Kde jsem: Katalog > Husky Karimatka Flake 3,5

Husky Karimatka Flake 3,5

Obrázek není k dispozici
Koupit za 1 490 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
1 490 Kč
Karimatka Flake 3,5Samonafukovací model karimatky z řady X-Lite kombinuje nízkou váhu a malé balení, které je dosaženo především perforovanou ve tvaru diamatu, ale také celkovou tloušťkou 3,5cm. Samozřejmostí v této řadě je také Ripstop úprava materiálu, která dává materiálu delší životnost. Velkou výhodou je protiskluzová úprava na spodní straně karimatky, která zabrání jejímu klouzání v nerovné...

Doporučujeme

Doprava: 99 Kč
= 1 589 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Husky Karimatka Flake 3,5

Karimatka Flake 3,5Samonafukovací model karimatky z řady X-Lite kombinuje nízkou váhu a malé balení, které je dosaženo především perforovanou ve tvaru diamatu, ale také celkovou tloušťkou 3,5cm. Samozřejmostí v této řadě je také Ripstop úprava materiálu, která dává materiálu delší životnost. Velkou výhodou je protiskluzová úprava na spodní straně karimatky, která zabrání jejímu klouzání v nerovném terénu. Lehce sbalitelná karimatka do rozměru 30x17cm je vhodným společníkem pro výlety s batohem, nebo tam, kde je potřeba šetřit s místem, ale přesto je požadován komfort.HLAVNÍ PŘEDNOSTI:
- samonafukovací
- poskytuje izolační vrstvu 3,5 cm a pohodlný spánek
- lehká a skladná
- protiskluzová úprava
VYUŽITÍ: Pro pohodlný spánek v každém terénu.MATERIÁLY: Karimatka Flake je vyrobena z 75Polyester Diamond Ripstop, TPU zátěr, což zajišťuje její lehkost , odolnost a také její výroba je přívětivější k přírodě. SPECIFIKACE:
- hmotnost: 980 g
- rozměry: 180 x 58 x 3,5 cm
- sbaleno: 30 x 17 cm
- materiál: 75D Polyester Diamond Ripstop / TPU zátěr
- perforace: diamantová perforace
- protiskluzová úprava: ano

Podobné fráze: