Kde jsem:     >  Katalog   >  Mobilní telefony a kancelář   >  Tiskárny  >  Jehličkové tiskárny  >  Epson LQ-630

Epson LQ-630

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 12 090 Kč
Popis produktu Jehličková tiskárna EPSON LQ-630 Tiskárna EPSON LQ-630 má vysokou spolehlivost a skvěle se hodí především pro použití v obchodech, pro lékařské ordinace, prodejny se vstupenkami, pokladny, poštovní úřady, banky a kina. V obchodě a průmyslu se tato tiskárna kromě toho používá také pro tisk nálepek a protokolů. Velmi jednoduché připojení Tiskárna se hodí pro připojení k velkému...

Všechny nabídky pro Epson LQ-630

Doprava: zdarma
= 12 090 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis Epson LQ-630

Popis produktu
Jehličková tiskárna EPSON LQ-630
Tiskárna EPSON LQ-630 má vysokou spolehlivost a skvěle se hodí především pro použití v obchodech, pro lékařské ordinace, prodejny se vstupenkami, pokladny, poštovní úřady, banky a kina. V obchodě a průmyslu se tato tiskárna kromě toho používá také pro tisk nálepek a protokolů.
Velmi jednoduché připojení
Tiskárna se hodí pro připojení k velkému množství počítačových stanic. Je pro to vybavena paralelním rozhraním (Centronics Parallel) či klasickým USB konektorem, který se dnes nachází na většině pracovních stanic v dostatečném počtu.
Kompaktní rozměry a provoz
Tiskárna má značně kompaktní rozměry a byla vyvinutu pro pracovní místa u přepážek, pultů apod. Díky kompaktnímu designu se šířkou jen 80 sloupců je model LQ-630 vhodný pro umístění především tam, kde je nedostatek místa. Průměrná bezporuchová doba (MTBF) dosahuje až 10 000 hodin a životnost tiskové hlavy je až 400 milióny úhozů na jehličku.
Klíčové vlastnosti
Černobílá jehličková tiskárna disponuje 24 jehličkami a 80 sloupci. Rychlost tisku je až 360 znaků za sekundu (HighSpeed-Draft: 10 cpi: 300 znaků/s; 12 cpi: 360 znaků/s; Draft: 10 cpi: 225 znaků/s; LQ: 10 cpi: 79 znaků/s). Tiskárna dokáže vytisknout 3 kopie plus originál. Díky použití technologie plochého tisku Flatbet lze tisknout dokonce na nejmenší formáty jednotlivých listů a nálepek s rozměry 9 cm x 7 cm. Podavač papíru je umístěn vzadu a lze tisknout na papírové listy (jedno- a vícevrstvé), nekonečný papír (jedno- a vícevrstvý), štítky (jedno- a vícevrstvé) a papírové role. Tiskárna nabízí rozhraní paralelní (Centronics Parallel), USB 2.0 typu B. Při provozu se akustický tlak pohybuje okolo 57dB. Rozměry výrobku jsou 386‎ x 306 x 185 mm (šířka x hloubka x výška) a jeho hmotnost je 3.5 kg.
Technické parametry
Typ tiskárny:
Jehličková
Rozlišení - černé normální [pixelů]:
...

Parametry Epson LQ-630

Výrobce Epson
Maximální formát tisku A4
Počet Jehliček 24

Podobné produkty

Podobné fráze: