Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Klasické fotoaparáty

Klasické fotoaparáty

Výrobci:

Fujifilm  •  Polaroid
Nalezeno:    241 produktů

Fujifilm Instax Mini 8

Instax Mini 8 Case yellow with sturdy polyester material + neck strap

Více informací
od 395 Kč
Koupit nejlevněji

Fujifilm Instax Mini 70

Fujifilm Instax 70 Leather pouzdro černá

Více informací
od 851 Kč
Koupit nejlevněji

Fujifilm Instax Mini Hello Kitty

Dětský fotoaparát pro okamžité snímky, objektiv Fujinon 60mm, f/12,7, rychlost závěrky 1s, 2x AA baterie Hmotnost fotoaparátu: 730 gNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Parametry tohoto zboží    Ohnisková vzdálenost:min. 135 mm, max. 320 mmSvětelnost:min. f2.8, max. f3.4Úhlopříčka displeje:3"Velikost snímače:APS-C (28,3 mm)    Maximální ISO:3500Maximální rozlišení vid...

Více informací
od 3 309 Kč
Koupit nejlevněji

Fujifilm Instax Wide 300

Originální pouzdro pro fotoaparát Fujifilm INSTAX Wide 300 Fujifilm Leather Case Instax 300 je originální pouzdro pro fotoaparáty Fujifilm INSTAX Wide 300. Určeno pro pohodlné přenášení a ochranu Vašeho přístroje.

Více informací
od 1 190 Kč
Koupit nejlevněji

Polaroid Snap

Vlastnosti produktu kompaktní digitální fotoaparát: Elektronika: Rozlišení čipu v mil. pixlech: 5 - 10 Rozlišení čipu (mil. pixel): 10,0 Připojení: USB: USB 2.0 Micro-B konektivita: WLAN: ne Vybavení: Optický hledáček: ano 3D fotografie: ne Vestavěné zařízení blesku: ano Samospoušť: ano GPS příjemce: ne Paměť: CF: ne Memory Stick: ne Microdrive: ne MMC: ne SD: microSD xD: ne Displej: Touchscreen: ne Otočný displej: ne Videozáznam: Videozáznam: ne Typ: Fotoaparát pro děti: ne Podvodní fotoaparát...

Více informací
od 3 244 Kč
Koupit nejlevněji

Polaroid Z2300

K dalším vlastnostem fotoaparátu patří monofokální objektiv, mechanická stabilizace obrazu a 2,5" LCD displejem pro zobrazení snímků. Vestavěný reproduktor a mikrofon umožňuje nahrávat 720p HD videa a jejich prohlížení na obrazovce fotoaparátu. Z2300W je kompatibilní s microSD (rozšíření paměti až na 32GB). ZINK technologie poskytuje bez-inkoustový tisk vložením barvy do papíru. Velikost potištěného obrazu je 2×3". Polaroid Z2300W je nejnovějším přírůstkem do řady instantních digitálních fotoap...

Více informací
od 5 990 Kč
Koupit nejlevněji

Fujifilm Instax 210

Instantní film pro fotoaparát Instax 210 CN - výměnná kazetka na 10 fotografií. Povrch lesklý, citlivost ISO 800.

Více informací
od 230 Kč
Koupit nejlevněji

Fujifilm Instax Mini 25

<p>Univerzální fotoaparát Fujifilm Instax Mini 25 je vhodný pro jakékoli situace.</p> <p>Fotoaparát Fujifilm Instax Mini 25 působí v porovnání s trendy, které nastolily kapesní kompaktní fotoaparáty, neohrabaným archaickým dojmem, který ještě více podtrhuje jeho baculatý tvar. Ten je dán vnitřním úložním prostorem, do nějž se vkládá instantní materiál Fujifilm Instax Mini v kazetce. Přesto se jedná o přístroj s překvapivě pohodlným držením.</p>

Více informací
od 1 999 Kč
Koupit nejlevněji

Fujifilm Instax Mini 50S

Stylový fotoaparát Instax Mini 50S od společnosti Fujifilm nabízí zejména zajímavý design připomínající vzhled starých modelů a zároveň i vlastnosti, které těmto modelům rozhodně nebyly cizí. Navíc je opatřen i několika moderními funkcemi, bez kterých už by se v dnešní době obešel málokdo a tak skvěle v jednom přístroji spojuje dvě éry fotografování. Instantní fotografie Fotoaparát Instax Mini 50S už na první pohled upoutá svým designem, který z něj dělá opravdu luxusní model. nejen, že tak zar...

Více informací
od 2 990 Kč
Koupit nejlevněji

Fujifilm QuickSnap Marine 800

Fujifilm QUICKSNAP N Marine 800 135 - 27 / jednorázový analogový fotoaparát / focení pod vodou

Více informací
od 280 Kč
Koupit nejlevněji

Instax mini film 10ks

Fujifilm Instax mini film je určený pro všechny fotoaparáty Instax mini a je balený v kazetě, která se vkladá do fotoaparátu. Citlivost ISO 800 balení obsahuje "10 snímků"

Více informací

INSTAX MINI 8S blue

Milujete polaroidovou fotografii s jejími přednostmi i nedostatky? Fujifilm Instax Mini 8 je pravý nefalšovaný analog.Ať už jste na párty nebo u vody, s Instax mini 8 máte fotky v rukách hned!

Více informací

INSTAX MINI 8S grape

Milujete polaroidovou fotografii s jejími přednostmi i nedostatky? Fujifilm Instax Mini 8 je pravý nefalšovaný analog.Ať už jste na párty nebo u vody, s Instax mini 8 máte fotky v rukách hned!

Více informací

INSTAX wide FILM 60 fotografiÍ

60 snímků INSTAX WIDE za speciální cenu Instatní materiál Fujifilm Instax poskytuje vysokou hranovou ostrost, bohatou tonální škálu a realistické podání barev včetně "pleťovky". Velká stabilita obrazu (od 5°C do 40°C) je způsobena použitím nových technologií při produkci emulzí.

Více informací

INSTAX wide FILM 100 fotografiÍ

100 snímků INSTAX WIDE za speciální cenu Instatní materiál Fujifilm Instax poskytuje vysokou hranovou ostrost, bohatou tonální škálu a realistické podání barev včetně "pleťovky". Velká stabilita obrazu (od 5°C do 40°C) je způsobena použitím nových technologií při produkci emulzí.

Více informací

INSTAX mini FILM 60 fotografiÍ

spesiální nabídka 60ks fotografií Instatní materiál Fujifilm Instax Mini poskytuje vysokou hranovou ostrost, bohatou tonální škálu a realistické podání barev včetně "pleťovky". Velká stabilita obrazu (od 5 °C do 40 °C) je způsobena použitím nových technologií při produkci emulzí.

Více informací

Instax mini film Rainbow WW 1

Fujifilm Instax mini film Rainbow WW 1 je určený pro všechny fotoaparáty Instax mini a je balený v kazetě, která se vkladá do fotoaparátu. Citlivost ISO 800 balení obsahuje "10 snímků"

Více informací

Instax mini film Comic WW 1

Fujifilm Instax mini film Comic WW 1 je určený pro všechny fotoaparáty Instax mini a je balený v kazetě, která se vkladá do fotoaparátu. Citlivost ISO 800 balení obsahuje "10 snímků"

Více informací

Instax mini film Hallo Kit WW 1

Fujifilm Instax mini film Hallo Kit WW 1 je určený pro všechny fotoaparáty Instax mini a je balený v kazetě, která se vkladá do fotoaparátu. Citlivost ISO 800 balení obsahuje "10 snímků"

Více informací

Instax mini film Stained glass WW 1

Fujifilm Instax mini film Stained glass WW 1 je určený pro všechny fotoaparáty Instax mini a je balený v kazetě, která se vkladá do fotoaparátu. Citlivost ISO 800 balení obsahuje "10 snímků"

Více informací

Instax mini film Shiny star WW 1

Fujifilm Instax mini film Shiny star WW 1 je určený pro všechny fotoaparáty Instax mini a je balený v kazetě, která se vkladá do fotoaparátu. Citlivost ISO 800 balení obsahuje "10 snímků"

Více informací

Provia 100F EC NP 135/36EX 1

Profesionální diapozitivní kinofilm s jemným zrnem určený pro použití v denním světle. Film má extrémní ostrost pro zachycení detailů s velkým jasem a přesné barevné podání s pokrytím celé tonové škály. Uplatnění nalezne hlavně ve venkovní fotografii, při fotografování mody, portrétů.

Více informací

Instax mini film monochrome 10ks

Nový film, který rozšiřuje možnosti fotografického výrazu použitím Instax filmu. Hlavní rysy: ● "Instax mini film Monochrome" obsahuje 10 filmů, tisknutelný Instax černobílý film. ● "Instax mini film Monochrome" rozšiřuje potenciál pro umělecké, módní a street fotografování.

Více informací

Instax mini film monochrome 50ks

Nový film, který rozšiřuje možnosti fotografického výrazu použitím Instax filmu. Hlavní rysy: ● "Instax mini film Monochrome" obsahuje 5x10 filmů, tisknutelný Instax černobílý film. ● "Instax mini film Monochrome" rozšiřuje potenciál pro umělecké, módní a street fotografování.

Více informací

Instax mini film monochrome 100ks

Nový film, který rozšiřuje možnosti fotografického výrazu použitím Instax filmu. Hlavní rysy: ● "Instax mini film Monochrome 100ks" obsahuje 10x10 filmů, tisknutelný Instax černobílý film. ● "Instax mini film Monochrome" rozšiřuje potenciál pro umělecké, módní a street fotografování.

Více informací

FUJIFILM INSTAX pouzdro látkové pro MINI 8 - bílý

Na podrobném popisu k produktu FUJIFILM INSTAX pouzdro látkové pro MINI 8 - bílý pracujeme.

Více informací

FUJIFILM INSTAX pouzdro látkové pro MINI 8 - černé

Na podrobném popisu k produktu FUJIFILM INSTAX pouzdro látkové pro MINI 8 - černé pracujeme.

Více informací

FUJIFILM INSTAX pouzdro látkové pro MINI 8 - červený

Na podrobném popisu k produktu FUJIFILM INSTAX pouzdro látkové pro MINI 8 - červený pracujeme.

Více informací

FUJIFILM INSTAX pouzdro látkové pro MINI 8 - fialové

Na podrobném popisu k produktu FUJIFILM INSTAX pouzdro látkové pro MINI 8 - fialové pracujeme.

Více informací

FUJIFILM INSTAX pouzdro látkové pro MINI 8 - modrý

Na podrobném popisu k produktu FUJIFILM INSTAX pouzdro látkové pro MINI 8 - modrý pracujeme.

Více informací

FUJIFILM INSTAX pouzdro látkové pro MINI 8 - růžový

Na podrobném popisu k produktu FUJIFILM INSTAX pouzdro látkové pro MINI 8 - růžový pracujeme.

Více informací

FUJIFILM INSTAX pouzdro látkové pro MINI 8 - žluté

Na podrobném popisu k produktu FUJIFILM INSTAX pouzdro látkové pro MINI 8 - žluté pracujeme.

Více informací

ILFORD XP2 jednorázový fotoaparát s bleskem 400/27

Na podrobném popisu k produktu ILFORD XP2 jednorázový fotoaparát s bleskem 400/27 pracujeme.

Více informací

LOMOGRAPHY Spinner 360 Camera - New package

Na podrobném popisu k produktu LOMOGRAPHY Spinner 360 Camera - New package pracujeme.

Více informací

MAMIYA korekce hranolového hledáčku -1D (RB/RZ 67)

Na podrobném popisu k produktu MAMIYA korekce hranolového hledáčku -1D (RB/RZ 67) pracujeme.

Více informací

PENTAX 645 krytka objektivu zadní

...u / vnitřní - většinou uchycení před předním členem objektivu pomocí bajonetu, závitu či pružné svorky). U pružné svorky se navíc hledí na způsob stlačení pojistek pružiny, které buď vyčnívají po obvodu krytky nebo jsou přístupné pouze z frontální strany krytky a nepřečnívají přes obvod (snadno se sundávají při nasazené sluneční cloně). Zadní krytka objektivu bývá většinou opatřena bajonetem, jen výjimečně závitem (Leica M, Voigtländer M39).

Více informací

POLAROID 600 80s růžový - REPASOVANÝ PŘÍSTROJ záruka 6 měsíců

Na podrobném popisu k produktu POLAROID 600 80s růžový - REPASOVANÝ PŘÍSTROJ záruka 6 měsíců pracujeme.

Více informací

POLAROID 600 80s žlutý - REPASOVANÝ PŘÍSTROJ záruka 6 měsíců

Na podrobném popisu k produktu POLAROID 600 80s žlutý - REPASOVANÝ PŘÍSTROJ záruka 6 měsíců pracujeme.

Více informací

POLAROID Custom 600 Bright White - REPASOVANÝ PŘÍSTROJ záruka 6 měsíců

Na podrobném popisu k produktu POLAROID Custom 600 Bright White - REPASOVANÝ PŘÍSTROJ záruka 6 měsíců pracujeme.

Více informací

POLAROID Custom 600 Hot Pink - REPASOVANÝ PŘÍSTROJ záruka 6 měsíců

Na podrobném popisu k produktu POLAROID Custom 600 Hot Pink - REPASOVANÝ PŘÍSTROJ záruka 6 měsíců pracujeme.

Více informací

POLAROID Custom 600 Mint - REPASOVANÝ PŘÍSTROJ záruka 6 měsíců

Na podrobném popisu k produktu POLAROID Custom 600 Mint - REPASOVANÝ PŘÍSTROJ záruka 6 měsíců pracujeme.

Více informací

Instax mini film Candypop

Fujifilm Instax mini film Candypop je určený pro všechny fotoaparáty Instax mini a je balený v kazetě, která se vkladá do fotoaparátu. Citlivost ISO 800 balení obsahuje "10 snímků"

Více informací

Instax mini film AIRMAIL

Fujifilm Instax mini film Candypop AIRMAIL je určený pro všechny fotoaparáty Instax mini a je balený v kazetě, která se vkladá do fotoaparátu. Citlivost ISO 800 balení obsahuje "10 snímků"

Více informací

Instax mini film BLACK

Fujifilm Instax mini film BLACK je určený pro všechny fotoaparáty Instax mini a je balený v kazetě, která se vkladá do fotoaparátu. Citlivost ISO 800 balení obsahuje "10 snímků"

Více informací

Instax mini film SKY BLUE

Fujifilm Instax mini film SKY BLUE je určený pro všechny fotoaparáty Instax mini a je balený v kazetě, která se vkladá do fotoaparátu. Citlivost ISO 800 balení obsahuje "10 snímků"

Více informací

POLAROID 2" x 3" album

Na podrobném popisu k produktu POLAROID 2" x 3" album pracujeme.

Více informací

Instax mini film 20ks

Fujifilm Instax mini film je určený pro všechny fotoaparáty Instax mini a je balený v kazetě, která se vkladá do fotoaparátu. Citlivost ISO 800

Více informací

Instax Mini 8 Case (různé barvy) Barva: Bílá

Stylové ochranné látkové pouzdro, pro Instax Mini 8.Pouzdra ve více barevných variantách!

Více informací

Instax Mini 8 Case (různé barvy) Barva: červená

Stylové ochranné látkové pouzdro, pro Instax Mini 8.Pouzdra ve více barevných variantách!

Více informací

Instax Mini 8 Case (různé barvy) Barva: růžová

Stylové ochranné látkové pouzdro, pro Instax Mini 8.Pouzdra ve více barevných variantách!

Více informací

Instax Mini 8 Case (různé barvy) Barva: žlutá

Stylové ochranné látkové pouzdro, pro Instax Mini 8.Pouzdra ve více barevných variantách!

Více informací

Instax Mini 8 Case (různé barvy) Barva: vínová

Stylové ochranné látkové pouzdro, pro Instax Mini 8.Pouzdra ve více barevných variantách!

Více informací

Instax neck strap (různé barvy) Barva: Bílá

Kvalitní nastavitelný ramenní popruh, určený pro Instax mini 8.Popruhy v různých barevných variantách!

Více informací

Instax neck strap (různé barvy) Barva: Modrá

Kvalitní nastavitelný ramenní popruh, určený pro Instax mini 8.Popruhy v různých barevných variantách!

Více informací

Instax neck strap (různé barvy) Barva: černá

Kvalitní nastavitelný ramenní popruh, určený pro Instax mini 8.Popruhy v různých barevných variantách!

Více informací

Instax neck strap (různé barvy) Barva: červená

Kvalitní nastavitelný ramenní popruh, určený pro Instax mini 8.Popruhy v různých barevných variantách!

Více informací

Instax neck strap (různé barvy) Barva: růžová

Kvalitní nastavitelný ramenní popruh, určený pro Instax mini 8.Popruhy v různých barevných variantách!

Více informací

Instax neck strap (různé barvy) Barva: žlutá

Kvalitní nastavitelný ramenní popruh, určený pro Instax mini 8.Popruhy v různých barevných variantách!

Více informací

Instax neck strap (různé barvy) Barva: fialová

Kvalitní nastavitelný ramenní popruh, určený pro Instax mini 8.Popruhy v různých barevných variantách!

Více informací

Instax neck strap-starlets Barva: červená

Originální nastavitelný ramenní popruh, určený pro Instax mini 8.Popruh je dodáván v různých barevných variantách!

Více informací

Instax neck strap-starlets Barva: růžová

Originální nastavitelný ramenní popruh, určený pro Instax mini 8.Popruh je dodáván v různých barevných variantách!

Více informací

Instax neck strap-starlets Barva: žlutá

Originální nastavitelný ramenní popruh, určený pro Instax mini 8.Popruh je dodáván v různých barevných variantách!

Více informací

Instax neck strap-Dotes Barva: Bílá

Originální nastavitelný ramenní popruh, určený pro Instax mini 8.Popruh je dodáván ve dvou barevných variantách!

Více informací

Instax neck strap-Dotes Barva: Modrá

Originální nastavitelný ramenní popruh, určený pro Instax mini 8.Popruh je dodáván ve dvou barevných variantách!

Více informací

Instax neck strap-Triangles Barva: černá

Originální nastavitelný ramenní popruh, určený pro Instax mini 8.Popruh je dodáván ve dvou barevných variantách!

Více informací

Instax neck strap-Triangles Barva: fialová

Originální nastavitelný ramenní popruh, určený pro Instax mini 8.Popruh je dodáván ve dvou barevných variantách!

Více informací

POLAROID Spectra system - REPASOVANÝ PŘÍSTROJ záruka 6 měsíců

Technické parametry rozměry: 140 x 85 x 175 mm hmotnost: 780 g (bez kazety a popruhu) film: Impossible řady Image/Spectra formátu 92 x 73 mm

Více informací

FUJIFILM INSTAX pouzdro MINI 9 - růžové

Na podrobném popisu k produktu FUJIFILM INSTAX pouzdro MINI 9 - růžové pracujeme.

Více informací

FUJIFILM INSTAX pouzdro MINI 9 - zelené

Na podrobném popisu k produktu FUJIFILM INSTAX pouzdro MINI 9 - zelené pracujeme.

Více informací

FUJIFILM INSTAX SQUARE album na fotografie - černý

Na podrobném popisu k produktu FUJIFILM INSTAX SQUARE album na fotografie - černý pracujeme.

Více informací

FUJIFILM INSTAX SQUARE album na fotografie - hnědý CAMEL

Na podrobném popisu k produktu FUJIFILM INSTAX SQUARE album na fotografie - hnědý CAMEL pracujeme.

Více informací

ILFORD Camera Obsura dírková komora

Obsah balení fotoaparát 10 listů 4x5" ILFORD DELTA 100 Professional film ILFORD MULTIGRADE IV RC Exposure Calculator - tabulky pro výpočet expozice

Více informací

INSTAX MINI 8S yellow

Milujete polaroidovou fotografii s jejími přednostmi i nedostatky? Fujifilm Instax Mini 8 je pravý nefalšovaný analog.Ať už jste na párty nebo u vody, s Instax mini 8 máte fotky v rukách hned!

Více informací

Instax Mini 8 Case (různé barvy) Barva: Modrá

Stylové ochranné látkové pouzdro, pro Instax Mini 8.Pouzdra ve více barevných variantách!

Více informací

ILFORD HP5 jednorázový fotoaparát s bleskem 400/27

Objektiv s ohniskem 35 mm je založen na principu fixfocus a optimální vzdálenost fotografování je od 1 m až po nekonečno. Fotoaparát svým vlastníkům poskytuje snímky s lehce měkkým podáním, které své uplatnění může najít například při portrétování před hradbami středověké tvrze. Optika i tělo fotoaparátu je vyrobeno z recyklovatelného plastu, a proto jeho jednorázové použití nezatěžuje životní prostředí.

Více informací

INSTAX SQUARE FILM 10 fotografií

Fujifilm Instax Square instant film je Instantní barevný film určený pro fotoaparáty ze série Fujifilm Instax. Materiál se vyznačuje brilantním provedením snímků fotografovaným za denního světla a krásným podáním barev. Vysoká obrazová kvalita a jednoduché použití jej předurčují k využití na fotografování portrétů a momentek. Je určený k fotoaparátu INSTAX SQUARE SQ-10

Více informací

INSTAX SHARE SP-3 SQUARE Barva: Černý

Nová bezdrátová tiskárna Instax Share SP-3 využívá čtvercového formátu podobně jako klasický polaroid. Tiskne na film Instax square, čas tisku je 10 sekund/snímek a rozlišení tisku je 320 DPI. Rozměry: 131,8 x 89,5 x 40mm

Více informací

INSTAX SHARE SP-3 SQUARE Barva: Bílý

Nová bezdrátová tiskárna Instax Share SP-3 využívá čtvercového formátu podobně jako klasický polaroid. Tiskne na film Instax square, čas tisku je 10 sekund/snímek a rozlišení tisku je 320 DPI. Rozměry: 131,8 x 89,5 x 40mm

Více informací

Fujifilm Instax mini 9 modrý - 16550564

..., obrázky během okamžiku.&lt;br&gt; Snadno můžete pořídit snímky v režimu high-key.&lt;br&gt; &lt;br&gt; Ostření 0,6m - nekonečno&lt;br&gt; Rychlost závěrky 1/60 sec.&lt;br&gt; Expoziční režim: manuálně&lt;br&gt; Napájení 2x AA/20 balíčků filmů&lt;br&gt; Selfie zrcátko&lt;br&gt; Makro adaptér&lt;br&gt; Rozměry: 116x118,3x68,2 (VxŠxH)&lt;br&gt; Hmotnost 307g bez baterií&lt;br&gt;

Více informací

Polaroid Čisticí sada LensPen Professional

Čistící sada Polaroid LensPen Proffesional je skvělým nástrojem pro čištění optických čoček v objektivech, dalekohledech, okulárech, brýlích nebo mikroskopech. Jeho kvality oceníte také při čištění ploch displejů smartphonů a tabletů, nebo i hodinek.

Více informací

Polaroid Čisticí sada Pistol Grip 2v1 LensPen + čistící balónek

Čistící sada Polaroid Pistol Grip 2v1 zahrnuje čistící balónek a LensPen v jednom produktu. Ať už jste profesionální fotograf nebo jen nadšenec ve volném čase, tak jistě chcete, aby Vaše fotografie vypadaly co nejlépe a jejich obraz byl perfektní.

Více informací

Podobné fráze: