ITTC Stima Gruvyer

89 %
(49 hodnocení)

Materiál: polykarbonát, s výběrem barevného provedení, celoplastová, možnost ukládání na sebe(stohovatelnost), vhodná i do exteriérů. Celoplastová jídelní židleGRUVYER. Je vyrobena z odolného polykarbonátu. Je dostupná ve více barevných variantách. Podívejte se do doplňkových fotek a popřípadě si vyberte barvu v katalogu viz. výše. Cena je uvedena za čirou variantu. V barevném  provedení je příplatková. Je stohovatelná. Bez područek. Nosnost židle je max. 120 kg. Židle je vhodná i do zátěžových... Celý popis

Koupit za 1 387 Kč
  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
Zobrazit další nabídky

Popis

Materiál: polykarbonát, s výběrem barevného provedení, celoplastová, možnost ukládání na sebe(stohovatelnost), vhodná i do exteriérů.
Celoplastová jídelní židleGRUVYER. Je vyrobena z odolného polykarbonátu. Je dostupná ve více barevných variantách. Podívejte se do doplňkových fotek a popřípadě si vyberte barvu v katalogu viz. výše. Cena je uvedena za čirou variantu. V barevném  provedení je příplatková. Je stohovatelná. Bez područek. Nosnost židle je max. 120 kg. Židle je vhodná i do zátěžových provozů restaurací. 

celoplastová bez područek
vhodná i ven
stohovatelná
polykarbonát
nosnost: max. 120 kg
volba barvy

 Rozměry v cm:

celková výška: 81
hloubka sedáku: 53
výška sedáku: 43
šířka: 52
hmotnost: 4,7 kg

Polykarbonát  svým vzhledem připomíná sklo nebo plexi, na rozdíl od těchto materiálů je prakticky nerozbitný (houževnatý a tudíž odolný vůči nárazům). Díky vysoké průsvitnosti, hladkému povrchu a praktické nerozbitnosti nachází polykarbonát široké uplatnění v různých odvětvích, a to jak v interiérových (bez UV filtru), tak i v exteriérových aplikacích (výhradně s UV filtrem).Vlastnosti polykarbonátu umožňují jeho použití při okolních teplotách od – 100 °C do + 120 °C. Je možné ohýbat je za studena do poloměru 150 * síla desky v mm. Zároveň je možné materiál tepelně tvářet. Polykarbonát je extrémě odolný proti prasknutí.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ITTC Stima
Typ jídelní
Hmotnost 3.8 kg
Materiál plastové
Stohovatelné ano
Z masivu ano
Šířka 58 cm
Hloubka 53 cm
Výška 81 cm
Šířka sedáku 52 cm
Hloubka sedáku 53 cm
Výška sedáku 43 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty