Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Herní zařízení  >  Joysticky

Joysticky

Výrobci:

Thrustmaster  •  Logitech  •  Speedlink  •  Mad Catz
Nalezeno:    11 produktů

Thrustmaster T-Flight Hotas X PS3

Thrustmaster T.Flight HOTAS X je joystick skvělý zážitek z hraní počítačových her, využijete jej především v leteckých simulátorech, ale i dalších hrách. T.Flight HOTAS X je precizní joystick s nastavitelným odporem a přesným snímáním. Velkou výhodou je mohutná samostatná ovládací páka plynu, díky které budete mít svůj stroj vždy pod kontrolou. Ovladač disponuje 12 programovatelnými tlačítky, ovládací prvky si tak můžete přizpůsobit zcela dle svých potřeb a preferencí. Zatížená základna zkvašuj...

Více informací
od 1 297 Kč
Koupit nejlevněji

Logitech Extreme 3D Pro

<dl><dt>Rozhraní</dt><dd>USB 2.0</dd> <dt>Počet tlačítek</dt><dd>12</dd> <dt>Platforma</dt><dd>Počítač</dd> </dl>

Více informací
od 1 300 Kč
Koupit nejlevněji

THRUSTMASTER USB pro PC

2960623 | 3362932912170 | 2

Více informací
od 412 Kč
Koupit nejlevněji

Mad Catz Pacific AV8R

Joystick , kompatibilní s: PS3 Do detailu promyšlený joystick Mad Catz Pacific AV8R je určen zejména pro zapálené fanoušky leteckých simulátorů. Ovladač je dostatečně pevný, aby vydržel i ty nejdivočejší vzdušné souboje. Obsahuje celou řadu nastavitelných tlačítek, pák a spínačů, jejichž designem napodobuje ovládání letadel z&nbsp;2. světové války &ndash; všechny ovládací prvky jsou vytvořeny tak, abyste získali stejnou kontrolu nad nebem jako reální piloti. Oddělitelná páka má texturova...

Více informací
od 549 Kč
Koupit nejlevněji

THRUSTMASTER T.16000M

2960773 | 3362932914778 | 2

Více informací
od 1 367 Kč
Koupit nejlevněji

[Atari 2600] Challenger GX112

...y a funkcí Auto-Fire. ] --> Hlavní vlastnosti produktu je automaticky 14pt. je automaticky tučný. Nezapomeň na odkazy na konzole --> Určeno pro Atari 2600 Počet tlačítek: 2 Funkce Auto-Fire Proč nakupovat u nás? Spolehlivé doručení přímo před Vaši rohožku. Domy bez rohožky a jiné speciality nejsou překážkou. Všechno zboží přísně testujeme a proto od nás odchází vždy v perfektním stavu. S naším obchodním personálem vyřešíte vše rychle a jednoduše - bez zbytečných oklik, příplatků nebo byrokracie.

Více informací

TecnoPlus Mega Control Stick pro SEGA Mega Drive (estetická vada)

... FUNKCI Joystick pro herní konzoli SEGA Mega Drive. ] --> Hlavní vlastnosti produktu je automaticky 14pt. je automaticky tučný. Nezapomeň na odkazy na konzole --> Určeno pro SEGA Mega Drive Proč nakupovat u nás? Spolehlivé doručení přímo před Vaši rohožku. Domy bez rohožky a jiné speciality nejsou překážkou. Všechno zboží přísně testujeme a proto od nás odchází vždy v perfektním stavu. S naším obchodním personálem vyřešíte vše rychle a jednoduše - bez zbytečných oklik, příplatků nebo byrokracie.

Více informací

[Xbox 360] MadCatz Arcade Game Stick + USB redukce (estetická vada)

...CI Ovladač v unikátním retro provedení, plnohodnotným joystickem a spinnerem. Tento Microsoftem oficiálně autorizovaný ovladač poskytuje plnohodnotný herní zážitek s Xbox Live Arcade. ] --> Proč nakupovat u nás? Spolehlivé doručení přímo před Vaši rohožku. Domy bez rohožky a jiné speciality nejsou překážkou. Všechno zboží přísně testujeme a proto od nás odchází vždy v perfektním stavu. S naším obchodním personálem vyřešíte vše rychle a jednoduše - bez zbytečných oklik, příplatků nebo byrokracie.

Více informací

Podobné fráze: