Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Cenné kovy  >  Investiční stříbro

Investiční stříbro

Nalezeno:    25 produktů

Stříbrná medaile Ježíšek v jesličkách proof

...íbrná medaile Ježíšek v jesličkách se stane nádherným vánočním překvapením, ale spolu s ostatními emisemi kolekce také mimořádným artefaktem ve Vašich numismatických sbírkách. Obdarujte sebe nebo své blízké krásným požehnáním ve formě malého uměleckého díla z ryzího stříbra!

Více informací

Stříbrná půlkilogramová sběratelská medaile Statutární město Mladá Boleslav stand

...h; nese mapu České republiky, na které jsou zvýrazněna všechna statutární města, a jejím autorem je MgA. Miroslav Schovanec, DiS. Úctyhodná není jenom hmotnost medailí, ale také jejich emisní náklad – celkem vznikne pouhých 48 půlkilogramových exemplářů, z nichž každý je ručně číslovaný na hraně a uložený do elegantní dřevěné etue.

Více informací

Stříbrná kilogramová sběratelská medaile Statutární město Mladá Boleslav stand

...acute; strana emisí z cyklu kilogramových sběratelských medailí se nemění – na mapě České republiky z dílny MgA. Miroslava Schovance, DiS., jsou vyznačena všechna statutární města a za ní defilují jejich jména. Majestátních medailí vznikne pouhých 24 kusů, z nichž každý je ručně číslovaný na hraně a uložený do luxusní dřevěné etue.

Více informací

Stříbrná kilogramová sběratelská medaile Statutární město Pardubice stand

...varník České mincovny Ladislav Vraný pak zpracoval letecký pohled na městské centrum. Reverzní strana medaile nese mapu České republiky s vyznačenými statutárními městy. Úctyhodná není jenom hmotnost kilogramové medaile, ale také její emisní náklad – vznikne pouhých 24 číslovaných kusů uložených do luxusní dřevěné etue.

Více informací

Stříbrná medaile České pečetě - Opat Strahovského kláštera v Praze stand

...nce. Roku 1306 byl zavražděn Václav III., poslední panovník z rodu Přemyslovců, a během nepokojů, které následovaly, byl klášter vypleněn. Nebylo to poprvé ani naposledy,“ vysvětluje autor medaile ak. soch. Michal Vitanovský. Také reverzní strana připomíná opata Dětřicha II. Medaile je uložena do speciálního balení s kresbami a průvodním slovem autora.

Více informací

Stříbrná medaile "Děkujeme" proof

...acute;říte svou sbírku o mimořádný kousek. Pokud chcete poděkovat někomu, kdo vám pomohl v těžkých časech, pak můžete medaili použít jako dárek – pro tento případ je umístěna do speciálního balení, kam lze vepsat věnování… Chcete přispět více, a poděkovat tak Červenému kříži za to, co pro nás všechny dělá? Můžete tak učinit zde.

Více informací

Stříbrná kilová medaile Statutární město Jihlava stand

...nu medaile. Kompozici averzu dotváří ještě letecký pohled na městské centrum. Reverzní strana medaile pak nese mapu České republiky s vyznačenými statutárními městy. Úctyhodná není jenom hmotnost kilogramové ražby, ale také její emisní náklad – vznikne pouhých 24 číslovaných kusů uložených do luxusní dřevěné etue.

Více informací

Stříbrná půlkilová medaile Statutární město Jihlava stand

... dnes je chráněnou kulturní památkou. Kompozici averzu dotváří ještě letecký pohled na městské centrum. Reverzní strana medaile pak nese mapu České republiky s vyznačenými statutárními městy. Celkem vznikne pouhých 48 kusů půlkilogramových medailí – každý exemplář je ručně číslovaný na hraně a uložený do luxusní dřevěné etue.

Více informací

Stříbrná půlkilová sběratelská medaile Statutární město Pardubice stand

...te;, DiS. Autorem detailní podívané na městské centrum z ptačí perspektivy je designér Ladislav Vraný. Reverzní strana medaile předkládá mapu, na níž jsou vyznačena všechna statutární města České republiky. Půlkilogramových medailí vznikne pouhých 48 kusů – každý je ručně číslovaný na hraně a uložený do luxusní dřevěné etue.

Více informací

Stříbrná medaile Z lásky proof

...; strana medaile, která je dílem medailéra Davida Kružliaka, je vyjádřením okřídlených slov „srdce na dlani“. Kompozici averzu dotváří čtyřjazyčný opis MILUJI TĚ – ĽÚBIM ŤA – I LOVE YOU – ICH LIEBE DICH. Reverzní strana pak předkládá romantickou koláž složenou z desítek srdíček. Stříbrná medaile je uložena do elegantní krabičky.

Více informací

Stříbrná medaile Navždy spolu proof

... Kružliak věnoval averzní stranu medaile dvojici držících se rukou. Reverzní strana předkládá zamilovaný pár sedící na houpačce, který je obklopen srdíčky. Další srdíčka, která najdete na obou stranách medaile, pak mají podobu dílků skládačky, které do sebe přesně zapadají. Stříbrná medaile je uložena do elegantní krabičky.

Více informací

Stříbrná medaile Želva - symbol dlouhověkosti proof

...te;ročný či riskantní úkol – ať už jde o studium nebo o podnikání. Želvy jsou proslulé svou dlouhověkostí, pročež jsou také symbolem pevného zdraví a vitality. Na obou stranách medaile, která je dílem medailéra Davida Kružliaka, najdete stylizované mořské želvy obklopené dekorativním ornamentem. Stříbrná medaile je uložena do elegantní krabičky.

Více informací

Stříbrná medaile České pečetě - Vítek III. z Prčice a Plankenberka stand

...;tky, a proto o něm víme jen velmi málo. Tato scéna však může mít reálné jádro, i když není doložena písemnými prameny,“ dodává Michal Vitanovský. Kompozici reverzu dotváří ještě opis a kruhové logo kolekce. Medaile ze sběratelského cyklu je uložena do speciálního balení, které obsahuje kresby a průvodní slovo autora.  

Více informací

Stříbrná mince 200 Kč 2020 Adolf Loos proof

...;ho. Typickou ukázkou Loosovy koncepce se stala Müllerova vila, která stojí v Praze na Ořechovce. Medailér Asamat Baltaev, DiS., který zvítězil ve výtvarné soutěži ČNB, jí věnoval averzní stranu mince. Reverzní strana pak předkládá architektův portrét doplněný výročními letopočty. Všechny české mince razí Česká mincovna v Jablonci nad Nisou.

Více informací

Stříbrná mince 200 Kč 2020 Adolf Loos stand

...e;stí domu. Zhmotněním této idey se stala Müllerova vila. Právě pražské vile věnoval medailér Asamat Baltaev, DiS., který zvítězil ve výtvarné soutěži ČNB, averzní stranu mince. Reverzní strana pak předkládá architektův portrét doplněný výročními letopočty. Výhradním výrobcem českých mincí je jablonecká Česká mincovna.

Více informací

Stříbrná dvouuncová investiční mince Český lev 2019 stand

...cute; náklad mince čítá 5000 kusů – 4470 kusů je k dispozici samostatně v ochranné kapsli. Dalších 500 kusů je uloženo do speciálního číslovaného balení, které připomíná, že rok 2019 je rokem 100. výročí vzniku československé měny. Zbývajících 30 kusů je součástí sady vysokohmotnostních stříbrných mincí.  

Více informací

Stříbrná medaile Waldemar Matuška proof

...a velkého hitu To všechno odnes čas, banja a zpěvákova autogramu. Stříbrná medaile potěší všechny milovníky Waldemara Matušky i numismatiky, kteří své sbírky rádi obohatí o netradiční moderní ražbu. Neváhejte s nákupem a udělejte radost sobě či svým blízkým! Celou svou sbírku můžete umístit do originálního alba.

Více informací

Stříbrná uncová investiční mince Český lev 2020 stand

...on;ím investičním volbám. Celkový emisní náklad čítá 24000 kusů mincí – z toho 7950 kusů uložených do ochranné kapsle je určeno pro český trh. Dalších 15000 kusů uložených do ochranné kapsle je určeno pro zahraničí, 1000 kusů je uloženo do číslovaného balení a 50 kusů je součástí ucelených sad stříbrných mincí.

Více informací

Stříbrná desetiuncová investiční mince Český lev 2019 stand

...cute;ch mincí České mincovny. To vše je doplněno ještě lipovými ratolestmi. Stříbrné mince mají na našem území tisíciletou tradici – obohaťte své portfolio o 10 trojských uncí. Celkový emisní náklad čítá 500 kusů – 470 kusů je k dispozici samostatně a dalších 30 jako součást sady vysokohmotnostních mincí.  

Více informací

Stříbrná mince 500 Kč 2020 Československá ústava a Ústavní soud stand

...nbsp;druhou cenu. Vítězný návrh zaujal odbornou komisi zajímavým propojením dvou grafických prvků – knižní vazby československé ústavy z roku 1920 a vstupního portálu Ústavního soudu – a také krásným provedením středního státního znaku. Všechny české mince se razí v České mincovně v Jablonci nad Nisou.

Více informací

Stříbrná uncová investiční mince Český lev 2019 stand

...;ražbě vlastních mincí. Propracovaný výtvarný návrh mince vytvořil přední medailér Jaroslav Bejvl. Ještě předtím, než své dílo stihl dokončit, nás však ve věku 75 let navždy opustil, a tak se osiřelé mince ujal mladý talent Asamat Baltaev, DiS. Jedna trojská unce stříbra patří k celosvětově nejoblíbenějším investičním volbám.

Více informací

Stříbrná dvouuncová investiční mince Český lev 2020 stand

...odnotu 5 DOLLARS (NZD). To vše je doplněno ještě lipovými ratolestmi. Celkový emisní náklad mince čítá 5500 kusů – z toho 4450 kusů je k dispozici samostatně v ochranné kapsli. Dalších 1000 kusů je uloženo do speciálního číslovaného balení a zbývajících 50 kusů je součástí ucelené sady stříbrných mincí.

Více informací

Stříbrná investiční mince 1,5 EUR Wiener Philharmoniker stand

...ominálem 1,50 Eur a označením ryzosti kovu. Na reverzní straně je kompozice složená z nástrojů vídeňských filharmoniků s textem Wiener Philharmoniker. Tato mince je velmi oblíbená mezi investory i sběrateli. Foto u produktu je pouze ilustrační, u této mince negarantujeme motiv a ročník emise. V případě Vašeho zájmu o určitý motiv nebo ročník nás prosím kontaktujte.

Více informací

Stříbrná investiční mince 30 g Panda proof

Čína přešla v roce 2016 z uncového systému hmotností na metrický systém, tato 30g mince nahradila 1Oz. Foto u produktu je pouze ilustrační, u této mince negarantujeme motiv a ročník emise. V případě Vašeho zájmu o určitý motiv nebo ročník nás prosím kontaktujte.

Více informací

Stříbrná investiční mince 1 AUD Australian Kangaroo

...ou. Funkce ověřování je navržena tak, aby bylo podstatně složitější padělání této mince. Foto u produktu je pouze ilustrační, u této mince negarantujeme motiv a ročník emise. V případě Vašeho zájmu o určitý motiv nebo ročník nás prosím kontaktujte. Dodáváme volně v ochranném plastovém obalu, bez certifikátu. Obsah drahých kovů: 99,99% AG

Více informací

Podobné fráze: