Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Káva  >  Lavazza Gold Selection 1k

Lavazza Gold Selection 1kg

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Zrnková káva Lavazza Gold Selection je výborná káva díky směsy 80% Arabici a 20% indonéské Robusty. Espreso připravené z této kávy se vyznačuje intenzivní chutí a bohatou krémovou pěnou. Lavazza Gold Selection 1kg * je známým symbolem italského espessa * už více než sto let je cílem této společnosti rozšiřovat aroma a kvalitu italské kávy po celém světě * procedura výroby je kontrolována již od v...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lavazza Gold Selection 1kg

Popis Lavazza Gold Selection 1kg

Bexpert.cz píše:

Kombinací brazilských, středoamerických a asijských zrn, úžasná směs k přípravě nejen espressa.
Země původu: Itálie

Výrobce: Luigi Lavazza

Skladování: uchovávejte v chladu a suchu

Návod k použití: výrobce neuvádí

Složení: Směs kávy Arabica a Robusta

Gravon.cz píše:

Italská káva Lavazza Gold Selection z profesionální řady Lavazza je tradiční kávou praženou v italském Turíně. Díky jedinečné technologii výroby praných káv má směs zrn z 80% Arabiky a 20% Robusty jen velmi mírný obsah kofeinu. Lavazza Gold Selection se může pyšnit plným espressem se skvostnou pěnou.

SkveleCeny.cz píše:

Jedná se o velice kvalitní směs, která je výborná jako snídaňová káva a díky technologii výroby této kávy, které využívá praných káv, má káva jen velmi mírný obsah kofeinu. Jedná se o znamenitou kávu s příjemnou a intenzivní chutí a skvostnou cremou, která vás skvěle naladí do nového dne.

ElektroCR píše:

Káva typu espresso vyznačující se vynikající chutí, skvělou krémovitostí a bohatým aroma. Je složena ze směsi dvou kvalitních káv.
Tato káva se skládá ze směsi 80% Arabicy a 20% Robusty
Espreso s příjemnou a intenzivní chutí, znamenitá káva se skvostnou kremou a středním obsahem kofeinu.

MALL.CZ píše:

Zrnková káva Lavazza Gold Selection je výborná káva díky směsi převládajícího druhu arabika nad robustou. Dává espressu plnou chuť s oříškovou pěnou a je charakteristická nízkým obsahem kofeinu.

Alza.cz píše:

Káva zrnková, 1000g, 80% Arabica 20% Robusta, Brazílie a Indonesie, 1ks
Lahodná zrnková káva Lavazza Gold Selection v lákavém balení o objemu 1000 g vás velmi mile překvapí svojí příjemnou a intenzivní chutí. Jedná se o znamenitou kávu se skvostnou krémou a středním obsahem kofeinu. Káva je složena z 80 % z Arabicy z Brazílie a Střední Ameriky a 20 % tvoří indonéská robusta.Lahodná zrnková káva Lavazza Gold Selection v lákavém balení o objemu 1000 g vás velmi mile překvapí svojí příjemnou a intenzivní chutí. Jedná se o znamenitou kávu se skvostnou krémou a středním obsahem kofeinu. Káva je složena z 80 % z Arabicy z Brazílie a Střední Ameriky a 20 % tvoří indonéská robusta.Klíčové vlastnostiLahodná zrnková kávaPříjemná a intenzivní chuťBohatá pěnaStřední obsah kofeinuSložení: 80 % arabica, 20 % robustaBalení 1000 gramů

Parametry Lavazza Gold Selection 1kg

Výrobce Lavazza

Podobné produkty

Podobné fráze: