Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Kamery do auta  >  Cel-Tec E07

Cel-Tec E07

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 350 Kč
Porovnat 7 obchodů
Palubní Full-HD kamera CEL-TEC E07 - černá Jedná se o moderní palubní kameru elegantního designu, která má všechny přednosti, které profesionální řidič od palubní kamery očekává. OSTRÝ OBRAZ Díky vysokému FULL HD rozlišení a kvalitnímu senzoru není problém ze záznamu CEL-TEC E07 vyčíst SPZ viníka nehody či dopravního přestupku! Špičkový obraz však využijete také pro záznam vašich nevšedn...

Všechny nabídky pro Cel-Tec E07

Popis Cel-Tec E07

TorriaCars.cz píše:

Palubní kamera CEL-TEC E07, CZ menu - černá
Palubní kamera Cel-Tec E07 s 2.7" barevným LCD displejem, záznamem ve FULL HD kvalitě 1080p, fotoaparátem, G-senzorem a funkcí pro lepší obraz v noci WDR. Jedná se o moderní palubní kameru elegantního designu, která má všechny přednosti, které profesionální řidič od palubní kamery očekává.
Palubní kamera Cel-Tec E07 nabízí i celou řadu nastavení pro zdatnější uživatele: vyvážení bílé, nastavení expozice,...Kamera je vybavena vestavěnou čirou LED diodou, která může v krizových situacích posloužit jako svítilna. Kromě
nastavení data a času může být vhodné pro konkrétní kameru nastavit i
SPZ vozidla, v němž je nainstalována - bude zobrazena přímo v obraze
videa. (firemní či policejní automobily).
Kamera E07 je vybavena funkcí přiblížení -  4x digitální zoom. Čočka je složená ze 6 skel.Využívá pokročilý chipset Novatek, který ukládá soubory do moderního
kontejneru MOV a videa komprimuje nejsofistikovanějším standardem H.264Ostrý obraz:
Díky vysokému FULL HD rozlišení a kvalitnímu senzoru není problém ze záznamu Cel-Tec E07 vyčíst SPZ viníka nehody či dopravního přestupku! Špičkový obraz však využijete také pro záznam vašich nevšedních cest. Záběry z E07 pak můžete doplnit snímky a zážitky z dovolené.
Noční záznam:
Cel-Tec E07 má výborný obraz také v noci - kamera zachytí  scénu dokonce i pokud je jediným osvětlením světlomet automobilu. Tomu napomáhá také funkce WDR, díky které se kamera lépe vypořádá se záběry za špatných světelných podmínek.
Široký úhel záběru:
Široký úhel záběru 148° zachytí celou scénu před vozidlem. Zraku E07 tak neunikne ani dění v protisměru.
Záznam do smyčky:
Díky záznamu do smyčky odpadá věčná starost o zaplnění paměti. Jakmile totiž k zaplnění microSD karty dojde, kamera začne automaticky přepisovat nejstarší záznamy aktuálními (délku záznamu lze nastavit na 2, 3 nebo 5 minut).

Snadné uchycení: < ...

SOFTCOM.cz píše:

Palubní kamera Cel-Tec E07 s 2.7" barevným LCD displejem, záznamem ve FULL HD kvalitě 1080p, fotoaparátem, G-senzorem a funkcí pro lepší obraz v noci WDR.
Jedná se o moderní palubní kameru elegantního designu, která má všechny přednosti, které profesionální řidič od palubní kamery očekává.
Super ostrý obraz - SPZ je čitelná již z dálky
Výborný obraz v noci - kamera solidně zachytí scému dokonce i pokud je jediným osvětlením světlomet automobilu. viz videa
Široký úhel záběru, který zachytí celou scénu před vozidlem (wide angle 148°)
Snadné uchycení na čelní sklo přísavkou (ideálně za zpětné zrcátko). Natáčení kamery do stran.
Snadné nastavení kamery: nejčastější nastavení: nahrávací smyčka, vypnutý display po 3min., spuštění a vypnutí kamery klíčkem v zapalování.
Užitečná je i volba vypnutí mikrofonu pro větší diskrétnost, lze ji nastavit jak v menu (trvale), tak použít lačítko jako rychlou volbu.
Kamera pracuje i bez externího napájení na vestavěnou baterii - cca 1h. V případě nehody je tedy možné vyjmout kameru z držáku a nafotit nebo pořídit video vzniklé situace i z jiných úhlů pro pozdější důkazní řízení.
Palubní kamera E07 nabízí i celou řadu nastavení pro zdatnější uživatele: vyvážení bílé, nastavení expozice, G senzor...
Samozřejmostí je správce souborů: fotografie i videosoubory lze prohlížet ( i zryhcleně), uzamykat, mazat atd.
Díky vestavěnému HDMI konektoru lze soubory přehrávat z kamery rovnou na TV nebo lepším monitoru bez použití PC.
Kamera je vybavena i vestavěnou čirou LED diodou, která může v krizových situacích posloužit jako svítilna.
Kromě nastavení data a času může být vhodné pro konkrétní kameru nastavit i SPZ vozidla, v němž je nainstalována - bude zobrazena přímo v obraze videa. (firemní či policejní automobily).
Kamera E07 je vybavena funkcí přiblížení - 4x zoom, čočka je složená ze 6 skel (6 glass lens)
Kamera využívá pokročilý chipset Zoran, který...

Kabelmánie píše:

Palubní Full-HD kamera CEL-TEC E07 v černém provedení s 2,7 palcovým barevným LCD displejem, záznamem ve FULL HD kvalitě 1080p, fotoaparátem, G-senzorem a funkcí pro lepší obraz v noci WDR.

Patro.cz píše:

; Palubní kamera Cel-Tec E07 s 2.7" barevným LCD displejem, záznamem ve FULL HD kvalitě 1080p, fotoaparátem, G-senzorem a funkcí pro lepší obraz v noci WDR.; Jedná se o moderní palubní kameru elegantního designu, která má všechny přednosti, které

Parametry Cel-Tec E07

Výrobce Cel-tec
Rozlišení Maximální rozlišení, ve kterém je kamera schopna nahrávat. 1920x1080Pixelů
Velikost displeje Velikost displeje kamery, ne všechny kamery mají displej. 2.7"
Snímky za vteřinu Počet snímků za vteřinu, které je schopna kamera nahrát. Pro plynuloust natočeného videa je potřeba alespoň 24 snímků za vteřinu. 30FPS

Podobné produkty

Podobné fráze: