Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Kamery do auta  >  CEL-TEC K1S

CEL-TEC K1S

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 448 Kč
  Podrobnosti       Cel-Tec K1S Kamera do auta Jedná se o super výkonnou a zároveň skrytou duální palubní kameru se dvěma kamerovými okruhy (přední, zadní) a odděleným záznamovým zařízením s displejem tzv. DVR. Kamera tohoto typu pro náročné uživatele dosud na našem trhu chyběla. Kamery se nalepí na čelní i zadní sklo automobilu na 3M lepicí pásku, díky kulovému kloubu je lze sn...

Všechny nabídky pro CEL-TEC K1S

Popis CEL-TEC K1S

 
Podrobnosti
 
 
 
Cel-Tec K1S
Kamera do auta
Jedná se o super výkonnou a zároveň skrytou duální palubní kameru se dvěma kamerovými okruhy (přední, zadní) a odděleným záznamovým zařízením s displejem tzv. DVR. Kamera tohoto typu pro náročné uživatele dosud na našem trhu chyběla. Kamery se nalepí na čelní i zadní sklo automobilu na 3M lepicí pásku, díky kulovému kloubu je lze snadno nastavit do optimální polohy.
Výhodou je jejich malý rozměr, kamery jsou tak nenápadné a nebudí zbytečně pozornost. Jednotka DVR může být umístěna buď na palubní desce nebo za použití přísavného držáku na čelní sklo (není souč. balení). Kamery snímají v reálném čase dění před i za vozidlem, přičemž úhel každé kamery je úctyhodných 140°. Obě kamery disponují rozlišením Full HD díky jednomu z nejvýkonnějšímu chipsetu na trhu Ambarella A7 (USA). Zobrazení na DVR lze přepínat: přední, zadní nebo obě kamery. Lze tedy kamery využít i jako couvací kameru.
Ostrý obraz
Díky vysokému Full HD rozlišení a kvalitnímu senzoru není problém ze záznamu Cel-Tec K1S vyčíst SPZ viníka nehody či dopravního přestupku!
Noční záznam
Cel-Tec K1S má výborný obraz také v noci - kamera zachytí scénu dokonce i pokud je jediným osvětlením světlomet automobilu. Tomu napomáhá také funkce WDR (hardwarová), díky které se kamera lépe vypořádá se záběry za špatných světelných podmínek.
Široký úhel záběru
Široký úhel záběru 140° zachytí celou scénu před vozidlem. Celkem kamery pokrývají úhel 280°.
GPS Modul
Kamera K1S obsahuje v balení GPS modul, který je na 2m dlouhém kabelu. Součástí balení je i speciální software - (DVR umí vygenerovat na SD) pro přehrávání videí, kde jsou integrovány mapy. Kromě zobrazení pozice automobilu program ukazuje i míru přetížení, rychlost a směr.
Záznam do smyčky
Díky záznamu do smyčky odpadá věčná starost o zaplnění paměti. Jakmile totiž dojde k zaplnění microSD kart...

Parametry CEL-TEC K1S

Výrobce Cel-tec
Rozlišení Maximální rozlišení, ve kterém je kamera schopna nahrávat. 1920 x 1080Pixelů

Podobné produkty

Podobné fráze: