Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Příslušenství pro tablety  >  Kabely a napájecí adaptéry pro tablety  >  Apple iPad USB Power Adapter 12W

Apple iPad USB Power Adapter 12W

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pomocí tohoto kompaktního a praktického USB napájecího adaptéru můžete iPad s Retina displejem nebo iPad mini nabíjet doma, na cestách nebo kdekoli jinde, kde není připojen k počítači. Adaptér můžete konektorem Lightning připojit přímo k iPadu. Tento kompaktní napájecí adaptér slouží k rychlému a účinnému nabíjení. Lze jej také použít k nabíjení všech modelů iPhonu a iPodu s konektorem Lightning...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Apple iPad USB Power Adapter 12W

Popis Apple iPad USB Power Adapter 12W

Mironet s.r.o. píše:

Apple MD836ZM/A 12W napájecí adaptér USB / cestovní dobíječ / bulk Zakupte produkt Apple MD836ZM/A 12W napájecí adaptér USB / cestovní dobíječ / bulk (MD836ZM/A) od výrobce Apple z kategorie Příslušenství | Příslušenství pro tablety | Apple | Apple iPad za cenu 409.00 Kč.

F-mobil.cz píše:

Originální Apple adaptér s USB výstupem vám umožní snadno nabíjet vaše Apple zařízení kdekoliv, kde máte přístup k elektrické zásuvce.
K originální Apple nabíječce do sítě s USB výstupem

DATART.cz píše:

APPLE originální adaptér MD836 • plně kompatibilní se zařízeními Apple iPad Retina, iPad mini, iPod, iPhone • výstupní výkon 12W • USB kabel není součástí balení Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Parametry Apple iPad USB Power Adapter 12W

Výrobce Apple

Podobné produkty

Podobné fráze: