SGP-04 Ostrý a mimořádně pevný zub, velké záběrové hrany Vynikající záběr Vysoká odolnost díky pevnosti a robustnosti kostry  Pneumatiky jsou vybaveny technologií "mud breaker", která zajišťuje vynikající samočistící schopnosti Pneumatiky Kabat s dezénem SGP-04 jsou diagonální záběrové pneumatiky polské výroby vhodné (určené) na (hnané) zadní nápravy kloubových malotraktorů, zadní i přední nápravy traktorů pro práci na nejrůznějších úkolech a typech provozu. Jedná se o velice odolné, robustní... Celý popis

Koupit za 2 045 Kč

Popis

SGP-04

Ostrý a mimořádně pevný zub, velké záběrové hrany
Vynikající záběr
Vysoká odolnost díky pevnosti a robustnosti kostry 
Pneumatiky jsou vybaveny technologií "mud breaker", která zajišťuje vynikající samočistící schopnosti

Pneumatiky Kabat s dezénem SGP-04 jsou diagonální záběrové pneumatiky polské výroby vhodné (určené) na (hnané) zadní nápravy kloubových malotraktorů, zadní i přední nápravy traktorů pro práci na nejrůznějších úkolech a typech provozu. Jedná se o velice odolné, robustní a pevné pneumatiky. Pneumatiky jsou držitelem homologačního EU cerifikátu ECE, splňující náročné podmínky pro schválení výrobku pro provoz na pozemních komukacích v EU (tedy pochopitelně i v ČR )
KABAT
 Společnost KABAT je polským výrobcem pneumatik pro zemědělské stroje a plnopryžových kol pro vysokozdvižné vozíky, duší, ochranných vložek. Firma Kabat byla založena v roce 1983 a od začátku své existence je rodinným podnikem. Majiteli jsou bratři Andrzej a Tadeusz Kabatovi.
Snahou společnosti Kabat je, aby byla spolehlivým dodavatelem vysoce kvalitních duší, ochranných vložek, pneumatik pro zemědělské stroje, a pneumatik pro průmysl.
v současné době KABAT vyváží výrobky do 80 zemí světa – počínaje Evropou, po Ameriku, Asii a Afriku. KABAT vlastní konstrukční kancelář a moderní technologické oddělení, kde zajišťují rychlou a ekonomickou přípravu forem pro nové výrobky. V moderním výzkumném a vývojovém oddělení vyrábí s maximální péčí pryžové směsi na objednávku svých zákazníků. KABAT je významným dodavatelem tohoto polotovaru pro jiné výrobní závody doma i v zahraničí.
Firma KABAT dbá na dodržování integrovaného systému řízení kvality dle ISO 9001:2015 (výroba), ISO 14001:2015 (ochrana životního prostředí), PN-N 18001:2004 (bezpečnost a hygiena práce), certifikované společností Bureau Veritas. Nelze nezmínit, že od roku 2003 jsou držiteli certifikátu NATO NCAGE, který umožňuje účastnit se armádních výběrových řízení v řadě zemí. Zavedené a certifikované systémy řízení jsou zárukou kvality nabízených výrobků, péče o životní prostředí, bezpečnosti a hygieny práce.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kabat
Průměr 16 palce
Konstrukce diagonální
Hmotnost 12 kg
Provedení TT
Počet pláten 6