Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Bezdrátová spojení, wifi  >  IP kamery  >  iGET SECURITY M3P20

iGET SECURITY M3P20

Načítám galerii...
Předchozí
Další
iGET SECURITY M3P20 iGET SECURITY M3P20 je bezdrátová vnitřní kamera, která je určena pro pro alarm iGET SECURITY M3, ale samozřejmě umí pracovat i samostatně! Disponuje vysokým rozlišení videa, až 720p (1280x720). Vnitřní kamera Kamera je určena do jakékoliv místnosti, kde je potřeba střežit její obsah pomocí videozáznamu. Je vybavena mikrofonem a reproduktorem, proto je vhodná i pro oboustra...

Všechny nabídky pro iGET SECURITY M3P20

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis iGET SECURITY M3P20

iGET SECURITY M3P20
iGET SECURITY M3P20 je bezdrátová vnitřní kamera, která je určena pro pro alarm iGET SECURITY M3, ale samozřejmě umí pracovat i samostatně! Disponuje vysokým rozlišení videa, až 720p (1280x720).
Vnitřní kamera
Kamera je určena do jakékoliv místnosti, kde je potřeba střežit její obsah pomocí videozáznamu. Je vybavena mikrofonem a reproduktorem, proto je vhodná i pro oboustrannou komunikaci.
Šikovná aplikace
Kameru iGET SECURITY M3P20 snadno připojíte k internetu pomocí bezdrátové WiFi sítě. Další ovládání pak zajišťuje mobilní telefon, díky aplikaci GET SECURITY M3, která je zdarma ke stažení a kompatibilní s operačním systémem Android a iOS. Aplikace vám umožňuje i sledování online videa!
Automatická detekce pohybu
Vždy budete vědět, co se děje ve střežené místnosti! Kamera je vybavena funkcí automatické detekce pohybu a auto-nahráváním. Při detekování pohybu vás okamžitě upozorní na mobilní telefon a začne automaticky nahrávat na microSD kartu.
Klíčové vlastnosti
Bezdrátová vnitřní IP HD kamera. Určena pro alarm iGET SECURITY M3. Dokáže pracovat i samostatně. Rozlišení HD 720p (1280x720), Úhel záběru 60°. Jednoduché ovládání pomocí aplikace v mobilním telefonu. Noční vidění s dosahem 10 m, 10 LED diod přisvícení, Záznam na microSD kartu až 64 GB. Obsahuje mikrofon a reproduktor. Napájení pomocí microUSB portu, adaptér a kabel součástí balení.

Parametry iGET SECURITY M3P20

Výrobce Iget

Podobné produkty

Podobné fráze: