Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Jehličkové tiskárny  >  Oki ML1190

Oki ML1190

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 264 Kč
Popis produktu Jehličková tiskárna ML1190 Tiskárna má velmi vysokou spolehlivost společně s ekonomickým provozem se skvěle hodí pro fakturační oddělení a účtárny, kde je potřeba tisknout dlouhé texty nebo vícevrstvé formuláře. Velmi jednoduché připojení Tiskárna se hodí pro připojení k velkému množství počítačových stanic. Je pro to vybavena klasickým USB konektorem, ale jsou zde i starší r...

Všechny nabídky pro Oki ML1190

Popis Oki ML1190

Popis produktu
Jehličková tiskárna ML1190
Tiskárna má velmi vysokou spolehlivost společně s ekonomickým provozem se skvěle hodí pro fakturační oddělení a účtárny, kde je potřeba tisknout dlouhé texty nebo vícevrstvé formuláře.
Velmi jednoduché připojení
Tiskárna se hodí pro připojení k velkému množství počítačových stanic. Je pro to vybavena klasickým USB konektorem, ale jsou zde i starší rozhraní. Konkrétně je zde zastoupeno jak sériové COM, tak i paralelní LPT rozhraní, které se i v dnešní době používají pro tisk například ze starších programů.
Kompaktní rozměry a ekonomický provoz
Tiskárna má značně kompaktní rozměry a dobře navržený systémem připojovacích kabelů ji dovoluje umístit na jakýkoliv stůl. Výtěžnost pásky dosahuje až 4 miliónů znaků a při zapnutém provozu je spotřeba pouze 41W, 2.5W v režimu spánku.
Klíčové vlastnosti
Výkonná jehličková tiskárna malých rozměrů, disponuje 24 jehličkami a 80 sloupci. Rychlost tisku je až 333 znaků za sekundu. Tiskárna dokáže vytisknout 4 kopie plus originál. Podavač papíru je umístěn vpředu, vzadu i vespod a lze tisknout na samostatné listy nebo vícevrstvý papír. Životnost tiskové hlavy je až 200 miliónů úhozů na jehličku. Konektorový výbava: USB + LPT + COM porty. Při provozu se akustický tlak pohybuje okolo 53dB.
Rozměry výrobku jsou 150 x 349 x 232 mm a jeho hmotnost je 4,2kg. Spotřeba za provozu je okolo 41W a v režimu spánku pouze 2,5W.
Technické parametry
Typ tiskárny:
Jehličková
Rozhraní:
Paralelní, Sériové, USB 2.0
Základní vlastnosti
Typ tiskárny:
Jehličková
Technologie tisku:
Jehličková
Rozhraní:
Paralelní, Sériové, USB 2.0
Spotřeba [W]:
41
Fyzické vlastnosti
Ro...

Parametry Oki ML1190

Výrobce OKI

Podobné produkty

Podobné fráze: