Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Herní zařízení  >  Joysticky  >  Thrustmaster T-Flight Hotas X PS3

Thrustmaster T-Flight Hotas X PS3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 899 Kč
Porovnat 7 obchodů
Tato ovládací páčka byla určena pro překvapivě opravdový zážitek při simulacích letu. Joystick T.Flight Hotas X značky Thrustmaster je vybaven odnímatelnou plynovou páčkou a je kompatibilní s PC a PS3!

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Thrustmaster T-Flight Hotas X PS3

Popis Thrustmaster T-Flight Hotas X PS3

Digiboss.cz píše:

Thrustmaster Flight Hotas One, je oficiálně licencovaný joystick pro Xbox One, One X, One S,Xbox Series X a Windows.Kompletní letové ovládání: páka zahrnuje 5 os, 14 akčních tlačítek, spoušť rychlé střelby a 1 všesměrový kloboučkový přepínač (navigace / panoramatický pohled) Všechna tlačítka jsou snadno dostupná. Vestavěné oficiální tlačítko pro konzoli Xbox One, One X, One S, Xbox Series X - přístup k funkcím, přepínání mezi hrou a systémem, navigace skrz systémové menu, atd. Tento joystick je také kompatibilní s hrou Ace Combat 7 pro PC • První oficiální joystick pro Xbox One, One X, One SXbox Series X a Windows, vybavený oficiálními tlačítky pro konzoli Xbox One, One X, One S .• Ergonomický design, který se přizpůsobí všem typům letadel (pro vzdušné bojové hry, vesmírná dobrodružství i řízení civilních letadel, atd.)• Odnímatelný plynový pedál v realné velikosti pro snadné manévrování dokonce i ve virtuální realitě.• Nastavitelný odpor joysticku s širokou opěrkou pro ruku.• Komplexní výbava pro létání: 5 os + 14 akčních tlačítek + 1 spoušť rychlé střelby + všesměrový kloboučkový přepínač (navigace/panoramatické výhledy).REALISTICKÝ A ERGONOMICKÝ JOYSTICKPři skutečném letu používají piloti řídící páku a plynový pedál pro ovládání letu, kombinace těchto dvou prvků je extrémně efektivní ve smyslu výkonu a přesnosti. Joystick T.Flight Hotas One vám nabídne stejně realistické pocity. Ergonomický design, který se přizpůsobí všem typům letadel (pro vzdušné bojové hry, vesmírná dobrodružství i řízení civilních letadel, atd.)Velká opěrka ruky pomáhá hráčům udržet ruku ve stabilní a uvolněné pozici, což umožňuje snadno reagovat na nejjemnější pohyby.Nastavte si odpor joysticku tak, aby vyhovovala vašim potřebám a preferencím. Zatížená základna zajišťuje zvýšenou stabilitu při hraní. PLNĚ ODNÍMATELNÝ PLYNOVÝ PEDÁL Plynový pedál v reálné velikosti pro snadné ovládání rychlosti vašeho letadla.Plynový pedál je plně odnímatelný a může být používán dvěma různými...

Super Gamer.cz píše:

První oficiální letecký simulátor pro Xbox One a Windows.
T.Flight Hotas One poskytuje vysokou úroveň hraní. Za reálných podmínek, piloti používají k ovládání joystick a ovladač plynu: kombinace těchto dvou prvků je extrémně efektivní v smysl výkonu a přesnosti. Joystick poskytuje stejnou úroveň reality.
Realistická a ergonomická konstrukce joysticku je dokonale přizpůsobena všem typům letů (letecké souboje, vesmírné dobrodružství, civilní lety atd.) Široká opěrka ruky napomáhá hráčům udržet ruku ve velmi stabilní a pohodlné pozici, což zajišťuje, že páka bude reagovat i na velmi jemné pohyby. Nastavte si tuhost páky podle Vašich potřeb a preferencí. Hmotná základna zajišťuje zvýšenou stabilitu během herních sezení.
Joystick je vybaven funkcí směrovky, která je v letadlech realizována pomocí pedálů a piloti je používají pro otáčení letadla kolem svislé osy (zahýbání letadla doleva nebo doprava). Na joysticku je tato funkce realizována jeho otáčením (se zabudovaným uzamykacím systémem) nebo pomocí progresivního naklánění páky.
Páka obsahuje:
5 os.
14 akčních tlačítek.
Spoušť rychlé střelby.
Multisměrový kloboučkový přepínač (navigace/panoramatický výhled).
Ovladač plynu v plné velikosti pro snadnější manévrování a to i ve virtuální realitě poskytuje citlivý výkon.
Dvojitý systém kormidla jde ovládat otáčením rukojeti (se zabudovaným zámkem) nebo pomocí naklánění páky. Ovladač plynu reálné velikosti je odnímatelný a může být používán dvěma způsoby. Samostatně, odpojen od joysticku (pro autentické podmínky pilotáže). Připojený k joysticku (lepší stabilita a zabírá méně místa).
Kompatibilní s T.Flight Rudder Pedals-kompatibilní s MFD Cougar Pack.

Parametry Thrustmaster T-Flight Hotas X PS3

Výrobce Thrustmaster

Podobné produkty

Podobné fráze: