Originální náhradní žhavící hlava (atomizer) s označením EZ, pro elektronické cigarety, gripy a mody vhodná například pro typy Joyetech Obliq, Exceed aj. S novými sériemi v poslední době velmi oblíbených pod systémů si pro nás výrobce Joyetech připravil zbrusu novou sérii žhavících hlav nesoucích označení EZ, které jsou určeny jak zastáncům přímého potahování do plic (DL), tak i kuřákům, kteří nedají dopustit na klasický styl pusa-plíce (MTL), jaký známe z klasických cigaret. Žhavící hlavy Joyetech... Celý popis

Koupit za 78 Kč
  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
Zobrazit další nabídky

Popis

Originální náhradní žhavící hlava (atomizer) s označením EZ, pro elektronické cigarety, gripy a mody vhodná například pro typy Joyetech Obliq, Exceed aj.
S novými sériemi v poslední době velmi oblíbených pod systémů si pro nás výrobce Joyetech připravil zbrusu novou sérii žhavících hlav nesoucích označení EZ, které jsou určeny jak zastáncům přímého potahování do plic (DL), tak i kuřákům, kteří nedají dopustit na klasický styl pusa-plíce (MTL), jaký známe z klasických cigaret.
Žhavící hlavy Joyetech EZ jsou k dostání hned ve třech provedeních, a to konkrétně s odpory 0,4Ω, s mesh spirálkou, které vytváří solidní porci páry při dodávaném výkon 20-32W, dále pak 1,2Ω, které jsou ideální pro dokonalé vykreslení chuti použité náplně při výkonu 7-13W a nakonec žhavícími hlavami s odporem 0,8Ω, které jsou nejvhodnější pro klasické šlukování (MTL) s ideálním výkonem 12-20W.
Joyetech také myslel na ostřílené uživatele, kteří preferují vlastní šikovnost při výrobě vlastních odporových spirál a přichází tak se speciální EZ RBA hlavou, která je určená právě těmto uživatelům. Je tedy zřejmé, že na své si přijde opravdu každý.

 

EZ 0,4Ω
Žhavící hlavy Joyetech EZ jsou k dostání hned ve třech provedeních, a to konkrétně s odpory 0,4Ω, s mesh spirálkou, které vytváří solidní porci páry při dodávaném výkon 20-32W

 

 

EZ 0,8Ω
Žhavícím hlavy s odporem 0,8Ω, jsou nejvhodnější pro klasické šlukování (MTL) s ideálním výkonem 12-20W.

 

EZ 1,2
Žhavící hlavy s odporem 1,2Ω, které jsou ideální pro dokonalé vykreslení chuti použité náplně při výkonu 7-13W

 

 

EZ RBA
Joyetech také myslel na ostřílené uživatele, kteří preferují vlastní šikovnost při výrobě vlastních odporových spirál a přichází tak se speciální EZ RBA hlavou, která je určená právě těmto uživatelům. Je tedy zřejmé, že na své si přijde opravdu každý.

 
Parametry žhavící hlavy Joyetech EZ 0,4Ω

Modelové označení (Typ, model)
Joyetech EZ

Odpor
0,4Ω

Doporučený výkon W
20-32W

Kompatibilita
Obliq, EXCEED Grip aj.

 
Obsah balení

1x žhavící hlava uvedených parametrů

 
 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Joyetech
Odpor 0.4 ohm