Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Outdoor a camping  >  Camping  >  Karimatky  >  Husky Fuzzy New 3,5

Husky Fuzzy New 3,5

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 110 Kč
Porovnat 5 obchodů
Karimatka Husky Fuzzy New v novém provedení bude jistotou pohodlného spánku. Hlavní přednosti: samonafukovací poskytuje izolační vrstvu 3,5 cm a pohodlný spánek skladná Využití: Pro pohodlný spánek v každém terénu. Materiály: Karimatka Fuzzy New 3,5 je vyrobena z 60D Polyesteru Honey Comb Ripstop, což zajišťuje její lehkost , odolnost a také její výroba je přívětivější k přírodě. ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Husky Fuzzy New 3,5

Popis Husky Fuzzy New 3,5

Český ráj outdoor e-shop píše:

Karimatka Fuzzy v novém provedení bude jistotou pohodlného spánku.Fuzzy je ideálním poměrem váhy a užitnosti. Tato karimatka je skvělou volbou na treky i na delší kempování na místě. Karimatka Fuzzy New 3,5 je vyrobena z 60D Polyesteru Honey Comb Ripstop, který zajišťuje její lehkost , odolnost a také její výroba je přívětivější k přírodě.  

Canard píše:

Karimatka Fuzzy New 3,5 je vyrobena z 60D Polyesteru Honey Comb Ripstop, který zajišťuje její lehkost , odolnost a také její výroba je přívětivější k přírodě.hmotnost: 990 grozměry: 180 x 58 x 3,5 cmsbaleno: 28 x 20 cmmateriál: 68D Polyester Honey Comb Ripstop / TPU zátěr

LYPO.CZ píše:

Husky Fuzzy New 3,5 nakupujte v sekci Samonafukovací karimatky. Další Karimatky značky Husky nakupujte výhodně na lypo.cz. Samonafukovací karimatka Husky Fuzzy New 3,5 v novém provedení bude jistotou pohodlného spánku.

VYUŽITÍ: Pro pohodlný spánek v každém terénu.

MATERIÁLY: Karimatka Fuzzy New 3,5 je vyrobena z 60D Polyesteru Honey Comb Ripstop, což zajišťuje její lehkost , odolnost a také její výroba je přívětivější k přírodě.

Patro.cz píše:

; Samonafukovací karimatka Husky Fuzzy New 3,5 v novém provedení bude jistotou pohodlného spánku.; ; VYUŽITÍ: Pro pohodlný spánek v každém terénu.; ; MATERIÁLY: Karimatka Fuzzy New 3,5 je vyrobena z 60D Polyesteru Honey

NEJLEVNEJSISPORT.cz píše:

Karimatka Fuzzy v novém provedení bude jistotou pohodlného spánku.Fuzzy je ideálním poměrem váhy a užitnosti. Tato karimatka je skvělou volbou na treky i na delší kempování na místě.
Hlavní přednosti:
- tloušťka 3,5 cm
- rozměry karimatky 58x180
- rip stop
- samonafukovací
- poskytuje izolační vrstvu 3,5 cm a pohodlný spánek
- skladná
Využití:
Pro klidné noční spaní ve stanu i na chalupě.
Materiály:
Karimatka Fuzzy New 3,5 je vyrobena z 60D Polyesteru Honey Comb Ripstop, který zajišťuje její lehkost , odolnost a také její výroba je přívětivější k přírodě.
Technická data:
- hmotnost: 990 g
- rozměry: 180 x 58 x 3,5 cm
- sbaleno: 28 x 20 cm
- materiál: 68D Polyester Honey Comb Ripstop / TPU zátěr

Parametry Husky Fuzzy New 3,5

Výrobce Husky
Délka 180cm
Šířka 58cm
Tloušťka 3.5cm
Hmotnost 990g
Nafukovací Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: