Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Bezdrátová spojení, wifi  >  IP kamery  >  Mio SMART VixCam C10

Mio SMART VixCam C10

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 545 Kč
Porovnat 5 obchodů
MioSMART VixCam C10 Domácí kamera s HD záznamem (720p) VixCam C10 umožňuje nahrávat za použití komprese H.264 pro menší velikost souboru. Máte možnost uložit své nahrávky v cloudu nebo na přiloženou 16GB SD kartu. Kamera nabídne široký pozorovací úhel 85 ° a možnost nočního vidění až do vzdálenosti 8 metrů při zhoršených světelných podmínkách. Zpříjemněte si bydlení s produkty značky Mio. Chraňt...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Mio SMART VixCam C10

Popis Mio SMART VixCam C10

KASA.cz píše:

Seznamte se s elegantní a diskrétní domácí kamerou VixCam C10 s nahráváním v HD rozlišení (720p) pro monitorování vaší domácnosti, vašeho dítěte nebo jiných členů rodiny, která dokonce umožňuje obousměrnou hlasovou komunikaci prostřednictvím aplikace MioSMART.

Proč používat domácí kameru?
Když budete mít v domě nainstalovanou domácí kameru, získáte maximální duševní klid. Poskytne vám uklidňující pocit, neboť budete neustále vědět, že váš domov a vaši milovaní jsou v bezpečí. Tato jistota vám pomůže, abyste se soustředili na důležité věci v životě a nemuseli myslet na to, jestli je doma všechno v pořádku.
Připravena k okamžitému použití
Kamera VixCam C10 je připravena k okamžitému použití. Přidali jsme 16GB SD kartu, takže nepotřebujete nic dalšího, abyste mohli kameru začít hned používat. Zařízení používá kompresi H.264, což znamená, že dokáže ukládat menší soubory, takže na kartě nedojde místo, když ho budete nejvíc potřebovat. Své nahrávky můžete ukládat do cloudu nebo na přiloženou SD kartu podle toho, čemu dáváte přednost.
Jak to funguje?
Kamera se instaluje velmi snadno. Do chytrého telefonu nainstalujete aplikaci MioSMART, naskenujete QR kód, spárujete kameru se sítí WiFi a můžete začít monitorovat svou domácnost. Od tohoto okamžiku si již nikdy nebudete muset dělat starosti o svůj domov nebo o své blízké, protože prostřednictvím aplikace v telefonu budete okamžitě upozorněni, když kamera něco zachytí ve svém zorném úhlu.
Zorný úhel a noční vidění
Kamera VixCam C10 má široký zorný úhel 85° a noční vidění. To znamená, že vidí až na vzdálenost osmi metrů při špatném osvětlení, což je skvělé, když jste pryč večer nebo jste na dovolené. Také se velmi snadno umisťuje; stačí nainstalovat magnetickou destičku na místo, odkud kamera uvidí na část domácnosti, kterou chcete monitorovat, a posadit kameru na destičku.
Optimálně spolupracuje s bránou Personal Cloud
Kompaktní domácí kamera optimálně ...

Digiboss.cz píše:

MIO SMART VixCam C10 najdte na Digiboss.cz. MIO SMART VixCam C10 nabízíme i na splátky.  

Seznamte se s kamerou VixCam C10; elegantní a diskrétní domácí kamerou s nahráváním v HD rozlišení (720p) pro monitorování vaší domácnosti, vašeho dítěte nebo jiných členů rodiny, která dokonce umožňuje obousměrnou hlasovou komunikaci prostřednictvím aplikace MioSMART.
 
Proč používat domácí kameru?
Když budete mít v domě nainstalovanou domácí kameru, získáte maximální...

Patro.cz píše:

Kompatibilní s: MioSMART
Funkce: Kamera
Komunikační technologie: WiFi
Provedení výrobku: bílá barva
Seznamte se s elegantní a diskrétní domácí kamerou VixCam C10 s nahráváním v HD rozlišení (720p) pro monitorování vaší domácnosti, vašeho dítěte nebo

Parametry Mio SMART VixCam C10

Výrobce Mio

Podobné produkty

Podobné fráze: