Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Bezdrátová spojení, wifi  >  IP kamery  >  eTiger ES-CAM2A

eTiger ES-CAM2A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 264 Kč
Porovnat 3 obchody
S IP kamerou eTiger ES-CAM2A budete mít přehled o tom, co se u vás doma zrovna děje, ať jste kdekoliv. Díky bezdrátové technologii WiFi ji jednoduše připojíte do vaší domácí sítě a k internetu. Pomocí internetové stránky nebo aplikace iSecurity+ pro chytré telefony pak můžete snadno zkontrolovat dění místnosti a zavčas tak odhalit nezvané hosty. Vysoké rozlišení eTiger ES-CAM2A díky kv...

Všechny nabídky pro eTiger ES-CAM2A

Popis eTiger ES-CAM2A

S IP kamerou eTiger ES-CAM2A budete mít přehled o tom, co se u vás doma zrovna děje, ať jste kdekoliv. Díky bezdrátové technologii WiFi ji jednoduše připojíte do vaší domácí sítě a k internetu. Pomocí internetové stránky nebo aplikace iSecurity+ pro chytré telefony pak můžete snadno zkontrolovat dění místnosti a zavčas tak odhalit nezvané hosty.


Vysoké rozlišení
eTiger ES-CAM2A díky kvalitnímu CMOS senzoru umožňuje vysílat video s HD rozlišením 1280x720 pixelů při 25 snímcích za sekundu. Pro kvalitní obraz i za tmy má kamera objektiv s dobrou světelností F2.0 a 8 infračervených diod, které dokáží nasvítit prostor do vzdálenosti 8 metrů. ES-CAM2A disponuje i mikrofonem s redukcí šumu, který vám dovolí kromě obrazu zaznamenávat i zvuk.
Pohodlné ovládání
Bezdrátová kamera eTiger ES-CAM2A je přizpůsobena pro ovládání pomocí mobilních zařízení. Nabízí proto praktickou funkci detekce pohybu, která vás prostřednictvím mobilní aplikace iSecurity+ upozorní o každém zaznamenaném pohybu v zorném poli kamery. Podporován je i záznam do cloudu. Součástí balení je síťový napájecí adaptér.

Parametry eTiger ES-CAM2A

Výrobce ETiger

Podobné produkty

Podobné fráze: