Kde jsem:     >  Katalog   >  Sport a hobby  >  Cenné kovy  >  Investiční zlato

Investiční zlato

Nalezeno:    247 produktů

Zlatý 100dukát Přemysla Otakara II. stand

...– ovšem právě jeho moc mu tuto výsadu nakonec neumožnila získat. Po jeho závratném vzestupu následoval strmý pád. Na averzní straně je portrét krále s opisem „Stodukát Přemysla Otakara II.“, který je zdoben perlovcem. Na reverzní straně najdeme Přemysla Otakara II. v rytířské zbroji v iluminaci jednoho ze středověkých rukopisů. Doplňuje jej detail ornamentu ze stejné iluminace, pod nímž se v grafické kompozici nacházejí iniciály Přemysla Otakara II. Limitovaná emise 200 kusů, číslovaná na hraně.

Více informací

Zlatý 40dukát Václava I. stand

... by zástupce mohučské diecéze odmítl, biskupa vykonávajícího obřad si měl vybrat český monarcha. Portrét Václava I. na averzní straně je doplněn v opisu slovy „Čtyřicetidukát Václava I.“ a zdoben perlovcem. V horní části rubové strany je vyobrazen Václav I. v rytířské zbroji na fragmentu své pečeti, ve spodní části medaile pak král s korunou na hlavě sedící na trůně, což je motiv z velkého brakteátu raženého za vlády Přemysla Otakara I. a Václava I. Limitovaná emise 200 kusů, číslovaná na hraně.

Více informací

Zlatý 100dukát Vratislav II. stand

...Vratislav II. – Stodukát. Na reverzní straně je motiv korunovace Vratislava prvním českým králem. Vratislav je vyobrazen vsedě, jak dostává královské pomazání od biskupa. Kompozici doplňuje románský sloup navozující atmosféru doby románské a text vztahující se ke korunovaci, který společně se sloupem vytváří oblouk. Obrazy postav na medaili jsou čerpány z nástěnných maleb z rotundy svaté Kateřiny ve Znojmě, kde jsou dochovány jejich nejstarší dobové kresby. Limitovaný náklad 150 kusů, číslováno.

Více informací

Zlatý 100dukát Vladislava II. stand

...án královou pečetí. Obsahuje reliéf se sv. Václavem na trůně a latinským nápisem, jenž je překládán jako: „Mír krále Vladislava v rukou sv. Václava“. Tento nápis se opakuje u dalších přemyslovských panovníků a střídají se jen jména aktuálních vládců. Jedná se o důležitou státotvornou tezi, a to že ranému českému státu vládne věčný panovník na nebesích sv. Václav a panující kníže nebo král v jeho jménu zemi spravuje. Tato idea se poprvé objevuje právě za Vladislava II. Limitovaný náklad 100 kusů.

Více informací

Zlatý 40dukát Přemysla Otakara I. stand

...verzní straně je vyobrazena polopostava Přemysla Otakara I., inspirovaná opukovým reliéfem z baziliky sv. Jiří na Pražském hradě a královou majestátní pečetí. Motiv reverzní strany medaile je inspirován podobně jako u 100dukátu královou pečetí. Obsahuje reliéf se sv. Václavem na trůně a latinským nápisem, který využívá nebeské autority sv. Václava, v jehož jménu král Přemysl Otakar I. drží české království. Světce doplňují detaily ze zmíněného reliéfu s klečícím králem. Limitovaný náklad 100 ks.

Více informací

Zlatý 40dukát Břetislav I. stand

...averzní stranu medaile postavu Břetislava I. ve spodní části doplněnou platidly, které byly raženy za jeho vlády. V řádku je pak rozdělený nápis Břetislav I. – Čtyřicetidukát. Na reverzní straně je kompozice vytvořená dle dobové kresby z Kodexu Vyšehradského, který vznikl u příležitosti korunovace Břetislavova syna Vratislava I. Jde o nejstarší dochovanou legendu o únosu Jitky Břetislavem. Motiv únosu je v ozdobném rámci, doplněném dobovým textem k legendě. Limitovaný náklad 150 kusů, číslováno.

Více informací

Zlatá kilogramová sběratelská medaile s motivem 50 Kč bankovky - sv. Anežka Česká stand

...iacute; tématu z papírové padesátikoruny do kruhové podoby se ujala MgA. Klára Melichová, dcera Oldřicha Kulhánka, sama nadaná grafička. Reliéfní formu pak motivu vtiskl akademický sochař Vladimír Oppl. Neotálejte při rezervaci této ojedinělé sběratelské příležitosti – vlajkové lodi České mincovny vydané v nákladu pouhých 50 kusů!

Více informací

Zlatá medaile ve váze 40dukátu s motivem 50 Kč bankovky - sv. Anežka Česká stand

...cute;ty svatého Františka z Assisi a jeho žačky svaté Kláry. Zpracování reliéfního modelu pro ražbu se mistrně zhostil akademický sochař Vladimír Oppl. Nenechte si ujít další nádherný klenot pro vaše hodnotné sbírky, který smysluplně a půvabně uloží vaše finanční rezervy – jeho emise je striktně limitována pouhými 100 kusy!

Více informací

Zlatá medaile ve váze 40dukátu s motivem 20 Kč bankovky - Přemysl Otakar I. stand

...ou. Averzní strana medaile nese charismatický portrét korunovaného panovníka, opis PŘEMYSL OTAKAR I. a číslovku 20. Reverz je pak věnován královské koruně, ozdobné stuze s gotickými motivy a pečeti Zlaté buly sicilské. Světlo světa spatří pouhých 100 kusů medaile Přemysla Otakara I. – stanou se chloubou každé numismatické sbírky i investičního portfolia!

Více informací

Zlatá kilogramová sběratelská medaile s motivem 20 Kč bankovky - Přemysl Otakar I. stand

...cute; buly sicilské – jedné z nejdůležitějších listin našich dějin, která stvrdila dědičné právo potomků Přemysla Otakara na český trůn. Emisní náklad medaile čítá pouhých 50 kusů. Nedílnou součástí každé z nich je certifikát pravosti od státní tiskárny cenin a pamětní list vyhotovený technologií studené ražby.

Více informací

Zlatá kilogramová medaile s motivem 2000 Kč bankovky Ema Destinnová stand

...apoteózou hudby. Základ tvoří vnitřní prostor písmene „D“, iniciály pěvkyně, stylizovaného do tvaru strunného hudebního nástroje připomínajícího oblými tvary housle. V horní části je zakomponována hlava Múzy hudby a lyriky Euterpé, ověnčená listy a plody vavřínu. Hlava bohyně vystupuje z nástroje, který je na svém spodním okraji ozdoben opět listy vavřínu. Spodní částí reverzní strany procházejí v pozadí prohnuté pruhy připomínající stylizované ozdobné stuhy. Limitovaný náklad 100 ks, číslováno.

Více informací

Zlatá kilogramová sběratelská medaile s motivem 1000 Kč bankovky František Palacký stand

... v nichž vyvrcholila česká historická věda 19. století. Roku 1876 v Praze František Palacký umírá. Averzní straně vévodí portrét Františka Palackého, vedle něhož je umístěna číslice 1000 a jméno v opisu v levé části medaile. Na reverzní straně medaile je vyobrazena velká orlice – symbol Moravy a Slezska. Tělem a křídly orlice prolíná silueta kroměřížského zámku, kde se Palacký zúčastnil v roce 1848 zasedání ústavodárného říšského sněmu habsburské monarchie. Limitovaný náklad 100 kusů, číslováno.

Více informací

Zlatá kilogramová sběratelská medaile s motivem 500 Kč bankovky Božena Němcová stand

...bol krásné ženy. Na reverzní straně medaile je portrét dívky představující ženské postavy z díla B. Němcové. Dívčí hlava je ověnčena květy, které přecházejí v trní a bodláčí jako symbolické vyjádření kontrastu nelehkého života spisovatelky s romantikou jejího díla. Limitovaný náklad 100 kusů, číslováno.

Více informací

Zlatá sběratelská medaile s motivem 200 Kč bankovky J. A. Komenský stand

...otcova úmrtí, návrh dokončovala. Z monitoru na mě koukal portrét Jana Amose Komenského a vedle jsem měla vystavenou tátovu fotografii. Tak jsem to brala opravdu tak, že mi to tu zbylo, abych to dokončila. Bylo to znamení.   Zlatá kilogramová sběratelská medaile s motivem 200 Kč bankovky J. A. Komenský bude vyražena v přísně limitované sérii 50 ks ručně číslovaných na hranu.  

Více informací

Zlatá kilogramová sběratelská medaile s motivem 100 Kč bankovky - Karel IV. stand

...odnotu, ale také velký růstový potenciál. Oblibu zlatých sběratelských medailí významně zvyšuje výběr sofistikovaných motivů, prvotřídní umělecké zpracování a striktně emitovaný náklad. V případě zlaté sběratelské medaile s motivem 100 Kč bankovky – Karel IV. stand od České mincovny se jedná o pouhých 50 kusů.

Více informací

Stříbrná mince České tenisové legendy - Jan Kodeš proof

.... Kompozici averzu uzavírá nápis „WIMBLEDON CHAMPIONS“. Stříbrná mince je opatřena speciálním česko-anglickým certifikátem pravosti, který shrnuje profesionální sportovní dráhu Jana Kodeše. Spolu s dalšími čtyřmi českými tenisovými legendami si ji můžete uložit do sběratelské krabičky, kterou najdete v nabídce České mincovny.  

Více informací

Stříbrná mince České tenisové legendy - Jana Novotná proof

... 1 DOLLAR (WST) a rok emise 2018. Kompozici averzu dotváří ještě nápis „WIMBLEDON CHAMPIONS“. Každá mince je opatřena speciálním certifikátem pravosti, který v češtině a angličtině shrnuje tenisovou kariéru Jany Novotné. Kompletní kolekci pěti wimbledonských šampionů si můžete uložit do sběratelské krabičky, kterou rovněž najdete v nabídce České mincovny.

Více informací

Zlatá mince Praha - Národní divadlo proof

...ží atributům ostrova Niue (jménu a profilu panovnice Alžběty II., letopočtu vydání 2018 a nominální hodnotě 5 DOLLARS (NZD)), který České mincovně poskytuje zahraničí licenci k ražbě vlastních pamětních mincí. Emise představuje originální a dostupný sběratelský kousek, památku na kulaté vlastenecké jubileum i atraktivní regionální dárek.

Více informací

Zlatá čtvrtuncová mince Legendy čs. hokeje - Jan Suchý proof

...je stát Samoa, a jejich averzní strana proto nese následující nezbytné atributy – jméno a portrét královny Alžběty II., státní znak, nominální hodnotu 25 DOLLARS (WST) a letopočet emise 2018. Mince vychází v nákladu pouhých 200 kusů. Spolu s dalšími hokejovými ražbami si ji můžete uložit do speciální sběratelské etue v podobě puku.

Více informací

Zlatá čtvrtuncová mince Legendy čs. hokeje - David Moravec proof

...ute;tu Samoa, a jejich averzní strana proto nese nezbytné atributy tohoto zahraničního emitenta – jméno a profil královny Alžběty II., státní znak, ročník emise 2018 a nominální hodnotu 25 DOLLARS (WST). Minci, která je vydávána v limitovaném nákladu čítajícím pouhých 200 kusů, si můžete uložit do speciální sběratelské etue v podobě puku.

Více informací

Stříbrná mince České tenisové legendy - Jaroslav Drobný proof

... emise 2018. Kompozici averzu uzavírá nápis „WIMBLEDON CHAMPIONS“. Součástí balení je speciální česko-anglický certifikát pravosti, který shrnuje profesionální sportovní dráhu Jaroslava Drobného. Spolu s dalšími čtyřmi sportovními emisemi si minci můžete uložit do sběratelské krabičky, kterou rovněž najdete v nabídce České mincovny.

Více informací

Zlatá mince Vydání první Československé známky proof

...ozici reverzu doplňuje nápis PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA. Averzní strana pak patří náležitostem ostrova Niue, emitenta, který České mincovně poskytuje licenci k ražbě vlastních pamětních mincí. Jsou jimi jméno a profil panovnice Alžběty II., rok vydání 2018 a nominální hodnota 5 DOLLARS (NZD). Originální emise potěší numismatiky i filokartisty.  

Více informací

Zlatá mince Liberec - Liberecká radnice proof

...ailérky Petry Brodské, DiS. Averzní strana pak náleží atributům ostrova Niue (portrétu a jménu panovnice Alžběty II., ročníku vydání 2018 a nominální hodnotě 5 DOLLARS (NZD)), který poskytuje zahraniční licenci k ražbě vlastních pamětních mincí České mincovny. Originální emise je jako stvořená pro numismatiky, filokartisty i liberecké patrioty.

Více informací

Zlatá mince Patroni - Svatá Barbora proof

...incovny – tj. jméno a portrét královny Alžběty II., rok vydání 2018 a nominální hodnotu 5 DOLLARS (NZD). Atraktivní česko-anglické balení mince představuje svatou Barboru jako ochránkyni. Emise se vám stane talismanem pro štěstí, ale poslouží též jako dostupný zlatý dárek i originální přírůstek do numismatické sbírky.  

Více informací

Zlatá čtvrtuncová mince Legendy čs. hokeje - František Pospíšil proof

...oa, a jejich averzní strana proto obsahuje nezbytné atributy tohoto emitenta – státní znak, portrét a jméno panovnice Alžběty II., nominální hodnotu 25 DOLLARS (WST) a letopočet vydání 2018. Hokejovou minci, která vychází v limitovaném nákladu čítajícím pouhých 200 kusů, si můžete uložit do speciální sběratelské etue v podobě puku.  

Více informací

Stříbrná mince Legendy čs. hokeje - František Pospíšil proof

... a jejich averzní strana proto nese nezbytné atributy tohoto zahraničního emitenta – portrét a jméno panovnice Alžběty II., státní znak, letopočet emise 2018 a nominální hodnotu 2 DOLLARS (WST). Nepřehlédněte také stylovou sběratelskou etuji v podobě puku, která pojme kompletní čtrnáctidílnou sérii mincí věnovaných hvězdám našeho ledního hokeje.

Více informací

Zlatá čtvrtuncová mince Legendy čs. hokeje - Pavel Patera proof

...ute;m je stát Samoa, a jejich averzní strana proto obsahuje jeho nezbytné atributy – státní znak, jméno a portrét královny Alžběty II., nominální hodnotu 25 DOLLARS (WST) a rok vydání 2018. Kompletní sbírku čtrnácti mincí s našimi hokejovými legendami si můžete uložit do stylové etue v podobě puku, kterou rovněž najdete v nabídce České mincovny.

Více informací

Stříbrná mince Legendy čs. hokeje - Pavel Patera proof

...vydávány v zahraniční licenci státu Samoa, a jejich averzní strana proto nese následující nezbytné atributy – portrét a jméno panovnice Alžběty II., státní znak, nominální hodnotu 2 DOLLARS (WST) a rok emise 2018. Nezapomeňte, že celou čtrnáctidílnou sérii hokejových mincí si můžete uložit do stylové sběratelské etue v podobě puku.  

Více informací

Stříbrná mince Legendy čs. hokeje - Vladimír Růžička proof

...tát Samoa, jejich averzní strana obsahuje jeho nezbytné atributy – státní znak, portrét a jméno panovnice Alžběty II., nominální hodnotu 2 DOLLARS (WST) a ročník vydání 2019. V nabídce České mincovny najdete také stylovou sběratelskou etuji v podobě puku, do které si můžete uložit všech 14 mincí věnovaných našim hokejovým legendám.  

Více informací

Zlatá mince Cesta za svobodou - Palachův týden proof

...é mincovny vycházejí v licenci zahraničního vydavatele, kterým je ostrov Niue, nese jejich averzní strana ještě jeho nezbytné atributy – portrét a jméno královny Alžběty II., nominální hodnotu 10 DOLLARS (NZD) a rok emise 2019. Kompletní sbírku čtyř mincí si můžete uložit do tematické dřevěné etue, kterou rovněž najdete v nabídce České mincovny.  

Více informací

Stříbrná mince Legendy čs. hokeje - Jaroslav Pouzar proof

...e;VY ČESKÉHO HOKEJE. Mince České mincovny jsou vydávány v zahraniční licenci státu Samoa, a jejich averzní strana proto nese následující nezbytné atributy – portrét a jméno panovnice Alžběty II., státní znak, nominální hodnotu 2 DOLLARS (WST) a rok emise 2019. Nezapomeňte, že hokejovou minci si můžete uložit do speciální sběratelské etue v podobě puku.

Více informací

Stříbrná mince Legendy čs. hokeje - Jiří Šlégr proof

...ázejí v licenci státu Samoa, a jejich averzní strana proto nese nezbytné atributy tohoto zahraničního emitenta – státní znak, jméno a portrét královny Alžběty II., ročník emise 2019 a nominální hodnotu 2 DOLLARS (WST). Minci Jiřího Šlégra si můžete uložit do speciální sběratelské etue v podobě puku, která pojme celou hokejovou sérii.

Více informací

Zlatá mince Praha - Stavovské divadlo proof

...í strana pak patří atributům ostrova Niue, emitenta, který České mincovně poskytuje zahraniční licenci k ražbě vlastních pamětních mincí. Jsou jimi jméno a profil panovnice Alžběty II., rok vydání 2019 a nominální hodnota 5 DOLLARS (NZD). Emise, která zaujme numismatiky i filokartisty, představuje přírůstek do sbírky i hodnotný dárek či regionální pozornost.

Více informací

Zlatá mince Cesta za svobodou - Karel Kryl "Protest song" proof

...ce České mincovny vycházejí v licenci zahraničního vydavatele, kterým je ostrov Niue, a jejich averzní strana proto nese ještě jeho nezbytné náležitosti – jméno a profil královny Alžběty II., nominální hodnotu 10 DOLLARS (NZD) a rok vydání 2019. Čtveřici mincí si můžete uložit do dřevěné sběratelské etue, kterou rovněž najdete v nabídce České mincovny.

Více informací

Zlatá mince Český Krumlov proof

...acute;nu a portrétu královny Alžběty II., letopočtu emise 2019 a nominální hodnotě 5 DOLLARS (NZD) – tj. nezbytným atributům ostrova Niue, emitenta, který poskytuje zahraniční licenci k ražbě pamětních mincí České mincovny. Originální emise představuje dostupný sběratelský kousek, který potěší numismatiky, filokartisty i milovníky jihočeského města.

Více informací

Stříbrná mince Zvířecí rekordmani - Sokol stěhovavý stand

...yacute; České mincovně poskytuje zahraniční licenci k vydávání vlastních pamětních mincí. Jsou jimi jméno a portrét královny Alžběty II., nominální hodnota 1 DOLLAR (NZD) a rok emise 2019. Mince je zasazena do výpravného balení. Najdete v něm fotografie a česko-anglický text, který vám blíže představí sokolovy rekordní výkony.

Více informací

Zlatá mince Karlovy Vary - Tržní kolonáda proof

...ském stylu. Averzní strana pak náleží portrétu a jménu panovnice Alžběty II., ročníku vydání 2019 a nominální hodnotě 5 DOLLARS (NZD) – čili atributům ostrova Niue, který České mincovně poskytuje zahraniční licenci k ražbě vlastních pamětních mincí. Originální emise je jako stvořená pro numismatiky, filokartisty, turisty i lázeňské hosty.

Více informací

Zlatá čtvrtuncová mince Legendy čs. hokeje - Vladimír Martinec proof

...ute;tu Samoa, a jejich averzní strana proto obsahuje nezbytné náležitosti tohoto emitenta – státní znak, portrét a jméno královny Alžběty II., nominální hodnotu 25 DOLLARS (WST) a letopočet vydání 2019. Emisní náklad zlaté mince čítá pouhých 200 kusů. V nabídce České mincovny najdete také stylovou sběratelskou etuji v podobě puku.

Více informací

Stříbrná mince Legendy čs. hokeje - Vladimír Martinec proof

...ycházejí v licenci zahraničního emitenta, kterým je stát Samoa, jejich averzní strana obsahuje jeho nezbytné atributy – státní znak, portrét a jméno královny Alžběty II., nominální hodnotu 2 DOLLARS (WST) a letopočet vydání 2019. Nezapomeňte, že svou kolekci hokejových mincí si můžete uložit do speciální sběratelské etue v podobě puku.

Více informací

Stříbrná mince Bratislavský hrad proof

...RATISLAVSKÝ HRAD – BRATISLAVA CASTLE. Protože mince České mincovny vycházejí v licenci zahraničního emitenta, kterým je ostrov Niue, averzní strana nese jeho nezbytné atributy – nominální hodnotu 1 DOLLAR (NZD), jméno a portrét královny Alžběty II. a rok emise 2019. Součástí mince je speciální balení plné fotografií bratislavské dominanty.

Více informací

Stříbrná mince UFO - vyhlídková věž proof

...z hladiny řeky doplněný opisem UFO BRATISLAVA. Protože mince České mincovny vycházejí v licenci zahraničního emitenta, kterým je ostrov Niue, averzní strana nese jeho nezbytné atributy – nominální hodnotu 1 DOLLAR (NZD), jméno a portrét královny Alžběty II. a rok emise 2019. Mince je uložena do speciálního balení plného fotografií bratislavské dominanty.

Více informací

Zlatá čtvrtuncová mince Legendy čs. hokeje - Milan Nový proof

...ny vycházejí v licenci zahraničního emitenta, kterým je stát Samoa, jejich averzní strana obsahuje jeho nezbytné atributy – státní znak, portrét a jméno královny Alžběty II., nominální hodnotu 25 DOLLARS (WST) a letopočet vydání 2020. Nezapomeňte, že svou kolekci hokejových mincí si můžete uložit do speciální sběratelské etue v podobě puku.

Více informací

Stříbrná mince Legendy čs. hokeje - Milan Nový proof

...ČESKÉHO HOKEJE. Mince České mincovny jsou vydávány v zahraniční licenci státu Samoa, a jejich averzní strana proto nese následující nezbytné atributy – portrét a jméno panovnice Alžběty II., státní znak, nominální hodnotu 2 DOLLARS (WST) a rok emise 2020. Nezapomeňte, že hokejovou minci si můžete uložit do speciální sběratelské etue v podobě puku.

Více informací

Stříbrná mince Na vlnách - James Cook proof

...ny Alžběty II. a letopočet vydání 2020. Kompozici averzu, který je společný všem mincím minisérie, dotváří ještě vyobrazení plachetnice coby symbolu zámořských objevů. Nedílnou součástí mince je výpravné balení, které vedle pojednání o plavbách kapitána Cooka obsahuje ještě původní kresby Michala Vitanovského.

Více informací

Zlatá mince Patroni - Svatý Josef proof

...ěty II., rok emise 2020 a nominální hodnotu 5 DOLLARS (NZD) – čili atributy ostrova Niue, který České mincovně poskytuje zahraniční licenci k ražbě vlastních pamětních mincí. Zlatá minimince, která je zasazena do speciálního česko-anglického balení, poslouží jako talisman pro štěstí, dostupný dárek i originální přírůstek do sbírky.

Více informací

Zlatá mince Plzeň - Katedrála sv. Bartoloměje proof

...V. BARTOLOMĚJE. Averzní strana pak náleží portrétu a jménu panovnice Alžběty II., ročníku vydání mince 2020 a nominální hodnotě 5 DOLLARS (NZD) – čili atributům ostrova Niue, který České mincovně poskytuje zahraniční licenci k ražbě vlastních pamětních mincí. Originální emise potěší numismatiky, sběratele pohlednic i plzeňské patrioty.

Více informací

Zlatá mince Rok 1920 - Československé hranice proof

...se jeho nezbytné atributy – portrét a jméno královny Alžběty II., nominální hodnotu 10 DOLLARS (NZD) a rok vydání 2020. Kompozici averzu dotvářejí lipové ratolesti a trikolóra, která prostupuje celou minisérií. Nezapomeňte, že kompletní minisérii si můžete uložit do dřevěné sběratelské etue, kterou rovněž najdete v nabídce České mincovny.  

Více informací

Zlatá mince Zámek Lednice proof

...cute;nu a portrétu královny Alžběty II., letopočtu emise 2020 a nominální hodnotě 5 DOLLARS (NZD), tj. nezbytným náležitostem ostrova Niue – emitenta, který poskytuje zahraniční licenci k ražbě pamětních mincí České mincovny. Originální emise představuje dostupný sběratelský kousek, který potěší numismatiky, filokartisty i milovníky jižní Moravy.

Více informací

Zlatá čtvrtuncová mince Na vlnách - Fernão de Magalhães proof

...očet vydání 2020. Kompozici averzu, který je společný všem mincím minisérie, dotváří ještě vyobrazení plachetnice coby symbolu zámořských objevů. Nedílnou součástí mince je výpravné balení, které vedle pojednání o světoborné plavbě kapitána Magalhãese obsahuje ještě původní kresby Michala Vitanovského.

Více informací

Zlatá čtvrtuncová mince Na vlnách - Vasco da Gama proof

...te;lovny Alžběty II., nominální hodnotu 10 DOLLARS (NZD) a letopočet vydání 2020. Kompozici averzu, který je společný všem mincím minisérie, dotváří ještě vyobrazení plachetnice coby symbolu zámořských objevů. Mince je uložena do atraktivního balení, které obsahuje původní kresby Michala Vitanovského a vyprávění o plavbách do Indie.

Více informací

Stříbrná mince Na vlnách - Vasco da Gama proof

...ét a jméno královny Alžběty II. a letopočet vydání 2020. Kompozici averzu, který je společný všem mincím minisérie, dotváří ještě vyobrazení plachetnice coby symbolu zámořských objevů. Mince je zasazena do výpravného balení, které vedle pojednání o plavbách do Indie obsahuje ještě původní kresby Michala Vitanovského.

Více informací

Zlatá mince Válečný rok 1940 - Operace Dynamo proof

...cute;ch mincí České mincovny poskytuje tichomořský ostrov Niue, nese averz jeho nezbytné atributy – jméno a portrét královny Alžběty II., nominální hodnotu 5 DOLLARS (NZD) a rok vydání 2020. Nezapomeňte, že kompletní sbírku čtyř válečných mincí si můžete uložit do tematické plechové etue, kterou rovněž najdete v nabídce České mincovny.  

Více informací

Zlatá mince Válečný rok 1940 - Bitva o Británii proof

...a také další blesky. Protože licenci k vydávání pamětních mincí České mincovny poskytuje tichomořský ostrov Niue, nese averz jeho nezbytné atributy – jméno a portrét královny Alžběty II., nominální hodnotu 5 DOLLARS (NZD) a rok vydání 2020. Kompletní kolekci čtyř válečných mincí si můžete uložit do plechové sběratelské etue.

Více informací

Sada čtyř zlatých mincí Válečný rok 1940 proof

...acute; atributy – jméno a portrét královny Alžběty II., nominální hodnotu 25 DOLLARS (NZD) a rok vydání 2020. Emisní náklad čítá pouhých 99 kusů kompletních sad. Nedílnou součástí každé sady je plechová etue opatřená číslovaným certifikátem pravosti. Krabička i certifikát připomínají bitvu o Británii.

Více informací

Zlatá mince Znojmo - Rotunda sv. Kateřiny proof

...sp;jménu královny Alžběty II., letopočtu vydání 2020 a nominální hodnotě 5 DOLLARS (NZD) – čili atributům ostrova Niue, který České mincovně poskytuje zahraniční licenci k ražbě vlastních pamětních mincí. Originální emise představuje dostupný sběratelský kousek, který potěší numismatiky, filokartisty a obyvatele i návštěvníky Znojma.

Více informací

Stříbrná mince Legendy čs. hokeje - Jiří Holeček proof

...ské mincovny vycházejí v zahraniční licenci státu Samoa, nese jejich averzní strana nezbytné atributy tohoto emitenta – státní znak, jméno a portrét královny Alžběty II., letopočet emise 2020 a nominální hodnotu 2 DOLLARS (WST). Nepřehlédněte také stylovou sběratelskou etuji v podobě puku, která pojme celou sérii čtrnácti hokejových mincí.

Více informací

Zlatá čtvrtuncová mince Legendy čs. hokeje - Martin Ručinský proof

... jejich averzní strana proto obsahuje nezbytné náležitosti tohoto emitenta – státní znak, portrét a jméno královny Alžběty II., nominální hodnotu 25 DOLLARS (WST) a letopočet vydání 2020. Kompletní kolekci čtrnácti hokejových mincí si můžete uložit do speciální sběratelské etue v podobě puku, kterou rovněž najdete v nabídce České mincovny.

Více informací

Stříbrná mince Legendy čs. hokeje - Martin Ručinský proof

...te; v licenci zahraničního emitenta, kterým je stát Samoa, jejich averzní strana obsahuje jeho nezbytné atributy – státní znak, portrét a jméno královny Alžběty II., nominální hodnotu 2 DOLLARS (WST) a letopočet vydání 2020. Nezapomeňte, že kompletní kolekci čtrnácti hokejových mincí si můžete uložit do speciální sběratelské etue v podobě puku.

Více informací

Zlatá čtvrtuncová mince Legendy čs. hokeje - Jiří Holeček proof

...átu Samoa, a jejich averzní strana proto nese nezbytné atributy tohoto zahraničního emitenta – státní znak, jméno a portrét královny Alžběty II., ročník emise 2020 a nominální hodnotu 25 DOLLARS (WST). Minci Jiřího Holečka si můžete uložit do speciální sběratelské etue v podobě puku, která pojme kompletní sérii čtrnácti hokejových mincí.

Více informací

Zlatá mince Patroni - Svatý Kryštof proof

...žběty II., rok emise 2019 a nominální hodnotu 5 DOLLARS (NZD) – čili atributy ostrova Niue, který České mincovně poskytuje zahraniční licenci k ražbě vlastních pamětních mincí. Zlatá mince je zasazena do speciálního česko-anglického balení. Celek poslouží jako talisman pro štěstí, dostupný dárek i originální přírůstek do sbírky.

Více informací

Zlatá mince Praha – Karlův most proof

...GUE. Averzní strana pak náleží atributům ostrova Niue, emitenta, který České mincovně poskytuje licenci k ražbě vlastních pamětních mincí. Jsou jimi jméno a portrét panovnice Alžběty II., rok vydání 2017 a nominální hodnota 5 DOLLARS (NZD). Originální emise představuje dostupný sběratelský kousek i hodnotný dárek či regionální pozornost.  

Více informací

Zlatá mince Patroni - Svatý Florián proof

...bě vlastních pamětních mincí. Jsou jimi jméno a portrét královny Alžběty II., rok vydání 2018 a nominální hodnota 5 DOLLARS (NZD). Zlaté mince jsou uložené do atraktivního dvojjazyčného balení, které představuje patrona coby ochránce. Poslouží jako talisman pro štěstí, dostupný dárek i originální přírůstek do sbírky.

Více informací

Zlatá mince Brno - Katedrála sv. Petra a Pavla

...acute; v licenci zahraničního emitenta, kterým je ostrov Niue, averzní strana nese jeho nezbytné atributy – nominální hodnotu 5 DOLLARS (NZD), jméno a portrét královny Alžběty II. a rok vydání 2020. Emise, která potěší numismatiky i filokartisty, představuje originální a dostupný sběratelský kousek i atraktivní regionální dárek.

Více informací

Zlatá mince Patroni - Svatá Marta proof

...lní hodnotu 5 DOLLARS (NZD) – čili atributy ostrova Niue, který České mincovně poskytuje zahraniční licenci k ražbě vlastních pamětních mincí. Zlatá mince o hmotnosti jedné poloviny gramu je zasazena do speciálního česko-anglického balení. Poslouží jako dostupný dárek i originální přírůstek do sbírky a stane se talismanem pro štěstí.

Více informací

Zlatá mince Rok 1920 - Návrat legionářů do vlasti proof

...České mincovny vycházejí v licenci zahraničního vydavatele, kterým je ostrov Niue, jejich averz nese ještě jeho nezbytné atributy – portrét a jméno královny Alžběty II., nominální hodnotu 10 DOLLARS (NZD) a rok vydání 2020. Nezapomeňte, že kompletní sbírku čtyř mincí si můžete uložit do dřevěné etue, kterou rovněž najdete v nabídce České mincovny.

Více informací

Zlatá mince Cesta za svobodou - Petice "Několik vět" proof

...e;zejí v licenci zahraničního vydavatele, kterým je ostrov Niue, a jejich averzní strana proto nese ještě jeho nezbytné náležitosti – jméno a profil královny Alžběty II., nominální hodnotu 10 DOLLARS (NZD) a rok vydání 2019. Kompletní čtyřdílnou minisérii si můžete uložit do dřevěné sběratelské etue, kterou rovněž najdete v nabídce České mincovny.

Více informací

Zlatá mince Válečný rok 1940 - Bitva o Narvik proof

...acute; pamětních mincí České mincovny poskytuje tichomořský ostrov Niue, nese averz jeho nezbytné atributy – jméno a portrét královny Alžběty II., nominální hodnotu 5 DOLLARS (NZD) a rok vydání 2020. Kompletní sbírku čtyř válečných mincí si můžete uložit do tematické plechové etue, kterou rovněž najdete v nabídce České mincovny.  

Více informací

Stříbrná mince Zvířecí rekordmani - Gepard štíhlý stand

...strova Niue, který České mincovně poskytuje zahraniční licenci k vydávání vlastních pamětních mincí. Jsou jimi jméno a portrét královny Alžběty II., nominální hodnota 1 DOLLAR (NZD) a rok emise 2019. Mince je uložena do výpravného balení, které obsahuje fotografie a česko-anglický text, který blíže popisuje gepardovu rekordní vlastnost.  

Více informací

Zlatá mince Válečný rok 1940 - Bitva o Francii proof

...lší blesky. Protože licenci k vydávání pamětních mincí České mincovny poskytuje tichomořský ostrov Niue, nese averz jeho nezbytné atributy – jméno a portrét královny Alžběty II., nominální hodnotu 5 DOLLARS (NZD) a rok vydání 2020. Nezapomeňte, že kompletní kolekci čtyř válečných mincí si můžete uložit do plechové sběratelské etue.

Více informací

Stříbrná mince Géniové 19. stol. - T. A. Edison proof

...z 19. století. Protože mince České mincovny vycházejí v zahraniční licenci ostrova Niue, nesou na averzu jméno a portrét královny Alžběty II., nominální hodnotu 1 DOLLAR (NZD) a rok emise 2020. Čtveřici mincí věnovaných geniálním vynálezcům si můžete uložit do speciální sběratelské krabičky, kterou rovněž najdete v nabídce České mincovny.

Více informací

Stříbrná mince Legendy čs. hokeje - Dominik Hašek proof

...ova“ dresu 39. Mince České mincovny vycházejí v licenci státu Samoa, a jejich averzní strana proto nese nezbytné náležitosti tohoto zahraničního emitenta – portrét a jméno panovnice Alžběty II., státní znak, letopočet emise 2019 a nominální hodnotu 2 DOLLARS (WST). Nezapomeňte, že hokejovou minci si můžete uložit do speciální sběratelské etue v podobě puku.

Více informací

Zlatá medaile Navždy spolu proof

...te;r David Kružliak věnoval averzní stranu medaile dvojici držících se rukou. Reverzní strana předkládá zamilovaný pár sedící na houpačce, který je obklopen srdíčky. Další srdíčka, která najdete na obou stranách medaile, pak mají podobu dílků skládačky, které do sebe přesně zapadají. Zlatá medaile je uložena do elegantní krabičky.

Více informací

Zlatá mince Slečna Beruška proof

...í. Averzní strana pak předkládá nezbytné atributy ostrova Niue – jméno a profil královny Alžběty II., rok emise 2019 a nominální hodnotu mince 5 DOLLARS (NZD) –, jehož licence České mincovně umožňuje razit vlastní pamětní mince. Nezapomeňte, že Beruščina mince má své místo ve sběratelském albu, které bylo součástí Ferdovy zlaté mince.

Více informací

Zlatá mince Ferda a Hlemýžď proof

...erzní strana pak nese profil a jméno královny Alžběty II., rok emise 2019 a nominální hodnotu 5 DOLLARS (NZD) – čili atributy ostrova Niue, který České mincovně propůjčuje zahraniční licenci k vydávání vlastních pamětních mincí. Kompletní pětidílnou minisérii si můžete uložit do sběratelského alba, které bylo součástí první Ferdovy mince.

Více informací

Zlatá mince Ferda a Beruška proof

...acute; zkušenosti. Averzní strana pak nese jméno a portrét královny Alžběty II., rok emise 2019 a nominální hodnotu 5 DOLLARS (NZD) – čili náležitosti ostrova Niue, který České mincovně propůjčuje licenci k ražbě vlastních pamětních mincí. Minci s Ferdou a Beruškou si můžete uložit do sběratelského alba, které bylo součástí první Ferdovy mince.

Více informací

Zlatá mince Brouk Pytlík proof

...iacute; strana pak předkládá nezbytné náležitosti ostrova Niue – jméno a profil královny Alžběty II., rok emise 2019 a nominální hodnotu mince 5 DOLLARS (NZD) –, jehož licence České mincovně umožňuje razit vlastní pamětní mince. Nezapomeňte, že Pytlíkovu minci si můžete uložit do ilustrovaného sběratelského alba, které bylo součástí Ferdovy zlaté mince.  

Více informací

Zlatá čtvrtuncová mince Vznik královského hlavního města Praha - Nové Město pražské proof

...ZD) – tj. atributy tichomořského ostrova Niue, který České mincovně propůjčuje licenci k ražbě vlastních pamětních mincí. Po Starém Městu a Novém Městu pražském se na zlatých mincích, které představují přírůstek do numismatické sbírky či atraktivní památku na návštěvu hlavního města, objeví ještě Malá Strana a Hradčany.

Více informací

Zlatá čtvrtuncová mince Polárníci - Dobytí severního pólu proof

...vycházejí v zahraniční licenci ostrova Niue, předkládají na averzu ještě jméno a portrét královny Alžběty II., nominální hodnotu 10 DOLLARS (NZD) a rok emise 2021. Mince je uložena do speciálního balení, jehož součástí je výpravná brožura plná dobových fotografií a zajímavostí o dobyvatelích severního pólu.

Více informací

Stříbrná mince Legendy čs. hokeje - David Moravec proof

...y v zahraniční licenci státu Samoa, a jejich averzní strana proto obsahuje nezbytné atributy tohoto emitenta – státní znak, profil a jméno panovnice Alžběty II., nominální hodnotu 2 DOLLARS (WST) a letopočet vydání 2018. Nepřehlédněte také stylovou sběratelskou etuji v podobě puku, která pojme celou sérii mincí věnovaných hvězdám našeho ledního hokeje.

Více informací

Stříbrná mince Zvířecí rekordmani - Nosorožík stand

...te;ní vlastních pamětních mincí. Jsou jimi profil a jméno panovnice Alžběty II., nominální hodnota 1 DOLLAR (NZD) a rok emise 2020. Mince je zasazena do výpravného balení. Najdete v něm fotografie a česko-anglický text, který popisuje rekordní vlastnost nosorožíků. Nezapomeňte, že mince z cyklu Zvířecí rekordmani si můžete ukládat do praktického sběratelského boxu.

Více informací

Podobné fráze: