Zahradní nábytek IPAE SICILIA DeLuxe SET 4 Stolová sestava se skládá ze 4 pohodlných křesel a stolu v imitaci umělého ratanu s UV filtrem. Nábytek IPAE SICILIA DeLuxe SET 4 má originální povrchovou strukturu napodobující přírodní ratan. Ideální pro pohodlné venkovní posezení na vaší zahradě či terase. Velmi snadné sestavování a údržba. Vysoce odolné účinkům nepříznivých povětrnostních podmínek a UV záření. Sestava je variabilní, křesla lze sestavit za sebou a získat tím prostornou lavici.... Celý popis

Koupit za 10 290 Kč

Popis

Zahradní nábytek IPAE SICILIA DeLuxe SET 4

Stolová sestava se skládá ze 4 pohodlných křesel a stolu v imitaci umělého ratanu s UV filtrem.

Nábytek IPAE SICILIA DeLuxe SET 4 má originální povrchovou strukturu napodobující přírodní ratan. Ideální pro pohodlné venkovní posezení na vaší zahradě či terase.

Velmi snadné sestavování a údržba. Vysoce odolné účinkům nepříznivých povětrnostních podmínek a UV záření.

Sestava je variabilní, křesla lze sestavit za sebou a získat tím prostornou lavici. Takto lze sestavit lavici se 2, 3 nebo 4 místy k sezení.

Rozměry křesla: 73x67x77 cm

Rozměry stolku: 79x79x72 cm

Polstry o tlouštce 6 cm

Barva konstrukce: antracit

Barva polstrů: šedá

Umělý ratan je moderní materiál s dlouhou životností a extrémní odolností vůči povětrnostním vlivům. Jelikož nevsakuje tekutiny, nedochází u něj při namočení k negativním procesům, jak tomu bývá u dřevěného zahradního nábytku.

Jeho údržba je velice jednoduchá. Stačí jej pouze opláchnout proudem studené vody.

Díky své vysoké odolnosti proti vlhku je tento nábytek často používán i v místnostech s bazénem či vířivkou, kde vysoká vlhkost zabraňuje použití přírodních materiálů. Umělý ratan je syntetické polyetylénové vlákno, z čehož vyplývá, že déšť pro něj neznamená žádnou hrozbu. Na rozdíl od přírodních materiálů totiž při běžném používání nepodléhá hnilobě a plísni a nenásáká vodou. Další nespornou výhodou umělého ratanu je odolnost proti slunci.

Nemusíte se tedy bát, že váš zahradní nábytek na sluníčku popraská či vybledne.

Všechny výrobky jsou vyráběny v Itálii a splňují přísné evropské normy pro kvalitní výrobky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ipae-Progarden
Hmotnost 56 kg