Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Odsavače par  >  Klasické digestoře  >  FAGOR AF2-608 X (odsavač par,nerez)

FAGOR AF2-608 X (odsavač par,nerez)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
- motor odsávání HP (High Performance - velký výkon) - tlačítkové mechanické ovládání (3 rychlosti) - kovové filtry modulární vícevrstvé se snadnou údržbou - Silencio Plus (tichý chod) - osvětlení - odvod par do exteriéru / možnost recirkulace - zpětná klapka a čistějších linií, které velmi vhodně doplňují moderní avantgardní kuchyně. Modulární filtry Jsou vyrobeny z několika vrstev kovových vlák...

Všechny nabídky pro FAGOR AF2-608 X (odsavač par,nerez)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis FAGOR AF2-608 X (odsavač par,nerez)

- motor odsávání HP (High Performance - velký výkon) - tlačítkové mechanické ovládání (3 rychlosti) - kovové filtry modulární vícevrstvé se snadnou údržbou - Silencio Plus (tichý chod) - osvětlení - odvod par do exteriéru / možnost recirkulace - zpětná klapka a čistějších linií, které velmi vhodně doplňují moderní avantgardní kuchyně. Modulární filtry Jsou vyrobeny z několika vrstev kovových vláken s neomezenou životností, snadno se filtry vyjímají a vzhledem ke své velikosti je lze mýt v myčce nádobí. Kontrolka upozorní na nutnost jejich vyčištění.

Parametry FAGOR AF2-608 X (odsavač par,nerez)

Výrobce Fagor

Podobné produkty

Podobné fráze: