Zahradní nábytek IPAE SICILIA DeLuxe SET 6   Stolová sestava se skládá ze 6 pohodlných křesel a stolu v imitaci umělého ratanu s UV filtrem.    Nábytek IPAE SICILIA DeLuxe SET 6 má originální povrchovou strukturu napodobující přírodní ratan. Ideální pro pohodlné venkovní posezení na vaší zahradě či terase. Velmi snadné sestavování a údržba. Vysoce odolné účinkům nepříznivých povětrnostních podmínek a UV záření. Sestava je variabilní, křesla lze sestavit za sebou a získat tím prostornou lavici.... Celý popis

Koupit za 16 290 Kč
  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
Zobrazit další nabídky

Popis

Zahradní nábytek IPAE SICILIA DeLuxe SET 6
 
Stolová sestava se skládá ze 6 pohodlných křesel a stolu v imitaci umělého ratanu s UV filtrem. 
 
Nábytek IPAE SICILIA DeLuxe SET 6 má originální povrchovou strukturu napodobující přírodní ratan. Ideální pro pohodlné venkovní posezení na vaší zahradě či terase.
Velmi snadné sestavování a údržba. Vysoce odolné účinkům nepříznivých povětrnostních podmínek a UV záření.
Sestava je variabilní, křesla lze sestavit za sebou a získat tím prostornou lavici. Takto lze sestavit lavici se 2, 3 nebo 4 místy k sezení.
 
Rozměry křesla: 73x67x77 cm
Rozměry stolku: 150x90x72 cm
Polstry o tlouštce 6 cm
Barva konstrukce: antracit
Barva polstrů: šedá
 
Umělý ratan je moderní materiál s dlouhou životností a extrémní odolností vůči povětrnostním vlivům. Jelikož nevsakuje tekutiny, nedochází u něj při namočení k negativním procesům, jak tomu bývá u dřevěného zahradního nábytku. 
 
Jeho údržba je velice jednoduchá. Stačí jej pouze opláchnout proudem studené vody. 
 
Díky své vysoké odolnosti proti vlhku je tento nábytek často používán i v místnostech s bazénem či vířivkou, kde vysoká vlhkost zabraňuje použití přírodních materiálů. Umělý ratan je syntetické polyetylénové vlákno, z čehož vyplývá, že déšť pro něj neznamená žádnou hrozbu. Na rozdíl od přírodních materiálů totiž při běžném používání nepodléhá hnilobě a plísni a nenásáká vodou. Další nespornou výhodou umělého ratanu je odolnost proti slunci. 
 
Nemusíte se tedy bát, že váš zahradní nábytek na sluníčku popraská či vybledne. 
 
Všechny výrobky jsou vyráběny v Itálii a splňují přísné evropské normy pro kvalitní výrobky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ipae-Progarden
Hmotnost 90 kg