Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Bezdrátová spojení, wifi  >  IP kamery  >  iSmartAlarm iCamera KEEP

iSmartAlarm iCamera KEEP

Načítám galerii...
Předchozí
Další
iSmartAlarm  iCamera KEEP Značka iSmartAlarm představuje zařízení iCamera KEEP, které na váš chytrý telefon nebo tablet přenáší živě obraz a zvuk ze zabezpečeného prostoru v HD rozlišení. Kromě toho disponuje nočním viděním s infračerveným přísvitem a senzory pro detekci pohybu a zvuku. Vynikající obraz a zvuk Zařízení iSmartAlarm přenáší ostrý obraz v rozlišení až 1280 x 720 (kvalitu lze al...

Všechny nabídky pro iSmartAlarm iCamera KEEP

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis iSmartAlarm iCamera KEEP

iSmartAlarm  iCamera KEEP
Značka iSmartAlarm představuje zařízení iCamera KEEP, které na váš chytrý telefon nebo tablet přenáší živě obraz a zvuk ze zabezpečeného prostoru v HD rozlišení. Kromě toho disponuje nočním viděním s infračerveným přísvitem a senzory pro detekci pohybu a zvuku.
Vynikající obraz a zvuk
Zařízení iSmartAlarm přenáší ostrý obraz v rozlišení až 1280 x 720 (kvalitu lze ale v případě potřeby snížit, což se hodí při nižší rychlosti připojení). Kamera snímá prostor staticky v pozorovacím úhlu 70°, panoramaticky je ale schopna obsáhnout neuvěřitelného úhlu až 350°, vertikálně 40°. Plynulou rotaci kamery zajišťuje velmi tichý motor. Pro zachycení přesného zvuku je kamera také vybavena vysoce citlivým mikrofonem.
Senzor zvuku a pohybu
Kamera disponuje integrovaným senzorem pro detekci pohybu, jehož citlivost lze nastavit ve třech úrovních tak, aby bylo dosaženo vyladění přesně pro vaše požadavky. Pokud senzor zaznamená pohyb, okamžitě odešle upozornění na chytrý telefon. Stejně je to i v případě senzoru detekce zvuku, který zaznamená hluk při rozbíjení skla či upozorní na pláč v dětském pokoji, pokud je kamera použita jako dětská chůvička.
Integrované noční vidění
Kamera značky iSmartAlarm disponuje automaticky spouštěným režimem nočního vidění s infračerveným přísvitem, kdy kamera snímá prostor až do vzdálenosti 5 metrů. Vyzařovací úhel infračerveného paprsku činí 30°. Aplikace iSmartAlarm zdarma pro chytré zařízení se systémem iOS a Android.
Nahrávání a ukládání videí
V případě, že citlivé senzory kamery zachytí pohyb nebo zvuk, spustí automaticky nahrávání obrazu a zvuku po dobu 10 minut. Pořízená videa jsou následně uložena v cloudovém úložišti ve formátu FLV. Videa lze přímo z aplikace odeslat jako přílohu emailu nebo z nich pořizovat fotografie.
Klíčové vlastnosti
iCamera zvyšuje dohled nad zvoleným prostorem. Zařízení přenáší živý přenos obrazu v HD rozlišení 1280 x 720 a kva...

Parametry iSmartAlarm iCamera KEEP

Výrobce iSmartAlarm

Podobné produkty

Podobné fráze: