mm, ze kterých budete nadšeni nejen Vy, ale i Vaši nejbližší. Bude skvělým společníkem ať už na oslavách, večírcích, v přírodě nebo večerním posezení. Vyznačuje se mimořádně jednoduchým používáním, přijatelnou cenou i atraktivním provedením, kterým budete doslova nepřehlédnutelný. Výsledkem budou vždy ohromné snímky vysoké kvality. Hravě si poradí i se špatným osvětlením. Zrcadlo na přední straně oceníte při autoportrétech.

SOFTCOM.cz píše:

Digitální fotoaparát pro okamžité snímky, rychlost závěrky 1/400 sec. min vzdálenost 0.6m, LCD, napájení 2x CR2
Fujifilm Instax Mini 70
Instantní fotografie se po letech odmlky opět dostává ke slovu, a to hned v podobě zajímavého přístroje Fujifilm Instax Mini 70. Princip instantní fotografie je poměrně jednoduchý, po exponování snímku držíte během několika málo okamžiků v ruce hotovou fotografii, kterou můžete prezentovat okolnímu světu nebo s ní naopak někoho podarovat. Fotoaparát používá speciální fotografické papíry, které se i s kazetou zasouvají do přístroje.
Klíčové vlastnosti
Digitální fotoaparát s instantním tiskem fotografií
Fotografie jsou o rozměru 62 × 46 mm
Malé zrcátko pod objektivem usnadní zachycení selfíček
Lákavý žlutý design
Rychlost závěrky 1/400 sec.
Stylový kousek s řadou praktických funkcí
Tělo je vyrobeno kompletně z plastu a najdete na něm minimální množství ovládacích prvků. Na první pohled zaujme výrazné okruží objektivu, vedle něj blesk a spoušť s integrovaným vypínačem. V části vedle spouště je pak umístěn velmi jednoduchý průhledový hledáček.
Fotoaparát Instax Mini 70 nabízí i funkci automatického nastavení expozice, která umožňuje zachytit hlavní objekt i pozadí snímku s přirozenou úrovní jasu. Není nutno provádět žádné speciální nastavení, protože stačí pouze stisknout spoušť a fotoaparát automaticky rozpozná úroveň jasu v prostředí a přizpůsobí jí dobu expozice a intenzitu blesku. Tato funkce umožňuje zachovat přirozený jas i v interiéru, kde se obvykle vyskytují problémy s příliš tmavým pozadím.
Na tomto fotoaparátu dále překvapí velmi nízká spotřeba energie, která je čerpána z dvojice lithiových baterií CR2. Po vyfocení se okamžitě vysune fotka a k jejímu plnému vyvolání dojde během pár minut. Sami se přesvědčte, že Fujifilm Instax Mini 70 umí fotografie, které nejsou pouze pozůstatek doby minulé, ale stále živý a zábavný způsob za...

KASA.cz píše:

instax mini 70, bílá barva
Hlavní funkce:
• Režim selfie
Režim selfie nabízí odpovídající jas a vzdálenost fotografování při pořizování autoportrétů.
• Zrcátko pro selfie
Zrcátko umístěné u objektivu pomáhá lépe oříznout záběr.
• Automatická kontrola expozice
Fotoaparát mini 70 výborně zachycuje světlá pozadí a světlé objekty také v případě tmavých scén.
Výkonný blesk automaticky vypočte úroveň jasu v okolí a přizpůsobí podle ní dobu osvitu. Nemusíte tedy zadávat žádná speciální nastavení!
• High key
Režim High key umožňuje nádherné zachycení světlých odstínů kůže.
Další praktické funkce
Režim Makro: 0,3-0,6 m
Režim Krajina: 3 m - nekonečno
Samospoušť (1 políčko nebo 2 políčka v režimu sériového snímání)
Otvor pro stativ
Doplňkový blesk
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Film:
Fujifilm Instant Color Film "instax mini" (v prodeji samostatně)
Velikost filmu:
86 x 54mm
Velikost snímku:
62 x 46mm
Objektiv:
Vysouvací objektiv, 2 komponenty, 2 členy, f=60 mm, 1:12,7
Hledáček:
Optický hledáček (Real image), 0.37x, s regulací cílového bodu
Ostření:
Nastavení ve 3 rozsazích s použitím motorku (0,3-0,6 m / 0,6-3 m / od 3 m dále), režim Makro (0,3-0,6 m), režim Normální (0,6-3 m), režim Krajina (od 3 m dále)
Ovládání expozice:
Automatická s blokádou rozsahu (ISO 800): 5-15,5 LV; kompenzace expozice (High Key): +2/3 EV
Výstup filmu:
Automatická
Blesk:
Vestavěný, automatický, elektronický blesk; doba nabíjení: 0,2-7 s (nová baterie), ukazatel nabíjení blesku, režim doplňkového blesku, efektivní dosah blesku: 0,3-2,7 m
Displej s tekutými krystaly (LCD):
Počitadlo expozice (počet zbývajících snímků), režim fotografování (Selfie, Makro, Krajina, Doplňkový blesk, High Key, Auto), samospoušť (1 políčko nebo 2 políčka v režimu sériového snímání)
Napájecí zdroj:...

ElektroCR píše:

výsuvný objektiv, efektivní ohnisko činí 60 mm a světelnost je F12,7. programovaná elektronická závěrka, 1/2 - 1/400 s. Vestavěný automatický elektronický blesk, doba nabíjení 0,2 – 7 s, efektivní dosah blesku 0,3 – 2,7 m. LCD displej. Režim Makro: 0,3-0,6 m, samospoušť, Režim Krajina: 3 m-?

www.penta.cz píše:

Lehký kompaktní stylový fotoaparát Fujifilm Instax mini 70 s vámi může být díky svým kompaktním rozměrům všude. Instantní fotografie velikosti kreditní karty bude hotová během několika minut - pestrá a jasná.

NC Computers s.r.o. píše:

Makro od 0,3m do 0,6m
Normální mód od 0,6 do 3m
Krajna od 3m až nekonečno
Rychlost závěrky 1/2 sec. Až 1/400 sec.
LCD displej
Blesk dosah od 0,3m do 2,7m
Režim selfie, High key foto
Selfie zrdcátko na objektivu
Stativový závit
Napájení baterií 2x CR2
Rozměry: 99,2x113,7x53,2mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 281g

Parametry Fujifilm Instax Mini 70

Výrobce Fujifilm
Typ Instantní
Napájení CR2
Blesk Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: