Kde jsem:     >  Katalog   >  Chovatelské potřeby   >  Kočky   >  Krmivo pro kočky  >  Kapsičky pro kočky  >  Brit Premium Cat Family Plate 1200g (12x100g)

Brit Premium Cat Family Plate 1200g (12x100g)

Kompletní prémiové kapsičky pro dospělé kočky Více informací Kompletní prémiové kapsičky pro dospělé kočky. 3x kapsička s krocanem a kuřetem, 3x kapsička s hovězím a hráškem, 3x kapsička s treskou, 3x kapsička s lososem a pstruhem. Skvělé masové kapsičky Brit Premium pro krásu a zdraví. Výběr chutí respektuje přirozené preference koček i jejich nutriční potřeby z hlediska fáze věku či spec...

Všechny nabídky pro Brit Premium Cat Family Plate 1200g (12x100g)

Popis Brit Premium Cat Family Plate 1200g (12x100g)

Kompletní prémiové kapsičky pro dospělé kočky
Více informací
Kompletní prémiové kapsičky pro dospělé kočky. 3x kapsička s krocanem a kuřetem, 3x kapsička s hovězím a hráškem, 3x kapsička s treskou, 3x kapsička s lososem a pstruhem.
Skvělé masové kapsičky Brit Premium pro krásu a zdraví. Výběr chutí respektuje přirozené preference koček i jejich nutriční potřeby z hlediska fáze věku či speciální výživy. Delikátní šťáva podtrhuje chuť masových kousků a dodá kočce potřebné tekutiny. Kapsičky jsou připravovány uniktání šetrnou metodou vaření v páře pro zachování originální chuti a jedinečné vůně masa. Je vyrobena z přírodních, hypoalergenních a vysoce stravitelných surovin, které nezatěžují organismus.

Parametry Brit Premium Cat Family Plate 1200g (12x100g)

Výrobce Brit

Podobné produkty

Podobné fráze: