Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Bezdrátová spojení, wifi  >  IP kamery  >  CANYON CNSS-CB1W

CANYON CNSS-CB1W

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kamera CANYON Wi-Fi HD Zabezpečte svou domácnost! Pořiďte si bezpečnostní IP kameru CANYON CNSS-CB1W, která je vhodná pro domácí sledovací systémy. Kamera disponuje oboustrannou komunikací a nočním viděním až do vzdálenosti 8 metrů. Její video a audio signál je tak čistý, že vám umožní vidět a slyšet dění v místnosti do detailů. Vynikající obraz a zvuk Kamera CANYON CNSS-CB1W přenáší ostrý o...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CANYON CNSS-CB1W

Popis CANYON CNSS-CB1W

MADER computer píše:

CNSS-CB1W
CANYON Wi-Fi HD kamera

Víceúčelová bezpečnostní IP kamera se standardními fnkcemi vhodná pro domácí sledovací systémy

Kamera se používá jednoduše a funguje na většině mobilních platforem
Kamera je kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy - iOS, Android a Windows 10. Rozhraní kamery je velmi snadné a intuitivní.
Kvalitní HD video a obousměrné audio
Díky reproduktorům a mikrofonu kamery uslyšíte, co se děje ve sledované místnosti, a můžete mluvit na lidi uvnitř. Tato 1MPx HD kamera vám umožní sledovat každý detail ve skvělém rozlišení 1280x720.
Vše je už nastaveno na serveru. P2P technologie umožňuje zjednodušenou instalaci
Připojení kamery nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti. Prostředník mezi kamerou a vaším mobilním zařízením je speciální server se všemi nezbytnými nastaveními. Díky připojení pomocí P2P technologie si kamera najde potřebná nastavení sama a poskytne vám přístup k video kanálu odkudkoli.
Video a audio lze nahrávat na microSD kartu či externí nahrávací zařízení.
Video můžete přehrávat či nahrávat dle potřeby při detekci pohybu, podle nastaveného času či prostým zapnutím přehrávání. Kamera má zabudovaný MicroSD slot či můžete připojit externí nahrávací zařízení přes internet.
Kompletní obousměrná komunikace!
Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru můžete svůj domov nejen sledovat, ale také komunikovat s lidmi či zvířaty uvnitř.
Tlumené světlo není překážkou
Osvětlení infračervenými LED zářivkami zajistí kvalitní přenos videa až z osmi metrů i při zhoršených světelných podmínkách. LEDky ozáří pokoj pro vaši kameru, ale ti, kteří se v místnosti nacházejí, je nevidí. Mód alarmu s vyskakujícím upozorněním
Není třeba video sledovat neustále. Nastavíte-li kameru do módu alarm, můžete se věnovat svým denním činnostem, a při zaznamenání podezřelého pohybu zazvoní upozornění na vašem smartphonu.

Horizontální sledov...

Electro World s.r.o. píše:

Wi-Fi HD bezpečnostní kamera Canyon CNSS-CB1W je víceúčelová bezpečnostní IP kamera se standardními funkcemi pro domácí zabezpečovací systémy. S rozlišením 1 Mpx umožňuje zobrazit každý detail ve vynikající kvalitě.

MALL.CZ píše:

Canyon CNSS-CB1W. Víceúčelová bezpečnostní kamera. Horizontální sledovací úhel 110°. Vertikální sledovací úhel 110°. Technologie připojení Wi-Fi. Kompatibilní s iOS, Android, Windows 10. Matrix 1/4 palce, CMOS senzor, čočka 3.6mm/2.8mm. Kvalita videa 1280×720 HD, 1 megapixel. Možnost nahrávání na MicroSD kartu s kapacitou až 32 GB (není součástí balení) nebo na externí nahrávací zařízení. Formát komprese M-JPEG. Noční vidění až do vzdálenosti 8 metrů. Infračervené LED zářivky.

Patro.cz píše:

Použití: vnitřní
Napájení: Adaptér
Wi-Fi: ANO
Noční vidění: ANO
Motorizované otáčení: NE
Provedení výrobku: bílá barva
Víceúčelová bezpečnostní IP kamera se standardními funkcemi pro domácí sledovací systémy. Proces připojení fotoaparátu nepotřebuje

Parametry CANYON CNSS-CB1W

Výrobce Canyon

Podobné produkty

Podobné fráze: