Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Kamery do auta  >  Gembird DCAM-GPS-01

Gembird DCAM-GPS-01

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 598 Kč
Videokamery Gembird DCAM-GPS-01 Gembird je značka, která není ve světě elektrotechnických zařízení nováčkem. Tato společnost přináší výkonnou digitální FullHD kameru primárně určenou do auta, kterou využijete např. pro případ prokázání průběhu dopravní nehody nebo jen pro nahrávání vaší jedinečné jízdy. Lze jí použít také pro záznam adrenalinových zážitků při sportovních automobilových závodech n...

Všechny nabídky pro Gembird DCAM-GPS-01

Popis Gembird DCAM-GPS-01

Videokamery Gembird DCAM-GPS-01
Gembird je značka, která není ve světě elektrotechnických zařízení nováčkem. Tato společnost přináší výkonnou digitální FullHD kameru primárně určenou do auta, kterou využijete např. pro případ prokázání průběhu dopravní nehody nebo jen pro nahrávání vaší jedinečné jízdy. Lze jí použít také pro záznam adrenalinových zážitků při sportovních automobilových závodech nebo dobrodružných expedicích v přírodě.
Jednoduchost připojení
Zaznamenané filmy, lze jednoduše přenést přes rychlé USB 2.0 rozhraní do počítačových stanic nebo notebooků. Vaši přátelé a známí, tak budou moci jednoduše sledovat natočené video záznamy na obrazovce počítačové stanice nebo notebooku. Snímky je možno jednoduše promítat i přímo z videokamery prostřednictvím mikroHDMI konektoru.
Kvalitní záznam videa a snímků
Kamera dokáže nahrávat velmi kvalitní videozáznam díky barevnému CMOS HD Sensoru a rozlišením videa 1920 x 1080 pixelů. Vše je ukládáno do standardního formátu videa AVI. Jde pořídit i jednotlivé snímky a to s rozlišením až 12M. U tohoto modelu jistě také oceníte širokoúhlý 120° objektiv, který zaznamená velkou část snímané scény. K dispozici je i G-senzor, který automaticky uloží video v případě nehody.
Klíčové vlastnosti
Kamera je vybavena citlivým snímačem, který umožňuje nahrávání videa s FullHD rozlišením 1080p při rychlosti 25 snímků za vteřinu. Součástí přístroje je také 2.0" barevný LCD displej. Velikou výhodou u tohoto zařízení je široký pozorovací úhel objektivu s pevným ohniskem, konkrétně 120 stupňů. Funkce automatického zapnutí po nastartování. Záznam pořízeného videa a snímků je na paměťové karty mikro SD o velikosti až 32GB (není součástí balení). K dispozici je i vestavěný mikrofon a LED světlo. Rozhraní kamery je miniUSB a mikroHDMI.
Rozměry přístroje jsou 73 x 48 x 24 mm a hmotnost 58g.
Technické parametry
Hmotnost [kg]:
84
Full HD:
Ano
Obsah balení: < b...

Parametry Gembird DCAM-GPS-01

Výrobce Gembird
Rozlišení Maximální rozlišení, ve kterém je kamera schopna nahrávat. 1920x1080Pixelů
Velikost displeje Velikost displeje kamery, ne všechny kamery mají displej. 2"
Snímky za vteřinu Počet snímků za vteřinu, které je schopna kamera nahrát. Pro plynuloust natočeného videa je potřeba alespoň 24 snímků za vteřinu. 25FPS

Podobné produkty

Podobné fráze: