Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Bezdrátová spojení, wifi  >  IP kamery  >  Xiaomi Mi Home Security Camera 360°

Xiaomi Mi Home Security Camera 360°

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mi Home Security Camera 360° - je opravdovou péčí pro váš domov Kamera od Xiaomi využívá dvoumotorový krk, který umožňuje otáčení nahoru a dolů. 360 ° horizontální pozorovací úhel, 115 ° vertikální a širokoúhlý 100,4 °. Minimalizujte mrtvý úhel natáčení a dosáhněte panoramatického sledování. Může být umístěna obráceně, nainstalujte ji do rohu vaší místnosti Příslušenství pro montáž je dodává...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Xiaomi Mi Home Security Camera 360°

Popis Xiaomi Mi Home Security Camera 360°

MALL.CZ píše:

Kamera od Xiaomi využívá dvoumotorový krk, který umožňuje otáčení nahoru a dolů. 360 ° horizontální pozorovací úhel, 115 ° vertikální a širokoúhlý 100,4 °. Minimalizujte mrtvý úhel natáčení a dosáhněte panoramatického sledování.

Electro World s.r.o. píše:

Bezpečnostní IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° v bílé barvě vám poskytne dokonalý přehled o všem, co se děje u vás doma, či kanceláři. Čočka s možností rotace ve dvou osách dokáže pokrýt celých 360° záběru a snímat s rozlišením až 720p při 15 fps. Nechybí funkce detekce pohybu s odesíláním upozornění na smartphone, noční režim s 10 infračervenými diodami a vysoce citlivý mikrofon. Kamera podporuje ukládání videí na paměťovou kartu microSD (až 32GB) nebo cloud. K připojení slouží bezdrátová technologie Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n. Zařízení lze ovládat pomocí aplikace Mi Home kompatibilní s operačním systémem Android a iOS.

KASA.cz píše:

Mi Home Security Camera 360° - je opravdovou péčí pro váš domov
Kamera od Xiaomi využívá dvoumotorový krk, který umožňuje otáčení nahoru a dolů. 360 ° horizontální pozorovací úhel, 115 ° vertikální a širokoúhlý 100,4 °. Minimalizujte mrtvý úhel natáčení a dosáhněte panoramatického sledování.
Může být umístěna obráceně, nainstalujte ji do rohu vaší místnosti
Příslušenství pro montáž je dodáváno součástí, instalace je velmi jednoduchá. Lze vybrat několik druhů montáže, jako např. obrácení, postranní montáž, stůl, okenní parapet, noční stolek.
Detekce pohybu, mějte přehled o tom co se doma děje
Mějte zabezpečené různé sektory v různém časovém rozpětí, přizpůsobte čas a úhel sledování. Každý zaznamenaný pohyb je nahráván po dobu 10 sekund a následně obdržíte upozornění na váš mobilní telefon.
Nerušený režim nočního vidění, který chrání váš noční klid
Xiaomi Mi Home Security Camera 360° disponuje 10 940 nm IR přísvitem, spínačem automatického snímání IR-CUT a objektivem, který nabízí velmi tichý motor. Kamera tak dokáže velmi dobře zaznamenat pohyb i v úplné tmě. Díky tomuto se můžete těšit na rodinný klid a bezstarostný spánek.
Super bezdrátový signál zajišťuje jasné a hladké fotografie
Díky použití technologie z antény mobilního telefonu zajišťuje, že pohyb obrazu je hladký a při sledování záznamu na dálku nedochází k zamrzání videa. Nemusíte se tedy obávat problémů, které jsou spojené s propojením kamery a vašeho routeru. Kameru tedy můžete umístit opravdu kdekoliv ve vaší domácnosti a lze se snadno připojit bez pádu signálu.
Podpora zobrazení více zařízení online
Kamera Xiaomi podporuje chytré telefony, tablety a také televizory, které se dokáží vzdáleně připojit. Buďte připojeni odkudkoliv se vám zlíbí.
Tři způsoby ukládání dat, které poskytují vašemu domovu pocit zabezpečení
Samozřejmostí je možnost ukládání dat na paměťovou kartu microSD a automatické nahrávání smyček. Další možno...

EuroKing píše:

Chcete mít svůj domov, garáž či domácího mazlíčka pod kontrolou a neustálým dohledem? Otočná 360° bezpečnostní kamera Mi Home Security vám poskytne záběry v HD rozlišení. Čočka kamery Mi Home Security snímá v úhlu 360° a překážkou pro ni nejsou ani horší světelné podmínky. Hravě můžete kameře určit, na která místa se má hlavně zaměřit – lze přidat až 8 záchytných bodů. K nim se lze velmi snadno a rychle přesouvat, kamera si navíc poradí i s automatickým posunem mezi těmito body. Při detekci pohybu vám kamera pošle do telefonu notifikaci, veškeré záběry pak můžete ukládat buďto na paměťovou kartu anebo na cloudové úložiště. Bojíte se, že se krádež odehraje v noci? Ani to není pro security kamerku problém - disponuje totiž infračerveným viděním které dohlédne až 9m ve tmě, které osvítí scénu pro člověka neviditelným infračerveným spektrem . Díky aplikaci v mobilním telefonu si můžete sledovat váš domov kdykoliv a kdekoliv. Stálý provoz kamery obstará možnost připojení k WiFi.
Umístění kamery: Vnitřní
Rozlišení: 1280x720
Úhel záběru: 100,4
Záznam: MicroSD, MicroSDHC
Napájení: 5VDC
Wi-fi: Ano
Objektiv: 2,8mm
Noční vidění: Ano, až 9m
Funkce: Detekce pohybu, nahrávání na cloud
Hmotnost: 239g
Rozměry: 115x78x78mm
Kompatibilita: Android, iOS 7.0 a vyšší
Napájení: Adaptér

MADER computer píše:

Otočná 360° bezpečnostní kamera Mi Home Security vám poskytne záběry v HD rozlišení. Využít ji můžete např. k dění ve více místnostech. Čočka kamery Mi Home Security snímá v úhlu 360° a překážkou pro ni nejsou ani horší světelné podmínky. K natáčení ve tmě je ostatně vybavena infračervenými diodami. Při detekci pohybu vám kamera pošle do telefonu notifikaci, veškeré záběry pak můžete ukládat buďto na paměťovou kartu anebo na cloudové úložiště.
Xiaomi Mi Home Security Camera je svojí konstrukcí uzpůsobena tak, že může natáčet v úhlu 360°. Kvalitní čočka zajistí pořízení prvotřídních záběrů v libovolné denní době a za každých světelných podmínek. Natáčení ve tmě navíc usnadňuje režim infračerveného snímání. Stálý provoz kamery obstará možnost připojení k WiFi (2,4 GHz) a kromě monitorování domácnosti ji můžete využít i jako dětskou chůvičku.
Parametry a specifikace
Použití: Vnitřní
Napájení: Adaptér
Maximální rozlišení: 1280 × 720 px
Zorný úhel: 360 °
Rozhraní: MicroSD/SDHC slot, Wifi
Vstupy a výstupy
Slot pro paměťovou kartu MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Funkce
Noční vidění: Ano
Maximální dosvit nočního vidění: 9 m
Funkce: Detekce pohybu, Cloud platforma
Rotace: Ano

Tipa.eu píše:

Kamera od Xiaomi využívá dvoumotorový krk, který umožňuje otáčení nahoru a dolů. 360 ° horizontální pozorovací úhel, 115 ° vertikální a širokoúhlý 100,4 °. Minimalizujte mrtvý úhel natáčení a dosáhněte panoramatického sledování. Může být umístěna obráceně, nainstalujte ji do rohu vaší místnosti. Příslušenství pro montáž je dodáváno součástí, instalace je velmi jednoduchá. Lze vybrat několik druhů montáže, jako např. obrácení, postranní montáž, stůl, okenní parapet, noční stolek. Detekce pohybu, mějte přehled o tom co se doma děje. Mějte zabezpečené různé sektory v různém časovém rozpětí, přizpůsobte čas a úhel sledování. Každý zaznamenaný pohyb je nahráván po dobu 10 sekund a následně obdržíte upozornění na váš mobilní telefon. Nerušený režim nočního vidění, který chrání váš noční klid. Xiaomi Mi Home Security Camera 360° disponuje 10 940 nm IR přísvitem, spínačem automatického snímání IR-CUT a objektivem, který nabízí velmi tichý motor. Kamera tak dokáže velmi dobře zaznamenat pohyb i v úplné tmě. Díky tomuto se můžete těšit na rodinný klid a bezstarostný spánek.Vlastnosti:- Typ: IP domácí otočná kamera- Rozlišení: 1280x720- Úhel záběru horizontálně: 360 °- Úhel záběru vertikálně: 115 °- Úhel objektivu: 100,4 °- Ohnisková vzdálenost: 2,8 mm- Konektivita: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n/ 2,4 GHz- Slot pro microSD: ANO (až 32GB MicroSDHC)- Kompatibilita: Android 4.0, iOS 7.0 a vyšší- Rozměry: 115×78×78 mm- Hmotnost: 239 gObsah balení:- Mi Home Security 360°- Napájecí adaptér- Příslušenství pro upevnění na zeď- Uživatelský manuál

Alza.cz píše:

IP kamera 1280x720, 360° úhel záběru, otočná, WiFi 802.11b/g/n, microSD slot, IR LED, ICR filtr, detekce pohybu
Otočná 360° bezpečnostní kamera Mi Home Security vám poskytne záběry v HD rozlišení. Využít ji můžete např. k dění ve více místnostech. Čočka kamery Mi Home Security snímá v úhlu 360° a překážkou pro ni nejsou ani horší světelné podmínky. K natáčení ve tmě je ostatně vybavena infračervenými diodami. Při detekci pohybu vám kamera pošle do telefonu notifikaci, veškeré záběry pak můžete ukládat buďto na paměťovou kartu anebo na cloudové úložiště. Klíčové vlastnosti IP kamery Xiaomi Mi Home Security Camera Záběry v HD rozlišení & 360° natáčení díky otočné konstrukci Noční infračervené snímání Videodetekce pohybu Obousměrná hlasová komunikace (vestavěný mikrofon a reproduktor) Kompatibilní s paměťovými kartami Možnost připojení k WiFi Ani sebehorší světelné podmínky nejsou pro kameru překážkou Xiaomi Mi...

Parametry Xiaomi Mi Home Security Camera 360°

Výrobce Xiaomi

Podobné produkty

Podobné fráze: