Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Herní zařízení  >  Joysticky  >  THRUSTMASTER T.16000M FCS PC

THRUSTMASTER T.16000M FCS PC

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 602 Kč
Porovnat 3 obchody
Thrustmaster T.16000M FCS Pětadvacet let zkušeností společnosti Thrustmaster se plně projevilo v návrhu tohoto pokročilého HOTAS joysticku, který míří za hráči. Model T.16000M FCS HOTAS byl navržen pro zkušené letce, kteří hledají komplexní a realistickou možnost kontroly nad jejich virtuálním strojem. Lepší zábava s magnetickými senzory Magnetické senzory T.16000M poskytují pilotovi dostate...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro THRUSTMASTER T.16000M FCS PC

Popis THRUSTMASTER T.16000M FCS PC

Thrustmaster T.16000M FCS
Pětadvacet let zkušeností společnosti Thrustmaster se plně projevilo v návrhu tohoto pokročilého HOTAS joysticku, který míří za hráči. Model T.16000M FCS HOTAS byl navržen pro zkušené letce, kteří hledají komplexní a realistickou možnost kontroly nad jejich virtuálním strojem.
Lepší zábava s magnetickými senzory
Magnetické senzory T.16000M poskytují pilotovi dostatečnou přesnost při řízení a umožňují mu provádět složité manévry. Herní periferie je kompatibilní s osobním počítačem vybaveným rozhraním USB. Spolupracuje se systémem Windows 10, 8, 7 a Vista (32-bit a 64-bit).
H. E. A. R. T. pro skvělou přesnost
Aby bylo možné zaručit jedinečnou přesnost joysticku, využívá speciálního H.E.A.R.T. systému (HallEffect AccuRate Technology) s 16bitovým rozlišením. Jde o stejnou přesnost, kterou nabízel high-endový HOTAS Warthog joysticku. To hráčům neumožňuje nic jiného, než krájet a porcovat své nepřátele s doslova chirurgickou přesností. Uživatelé si mohou stáhnout programovací software Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor (T.A.R.G.E.T) k vytvoření vlastního specifického ovládání.
Pro praváky i leváky
Unikátní konstrukce oboustranného joysticku umožňuje snadno přepínat mezi pravorukým a levorukým použitím. T.16000M FCS má čtyři osy, 16 akčních tlačítek (12 na základně, 4 na páce) s 3D nápisy pro lepší "fyzickou" identifikaci, osmisměrový hat switch (POV) a ergonomickou spoušť. Výrazné oranžové motivy a podsvícení ještě více zdůrazňují luxusní dojem z tohoto produktu.
Klíčové vlastnosti
Pokročilý joystick s celkem 16 tlačítky a hat switch přepínačem. Herní periferie využívá pokročilých technologií k zajištění lepší odezvy systému včetně magnetických senzorů. Model je plně kompatibilní s PC. Využívá rozhraní USB.
Technické parametry
Počet tlačítek:
16
Programovatelná tlačítka:
Ano
Parametry
Počet tlačítek:
16
Programov...

Parametry THRUSTMASTER T.16000M FCS PC

Výrobce Thrustmaster

Podobné produkty

Podobné fráze: